مجاهدین خلق یک فرقه هستند

0
1002
خب، آمریکا ارتجاعی ترین جناح را برای چنین اقدامی انتخاب کرده تا پروژه جانشین سازی آنها را پیش ببرد.
اینها مجاهدین خلق نام دارند. گروهی از تبعیدیان ایرانی که از عملیات های ویژه آمریکا و اسرائیل علیه ایران حمایت می کنند. بله سازمان مجاهدین خلق که قبلا توسط ایالات متحده آمریکا در بین سازمان های تروریستی خطرناک طبقه بندی شده بود. گروهی که در ایران نیز از هیچ گونه پایگاه اجتماعی و مردمی برخوردار نمی باشند… …آنها در دوران جنگ با صدام حسین علیه کشورشان متحد شدند و حملات زیادی از خاک عراق به مردم خودشان داشتند. سال ها در بمب گذاری شرکت داشتند و در شهرهای ایران ترورهای خیابانی راه انداختند. در نهایت نیز در همکاری با سازمان اطلاعات اسرائیل، دانشمندان هسته ای کشور خود را ترور کردند.
سازمان مجاهدین خلق از سال ۱۹۸۰ به بعد تبدیل به یک فرقه با کیش شخصیت مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی شد. علت اصلی این بود که آنها دیگر نمی توانستند نیروی جوان جامعه ایران را برای بکارگیری اهداف سازمان جذب نمایند… این گزارش به زبان انگلیسی است

گزارش تلویزیونی رانیا خالق: مجاهدین خلق یک فرقه است

18.05.2020 ـ اریا ایران به نقل وب سایت: raniakhalek.com

سازمان مجاهدین خلق ایران یک سکت و فرقه است.
اعضای آنها مجبور به طلاق می شوند و روابط زناشویی و جنسی در بین آنان مجاز نمی باشد.
هر کسی که آنها را بعنوان یک آلترناتیو مطلوب و جایگزین امید بخش برای ایران تبلیغ می کند، کار بسیار احمقانه ای انجام می دهد و دارای یک دستورکار نا مطبوع است.

مانند همه تغییراتی که آمریکا دنبال می کند، تغییر رژیم در ایران برای دهه ها هدف ایالات متحده آمریکا بوده است.
آمریکا گروهی از تبعیدیان ایرانی را برای جایگزینی دولت فعلی ایران پرورش داده و آماده نموده است تا در صورت امکان موفق شده و سرنگونی را محقق کنند.
خب، آمریکا ارتجاعی ترین جناح را برای چنین اقدامی انتخاب کرده تا پروژه جانشین سازی آنها را پیش ببرد.
اینها مجاهدین خلق نام دارند. گروهی از تبعیدیان ایرانی که از عملیات های ویژه آمریکا و اسرائیل علیه ایران حمایت می کنند.
بله سازمان مجاهدین خلق که قبلا توسط ایالات متحده آمریکا در بین سازمان های تروریستی خطرناک طبقه بندی شده بود. گروهی که در ایران نیز از هیچ گونه پایگاه اجتماعی و مردمی برخوردار نمی باشند…
…آنها در دوران جنگ با صدام حسین علیه کشورشان متحد شدند و حملات زیادی از خاک عراق به مردم خودشان داشتند. سال ها در بمب گذاری شرکت داشتند و در شهرهای ایران ترورهای خیابانی راه انداختند. در نهایت نیز در همکاری با سازمان اطلاعات اسرائیل، دانشمندان هسته ای کشور خود را ترور کردند.
سازمان مجاهدین خلق از سال ۱۹۸۰ به بعد تبدیل به یک فرقه با کیش شخصیت مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی شد.
علت اصلی این بود که آنها دیگر نمی توانستند نیروی جوان جامعه ایران را برای بکارگیری اهداف سازمان جذب نمایند…

این گزارش به زبان انگلیسی است

 

اندکی از بیوگرافی رانیا خالق:
رانیا خالق (Rania Khalek – متولد ۱۹۸۶) ، نویسنده و فعال سیاسی لبنانی-آمریکایی است.
وی برای رسانه های سیاسی چپ و مترقی (The Nation, The Intercept, Al Jazeera, Salon, Vice, AlterNet, Maffick Media’s , Mondoweiss, and Truthout.) کار میکند. پیش از این نیز سردبیر وب سایت فلسطینی “انتفاضه الکترونیکی- The Electronic Intifada” بود.
وی در دوران کار حرفه ای خود از جنگ اسرائیل و فلسطین، اشغال کرانه باختری توسط اسرائیل ،اسلام هراسی ، مداخله تحت رهبری عربستان سعودی در جنگ یمن، گزارشاتی از جنگ داخلی سوریه، سیاست خارجی ایالات متحده در خاورمیانه، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و سیستم دادرسی کیفری ایالات متحده آمریکا گزارش و رپرتاژ تهیه نموده است…

آدرس وب سایت: raniakhalek.com

منبع توئیتر رانیا خالق – ۵ می ۲۰۲۰

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید