مریم رجوی و اسقف های اعظم !

0
895

مریم رجوی و اسقف های اعظم !

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، اول فوریه ۲۰۱۶:…  ریم رجوی میگوید: ” … می‌دانید که لیبرتی هم‌چنان در معرض حمله است. آن‌جا فاقد ساختمان است و بسیار آسیب‌پذیرند. از طرف دیگر رژیم ایران هم در داخل ایران، هم در سطح منطقه، به شدت در تنگناست. بنابراین تهدیدهای خود علیه مقاومان لیبرتی را افزایش داده است “. کمپ لیبرتی محل اسکان ترانزیتی است وقرار نبود که شما اسرای خود را تا این مدت …

لینک به منبع

مریم رجوی و اسقف های اعظم !

این خانم که بدون مهمانی دادن وبرگذاری بساط خودستائی ومسعود پروری، امورش نمیگذرد، بازهم دست به یکی ازهزاران دعوت پر هزینه ی دیگر خود زد که زبان حال آنرا از رسانه های خود رجوی میخوانیم:

” … در اجتماعی در اورسوراواز، در روز سی‌ام دی، مریم رجوی از دو اسقف بریتانیایی استقبال نمود. .. در این اجتماع‌، گروهی از هواداران مجاهدین و حامیان فرانسوی مقاومت ایران حضور داشتند و از رهبران کلیسای انگلستان و مواضع و تلاشهای آنها در حمایت از مجاهدان لیبرتی و دفاع از حقوق بشر ایران تقدیر کردند “.

برای این اسقف ها لازم تر بود که دردرجه ی اول ازحقوق هم کیشان خود در عراق، سوریه ولیبی که بدست القاعده وداعش کشته، اسیر وبه غلامی وکنیزی گرفته میشوند ، حمایت میکردند و درآنصورت لازم نبود که درجلسه ی مهمانی مریم خانم – بعنوان متحد بالفعل وبالقوه تکفیری ها- شرکت کرده وبخاطر صناری دریوزگی کنند!

درادامه گزارش این جلسه آمده است:

” مریم رجوی طی سخنانی در این جلسه گفت: عالیجناب اسقف جان پریچارد! – عالیجناب اسقف آدرین نیومان!- اسلام حقیقی به ما می‌آموزد که اعضای جامعه بشری خواهران و برادران یکدیگرند. روابط ما با مسیحیان و یهودیان رودرروی افرط‌گرایانی است که تحت نام اسلام، پیروان ادیان مختلف و هم‌چنین اکثریت مسلمانانی را که ارزشهای دموکراتیک و بردبارانه اسلام را نمایندگی می‌کنند، سرکوب می‌کنند “.

عکس قضیه که یهودیان افراط گرا با تکفیری ها هم رای وهم خط اند، درست تر است!

شما خانم رجوی!

درتشکیلات خود حتی به سنی ها هم اجازه نمیدهید که آداب ورسوم خود را داشته باشند ، چه رسد به مسیحیان ودیگران!

آنگاه با کمال وقاحت دم ازاسلام دموکراتیک و بردباری میزنید که درتشکیلات شما به اجرا درمیآید که بشدت تبعیض آلود، زورگویانه و برده دارانه است؟!

با این قسمت حرف شما که با بعضی از یهودیان- صهیونیست ها- همسو هستید، البته که موافقم!

مریم رجوی میگوید:

” … می‌دانید که لیبرتی هم‌چنان در معرض حمله است. آن‌جا فاقد ساختمان است و بسیار آسیب‌پذیرند. از طرف دیگر رژیم ایران هم در داخل ایران، هم در سطح منطقه، به شدت در تنگناست. بنابراین تهدیدهای خود علیه مقاومان لیبرتی را افزایش داده است “.

کمپ لیبرتی محل اسکان ترانزیتی است وقرار نبود که شما اسرای خود را تا این مدت طولانی درآنجا نگه دارید و مقصر هرگونه آسیب به ساکنین آنجا دردرجه ی اول مسعود رجوی است!

دیگر اینکه اگر براستی هم تنگناهای رژیم با تهدید لیبرتی قابل مرتفع شدن است، دراینصورت باید نتیجه گرفت که رژیم تنگنای چندانی ندارد!!

نیز:

” جرم رزمندگان لیبرتی، ایستادگی برای آزادی است. جرمشان این است که در برابر بنیادگرایی اسلامی ملاها، از یک اسلام بردبار و دموکراتیک دفاع می‌کنند. اگر کمترین روزنه آزادی در ایران وجود داشت، مردم به سرعت گرد همین مقاومان جمع می‌شدند و به دیکتاتوری پایان می‌دادند “.

اسرای ساکن آنجا اراده وامکانی جز روزگار گذراندن ندارند واگر مقاومتی است، ازطرف مسعود میباشد که نمیگذارد آنها با جان سالم ازعراق خارج شوند والبته این امر در راستای منافع شخصی او بوده وارتباطی با آزادی ندارد!

شما آرزو دارید که چنانکه درکمپ های تحت امر رجوی مرسوم است، مردم ایران درصورت داشتن آزادی دور رجوی جمع شده وزنان ودخترانشان را پیشکش او کرده و کمیت شغل حرمسراداری شما را میلیون ها بار افزایش میدهند و همراه آن خود به برده اش تبدیل میشوند؟!!

این مسئله تحقق آزادی است یا خودتان وآن کشیش ها را مسخره کرده اید؟!

وآیا این روزنه ی آزادی مورد درخواست شما را کشورهای دیگر باید برای شما بازکند وامیدی به ” خلق قهرمان ایران” ندارید؟!

این سرمشاطه گر رجوی میگوید:

” …چند روز پیش، اجرای توافق اتمی جامعه جهانی با رژیم ایران آغاز شد. البته ملاها هرگز حاضر به عقب‌نشینی از برنامه اتمی نبودند. ولی مقاومت سایتهای سری آنها را افشا کرد. مردم ایران مخالف این برنامه پر هزینه بودند، جامعه جهانی تحریم کرد و رژیم زیر فشار تن به مذاکره داد. و حالا می‌بینیم هر روزکه از این توافق گذشته است، بحرانهای رژیم تشدید شده و در آستانه نمایش انتخابات مجلس و خبرگان آخوندی درگیریهای درونی رژیم ابعاد بی‌سابقه‌یی به خود گرفته است “.

اگر مردم ایران موافق اجرای برجام بودند، شما چگونه همراه متحدان مرتجع وتجاوزگر منطقه ای خود ، تا آخرین نفس درمقابل تحقق آن سنگ اندازی کردید؟!

آیا شرم نمیکنید که ارائه ی اطلاعات نادرست وتحریک آمیز دریافت کرده از اسرائیل برعلیه کشور خود را تحویل سران کشورهای مقتدرمیدهید وبدتر اینکه این عمل زشت را افتخاری برای خود میدانید؟!

دیگر اینکه اگر بحران رژیم با این توافق بیشتر شده، چرا درایام پیشا توافق، اینهمه دلواپسی نشان میدادید؟؟!!

حمید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید