محمد رزاقی: فیل هوا کردنهای رجوی داعشی همه کار کرد الاء سرنگونی !

0
467

فیل هوا کردنهای رجوی داعشی همه کار کرد الاء سرنگونی !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۵:…  بیش از۱۰ سال که رجوی داعشی با به راه انداختن جلسات مختلف اطلاعاتی را که از موساد اسرائیل می گرفت بعنوان اسناد افشا گرانه توسط مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر حلوا؛ حلوا می کرد مریم قجر داعشی هم در هر نشست و بر خواست خواهان تحریم ایران و حمله به ایران می شد ننگی که با اب …

لینک به منبع

فیل هوا کردنهای رجوی داعشی همه کار کرد الاء سرنگونی !

بیش از۱۰ سال که رجوی داعشی با به راه انداختن جلسات مختلف اطلاعاتی را که از موساد اسرائیل می گرفت بعنوان اسناد افشا گرانه توسط مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر حلوا؛ حلوا می کرد مریم قجر داعشی هم در هر نشست و بر خواست خواهان تحریم ایران و حمله به ایران می شد ننگی که با اب هفت اقیانوس هم از دامن رجوی داعشی پاک نخواهد شد .

شورای امنیت قطعنامه لغو تحریمها را تصویب کرد واین خبر قطعآ مایه خوشحالی هر انسان با وجدان ؛ شریف ؛ وطن پرستی خواهد شد وقتی می بینند حتا به کمترین فشار ؛ محدودیتهایی که مردم خواهان ان نبودند از روی مردم برداشته می شود .

اما رجوی داعشی این روزها بد جوری قاطی کرده به هزیان گویی افتاده ؛ رجوی داعشی و جیره خواران ؛ مزدبگیران ضد ایران و ایرانی طبق معمول هم چوب خوردند هم پیاز الان هم مثل نشادر خورده ها به هر طرف جفتک پرانی می کنند سر به دیوار می کوبند که توافقات ۵+ ۱ با ایران مماشات و سازش با رژیم ایران می باشد باخت ؛ باخت ؛ زهر اتمی و … !

واقعآ با منگولهای رجوی داعشی باید بگویم از رفع تحریم و دور شدن جنگ سرتان را به دیوار بکوبید , انقدر به سرتان بزنید تا نفستان از جای دیگر در بیاد این تازه از اولش و رجوی داعشی باید به فکر محکم کردن سوراخ موشی که در ان خزیده باشد .

اما از حق نگذریم تحلیل های رجوی همه اش مو به مو درست از اب در امده اما با یک فن وعیب و ایراد انهم که تحلیلهای ابدوغ ؛ خیاری انهم با دوغ لیلی که اب خیلی داره درست می شد !

حال که وضعیت مذاکرات مشخص شده وبا تشکیل جلسات افشاگرانه ؛ کنفرانسهایی با حضور جنگ طلبهای امریکائی لابی های اسرائیلی ؛ آبی برای رجوی داعشی گرم نشد تا تغاری بشکند ماستی بریز که جهان به کام رجوی باشد از فردا باز اطلاعیه های شورای دست ساز رجوی در مورد پر شدن سبتیکهای کمپ لیبرتی در صدر اخبار قرار می گیرد و دادخواهی از امریکا و مجامع بین المللی برای تخلیه چاههای سبتیک اعضاء نگون بختی که در کمپ لیبرتی عراق اسیر ذهنی و فیزیکی دروغپردازیهای رجوی داعشی هستند .

رجوی داعشی که از زمان فرار از ایران وعده سرنگونی می دهد مرحله های مختلف اعلام می کند حتما از فردا یک مرحله جدید برای اعضاء نگون بخت با یک بند جدید از انقلاب ایدئولوژیک از زیر بند تومونش در می اورد و بحثهای جدید ایدئولوژیک تشکیلاتی راه می اندازد و به اعضاء بدبخت می گوید چرا مذاکرات ایران با ۵+۱ به توافق رسید و چرا شورای امنیت ؛ اتحادیه اروپا رای به لغو تحریمها داد و… اینها نکرده شما ها هست و مقصر شما هستید و باید پروژه هایی نوشته بیائید در جمع بخوانید و از بندی که شاید اسمش را توافق بگذارد از این بحث عبور کنید تا با رهبری یگانه ؛ وصل رهبری شوید !

بعد از این توافق و لغو تحریمها من از همین دور ؛ دورها می توانم حس و حال شخصی رجوی بخوانم و ببینم !

رجوی الان بشدت به دنبال اینکه این توافق و لغو تحریمها را در مناسبات خودش بعنوان پیروزی جا بزند و به اعضاء نگون بخت با خبرهای دروغ و با استناد به حرفهای یک عده ضد ایران و ایرانی و اینکه رژیم ایران با این توافق دوباره جام زهر خورده و … دوباره وعده سرنگونی قریب الوقوع به خورد اعضاء بی خبراز دنیا می دهد تا بتواند انها را همچنان در اسارت خود نگه دارد .

اما به شرطی که اعضاء بتوانند از بند انقلاب ایدئولوژیک جدید که فقط رجوی می تواند ان را کشف و ارائه کند عبور کنند وگرنه اب همان اب ؛ کاسه همان کاسه هست و تا زمانی که همه مجاهدین از این بحث عبور نکنند از سرنگونی خبری نیست !

فیل هوا کردنهای رجوی چه کند ! همه کار کرد الاء سرنگونی ….

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید