غفور فتاحیان:نامه سرگشاده به وزیر کشور فرانسه

0
625

نامه سرگشاده به وزیر کشور فرانسه

غفور فتاحیان، پیوند رهایی، پاریس، هفتم دسامبر ۲۰۱۵:… این تهدیدها تا آنجا پیش رفت که مسعود رجوی در نشستهای درونی خود بارها دولت فرانسه را تهدید می کرد و می گفت در فردای سرنگونی جمهوری اسلامی و حاکم شدن ما در ایران اولین کارمان بستن سفارت فرانسه در تهران و بیرون انداختن دیپلماتهای فرانسوی به بدترتن شکل ممکن از ایران می باشد. و حتی بعد از دستگیری مریم رجوی توسط پلیس ضد تروریست …

لینک به منبع

نامه سرگشاده به وزیر کشور فرانسه

گروهی مثل داعش با تظاهر به مدرنیسم در نزدیکی همین پاریس مقری علنی دارد

غفور فتاحیاننوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جدا شده از فرقۀ رجوی و پناهنده در فرانسه

جناب آقای برنار کازنوو وزیر کشور فرانسه؛

با بهترین سلامها

اتفاق ناگوار خیابانهای پاریس و به خون کشیده شدن زنان و مردان بی گناه فرانسوی غم و اندوهی است که هیچ گاه از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.

جنایت پاریس دل هر انسان شرافتمند و آزادی خواه را به درد آورد و همه انسانهای شرافتمند خود را شریک این غم و اندوه می دانند.

ولی از اینها گذاشته سازمان مجاهدین به رهبری مریم رجوی که مقر مرکزی آن در اور سواز در نزدیکی پاریس است مدتی است که از این اقدام تروریستی نهایت سوء استفاده را می کند و با اشک تمساح ریختن برای این قربانیان می خواهد با فرار به جلو خودش را از هر اتهام تروریستی پاک کرده و از متوجه شدن اذهان به سوی او و باندش که در نزدیکی پاریس یک قلعۀ فرقه ای دارند جلوگیری کند چرا که سازمان او موسوم به سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) و یا ویترین سیاسی و بیرونی اش به نام «شورای ملی مقاومت ایران» ( (CNRIبه رهبری مسعود و مریم رجوی فرقه ای بسا خطرناک تر از داعش است که یک اتش زیر خاکستر می باشد که اگر همین امروز بساط این فرقه برچیده نشود شاید فراد خیلی خیلی دیر باشد. من به عنوان یک عضو سابق این فرقه یاآوری می شوم که سازمان مریم رجوی اولین گروه در منطقۀ خاور میانه بود که دست به دهها عملیات انتحاری در سال ۱۹۸۱ و سالهای بعد در ایران زد که دیگر گروههای افراطی و تروریست منطقه از جمله القاعده و داعش عملیات انتحاری را از آن یاد گرفتند.

آقای وزیر

اینجانب از اعضای قدیمی همین سازمان مجاهدین بودم که اکنون در فرانسه پناهنده هستم و با تمام شگردها و روشهای آن کاملا آشنایی دارم از جمله فاکتها و نمونه هایی را که خودم شاهد آن بودم برای شناخت بهتر و بیشتر ماهیت این سازمان تروریستی و ضدبشری در زیر می آورم:

آقای وزیر؛

در اواخر سال۱۹۸۷ دولت فرانسه در زمان نخست وزیری آقای ژاک شیراک چند تن از مسئولان این سازمان را به اتهام اعمال خشونت و قصد انجام عملیات تروریستی و اخاذی از مردم فرانسه دستگیر کرده به کشور گابن تبعید کرد.

بلافاصله در مقر نظامی این سازمان در عراق موسوم به پادگان اشرف به دستور شخص مسعود و مریم رجوی یک تظاهرات مسلحانه در خیابانهای پادگان برگزار شد و مسئولان سازمان با بلند کردن سلاحهای خود فریاد می زدند: «قسم به خون شهدا شیراک تورا می کشیم»!! و«فرانسه را به خاک خون می کشیم».

و حتی این تظاهرات مسلحانه در تلویزیون همین سازمان به نام سیمای مقاومت بطور مستقیم پخش شد.

این تهدیدها تا آنجا پیش رفت که مسعود رجوی در نشستهای درونی خود بارها دولت فرانسه را تهدید می کرد و می گفت در فردای سرنگونی جمهوری اسلامی و حاکم شدن ما در ایران اولین کارمان بستن سفارت فرانسه در تهران و بیرون انداختن دیپلماتهای فرانسوی به بدترتن شکل ممکن از ایران می باشد.

و حتی بعد از دستگیری مریم رجوی توسط پلیس ضد تروریست فرانسه در بهار سال ۲۰۰۳ همسرش مسعود رجوی رهبر سازمان در یک پیام درونی خطاب به مسئولین سازمانش گفت: دولت فرانسه در آینده ای نه چندان دور تاوان این کارش را پس خواهد داد!!.

حتی تلویزیون همین سازمان برنامه های طنز برای رئیس جمهور فرانسه آقای شیراک درست کرده بود و او و وزیر خارجه اش را مسخره و تهدید می کرد که حتی کلیپهای آنرا در یوتیوب هم گذاشته بودند.

آقای وزیر؛

این سازمان ماهیت بسیار خطرناک و فرقه گرایانه دارد و نمونۀ بارز آن در۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۳ در خیابانهای پاریس خود را نشان داد آنجا که به دنبال دستگیری مریم رجوی توسط پلیس فرانسه عده ای از پیروان مغز شویی شده این فرقه خود را در خیابانهای پاریس به جلوی چشم مردم فرانسه خود را به آتش کشیدند.

آقای وزیر؛

با توجه به موارد فوق، در خواست دارم برای حفظ امنیت کشورتان هم که شده جلوی فعالیتهای این فرقه جنایت کار را بگیرید و رهبران آن را از خاک فرانسه اخراج کنید، فرقه ای که رهبرش مسعود رجوی همۀ ما جدا شدگان و ایرانیان دیگر مخالف خودش که مقیم فرانسه و یا دیگر کشورهای اروپایی هستیم از جمله آقای ابو الحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور منتخب مردم ایران را که مقیم فرانسه می باشد به قتل تهدید کرده و علنا و با پخش این تهدیدات با صدای خودش از رسانه های این فرقه دستور اجرای این قلتها را به همسرش مریم رجوی مقیم فرانسه داده است.

از این رو نگذارید داعش دیگری با نام مستعار سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) و یا ویترین سیاسی و بیرونی اش به نام «شورای ملی مقاومت ایران» ( (CNRIتهدیدی برای جامعۀ بشری باشد.

آقای وزیر،

آنچه را که در بالا گفتم آماده ام در هر کجا و در مقابل هر دادگاهی اظهار کرده و آنها را ثابت کنم.

غفور فتاحیان – پاریس – ۶ دسامبر ۲۰۱۵

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آرشیو موضوع : غفور فتاحیان

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید