عیسی آزاده:فاجعۀ تروریستی دیگر در پاریس با زمینه سازی فرقۀ رجوی

0
1117

فاجعۀ تروریستی دیگر در پاریس با زمینه سازی فرقۀ رجو

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، چهاردهم نوامبر ۲۰۱۵:…  البته همانند ترور شارلی ابدو بازهم داعش مسئولیت این حمله را بر عهده خواهد گرفت اما همگان خوب می دانند که عملیاتی به این گستردگی نیاز به نفرات بومی و مسلط دارد و طبعا نفرات فرقه رجوی که در فرانسه در پایگاههای مختلف مستقر هستند همه انها انواع و اقسام اموزش های تروریستی را توسط فدائیان صدام حسین دیکتاتور سابق عراق دیده اند و تعدادی از انها هم سوابق عملیات ترور وآدمکشی در قالب تیم های عملیاتی در داخل ایران دارند. تروریست های رجوی به اندازه ای در اروپا و فرانسه ازادی عمل دارند که در جلوی دادگاه ضد تروریست پاریس و در شهر محل اقامت مریم رجوی در نزدیکی پاریس و یا در سایر کشورهای به صورت جمعی به جداشدگان و منتقدین فرقه حمله می کنند و اگر شرایط مناسب باشد با سلاح گرم نفرات جدا شده را می کشند و با امکاناتی که دارند فرار می کنند.

لینک به منبع

فاجعۀ تروریستی دیگر در پاریس با زمینه سازی فرقۀ رجوی

به قلم عیسی آزاده از فرماندهان قدیمی و منشعبین از فرقۀ رجوی

حمله تروریستی در پاریس سیزدهم نوامبر 2015

درست در آستانۀ آمدن رئیس جمهور ایران به فرانسه سلسله ای از عملیات تروریستی بصورت هماهنگ در چند نقطه پاریس خون بیگاناهان را به زمین ریخت. شدت این اعمال تروریستی بحدی بود که رئیس جمهور فرانسه اقای اولاند در کشور وضعیت فوق العاده اعلام کرد و دستور مسدود کردن مرزها را صادر کرد.

در گیر و دار آمدن دکتر روحانی به پاریس فرقه تروریستی رجوی هم شروع به جوسازی و شانتاژ نمود و چند منطقه را بعنوان محل تظاهرات اعلام کرد و در طی سفر اقای روحانی در مناطقی از پاریس هم از صبح تا شب برنامه اکسیون تنظیم و اعلام نموده است. آیا بین این انفجارات و اعمال جنایتکارانه و جوی سازی ها و شانتاژ رجوی رابطه ای وجود ندارد؟ با این استدلال که تروریست خوب و بد نداریم و تروریست؛ تروریست است؛ باید گفت رابطه ای وجود دارد.

آتش تهیۀ این اعمال جنایتکارانه توسط فرقه رجوی و در پادگان تروریستی شان در اوور سور اواز برنامه ریزی و طراحی شده است. .رجوی جنایتکار که بعد از امضای تفاهمنامه اتمی تمام آرزوها و آمالش که جنگ فرضی بین امریکا و ایران بود بر باد رفت مثل گربه ای که در یک گوشه اتاق گیر کرده باشد شروع به داد و فریاد کرده و به سر و روی خودش و تمام نزدیکانش چنگول میکشد و از فرط فلاکت وبدبختی و گل گرفته شدن تنور جنگ اعلام یک پیروزی موهوم تحت عنوان زهر اتمی نمود و طی این مدت هم با سفر هر هیئت اروپایی به ایران خط و نشان می کشید و در مواردی هم در لفافه تهدیدهایی را گوشزد می کرد.

اوج باخت رجوی آمدن دکتر روحانی به فرانسه است لذا با شناختی که از این فرقه تروریستی وجود دارد بعید نیست که دست به چنین حماقتی بزند چون بر اساس فیلم ها و انتشارات سایت های فرقه؛ همسر رجوی با تمام تروریست های سوری و عراقی و مشخصا داعش جنایتکار رابطه دارد و در ابتدای اشغال قسمتهایی از عراق توسط داعش فرقه رجوی در کمپش در لیبرتی (عراق) جشن بر پا کرده بود که انقلابیون و عشایر عراقی کشور عراق را به زودی آزاد می کنند و فرقه رجوی را هم تسلیح می کنند و فرقه هم به مناظق تحت اشغال داعش در سوریه و یا موصل منتقل می شوند و از کنترل دولت قانونی عراق خارج می گردند و به راحتی می توانند اعمال تروریستی سابقشان را پی بگیرند.

البته همانند ترور شارلی ابدو بازهم داعش مسئولیت این حمله را بر عهده خواهد گرفت اما همگان خوب می دانند که عملیاتی به این گستردگی نیاز به نفرات بومی و مسلط دارد و طبعا نفرات فرقه رجوی که در فرانسه در پایگاههای مختلف مستقر هستند همه انها انواع و اقسام اموزش های تروریستی را توسط فدائیان صدام حسین دیکتاتور سابق عراق دیده اند و تعدادی از انها هم سوابق عملیات ترور وآدمکشی در قالب تیم های عملیاتی در داخل ایران دارند.

تروریست های رجوی به اندازه ای در اروپا و فرانسه ازادی عمل دارند که در جلوی دادگاه ضد تروریست پاریس و در شهر محل اقامت مریم رجوی در نزدیکی پاریس و یا در سایر کشورهای به صورت جمعی به جداشدگان و منتقدین فرقه حمله می کنند و اگر شرایط مناسب باشد با سلاح گرم نفرات جدا شده را می کشند و با امکاناتی که دارند فرار می کنند.

البته تهدید جدا شده ها به ترور و دستور آشکار به قتل آنان و همۀ منتقدین و مخالفان فرقه سال قبل توسط شخص رجوی به تیم های عملیاتی اش در اروپا با صدای خودش ابلاغ شده است ولی متاسفانه علیرغم همه هشدارها و شکایت ها هنوز اقدامی در رابطه با اخراج فرقه رجوی از فرانسه و تعطیلی لانه جاسوسی و تروریستی اش در اور سوراواز صورت نگرفته است.

فرقه ای که از سال ۱۳۶۰ مسیر دموکراتیک اپوزیسیون رزیم ایران را با اعلام جنگ مسلحانه منحرف نمود و هزاران شهروند بیگناه را کشته است و صدها عملیات انفجاری در پرونده اش دارد معلوم است که هر جنایت دیگری را انجام می دهد.

زمینه سازی این عملیات تروریستی و جنایتکارانه و ریختن خون بی گناهان در پاریس توسط فرقه رجوی انجام شده است و در این فضا سازی و جوسازی فرقه برای برهم زدن سفر اقای روحانی به فرانسه بوده که خفاشان خونخوار و تروریست هم از لانه هایشان بیرون آمده و این جنایتهای هولناک امشب را در کشور فرانسه که بیش از صد کشته و صدها مجروح برجای گذاشته است انجام دهند.

من بعنوان یکی اراعضای سابق و قدیمی این سازمان که مدت دوسال است از این جریان مافیایی انشعاب کرده و جدا شده ام مصرانه درخواست یپگرد و دستگیری تمام سران فرقه رجوی در فرانسه و مشخصا مریم رجوی و مهدی ابریشمچی و عباسعلی جابرزاده و محمد علی توحیدی و زهرا مریخی و مهوش سپهری و سایر سران و افراد تیم های تروریستی آنها هستم.

باید در اسرع وقت لانه ترور و جنایت رجوی در اوورسوراواز در نزدیکی پاریس تعطیل وکلیه افراد این فرقه از فرانسه اخراج شوند.

در پایان با محکوم کردن این عملیان شنیع و تروریستی با بازماندگان این حادثه تلخ اظهار همدردی کرده و خواهان دستگیری و مجازات عاملین این جنایت هولناک هستم.

عیسی آزاده. ۱۴ نوامبر ۲۰۱۵

***

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید