جواد فیروزمند: ادعای توخالی باند رجوی در مورد آمار مبتلایان کرونا در ایران

0
1408

در  صورتیکه آمار جهانی اعلام شده مبتلایان ویروس کرونا در ایران، امروز پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۰ به تعداد مبتلا = ۲۷۰۱۷ ، فوت شده = ۲۰۷۷ و بهبود یافتگان = ۹۶۲۵ نفر می باشد. اما آماری که روز چهارشنبه ششم فروردین ۱۳۹۹ از طرف مجاهدین اعلام شده ۱۱۵۰۰ نفر فوت شده می باشد. که با آن آمار اولیه رهبران سازمان یعنی ۲۵۰ برابر، زمین تا آسمان تفاوت دارد. با اینحال اگر بخواهیم بر اساس آمار اولیه سازمان مجاهدین حساب کنیم، تعداد فوت شدگان ایرانی مبتلا به ویروس کرونا تا کنون ۲۸۷۵۰۰۰ می شود. این مسئله نشان میدهد که رهبران سازمان به هر دری می زنند تا با انتشار اخبار جعلی و سراسر دروغ، مردم ایران را با ایجاد هراس دقمرگ کنند. به همین دلیل به دنبال آماری هستند که تعداد کشته شدگان بیش از ۳.۰۰۰.۰۰۰ نفر باشد. یعنی اینکه دست به هر رذالتی خواهند زد تا به طرح از پیش ترسیم شده با اعلام آمار کاذب برسند و از طریق شبکه های اجتماعی با ترول های اینترنتی مستقر در آلبانی و اروپا، در جامعه و مردم ایران هراس افکنی نمایند. یعنی ترور به هر وسیله!

ادعای توخالی باند رجوی در مورد آمار مبتلایان کرونا در ایران

جواد فیروزمند ـ آریا ایران ـ 29.03.2019

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸، وب سایت سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران ۲۵۰ برابر بیشتر از آمار رسمی است.

این وب سایت ضد ایرانی که توسط باند رجوی و دیگر رهبران قاتل و آدمکش اداره می گردد، با استناد به یک گزارش جعل شده در یک وب سایت دانمارکی تحت عنوان گزارش روزنامه برلینگسکه دانمارک- مدعی گردید آمارواقعی کرونا درایران ۲۵۰برابر اعلام حکومتی است!

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

در صورتیکه آمار جهانی اعلام شده مبتلایان ویروس کرونا در ایران، امروز پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۰ به تعداد مبتلا = ۲۷۰۱۷ ، فوت شده = ۲۰۷۷ و بهبود یافتگان = ۹۶۲۵ نفر می باشد.

اما آماری که روز چهارشنبه ششم فروردین ۱۳۹۹ از طرف مجاهدین اعلام شده ۱۱۵۰۰ نفر فوت شده می باشد. که با آن آمار اولیه رهبران سازمان یعنی ۲۵۰ برابر، زمین تا آسمان تفاوت دارد. با اینحال اگر بخواهیم بر اساس آمار اولیه سازمان مجاهدین حساب کنیم، تعداد فوت شدگان ایرانی مبتلا به ویروس کرونا تا کنون ۲۸۷۵۰۰۰ می شود.

این مسئله نشان میدهد که رهبران سازمان به هر دری می زنند تا با انتشار اخبار جعلی و سراسر دروغ، مردم ایران را با ایجاد هراس دقمرگ کنند. به همین دلیل به دنبال آماری هستند که تعداد کشته شدگان بیش از ۳.۰۰۰.۰۰۰ نفر باشد.

یعنی اینکه دست به هر رذالتی خواهند زد تا به طرح از پیش ترسیم شده با اعلام آمار کاذب برسند و از طریق شبکه های اجتماعی با ترول های اینترنتی مستقر در آلبانی و اروپا، در جامعه و مردم ایران هراس افکنی نمایند. یعنی ترور به هر وسیله!

در همین رابطه روز شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۰، مقاله ای در وب سایت فوکوس آنلاین آلمان منتشر گردید که مدعی شده بود؛ بدلیل عدم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در ایران، قرار است ۳.۵ میلیون نفر از ایرانیان کشته شوند!:

(Weil Virus ignoriert wird: Experten fürchten 3,5 Millionen Tote im Iran) –

https://www.focus.de/politik/ausland/3-5-millionen-tote-fuer-den-iran-befuerchten-experten-todeszahlen-in-extremer-hoehe_id_11781660.html

نویسنده این مطلب ضد ایرانی زنی است بنام: شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) ، که خود را روزنامه نگار اصلاح طلب معرفی می کند. اما در پشت پرده رابطه بسیار خوب و نزدیکی با نمایندگان سازمان مجاهدین از جمله جواد دبیران، شاهین قبادی و حشمت علوی دارد.

او همچنان برای وب سایت دویچه وله آلمان، برخی سایت های هندی و عربی نیز مطلب نوشته یا گزارش تهیه می کند که با پیش آمدن هر بحرانی در ایران فعالیت های او نیزبیشتر و ضد ایرانی تر می شود.

استناد این خانم به اصطلاح روزنامه نگار و گزارشگر به کشته شدن ۳.۵ ملیون ایرانی توسط ویروس کرونا، به توئیتی است که فردی بنام رضا کاشف – (با این نام کاربری در توییتر RazaKashef@) ثبت شده و لینک آن در محتوای مقاله نیز درج گردیده است. اما وقتی لینک مورد نظر در مقاله این خانم را کلیک می کنید، به صفه ای دیگر از سایت فوکوس آنلاین منتقل می شود که از توییت نامبرده خبری نیست.

وقتی حساب توییتر رضا کاشف که یک حساب هندی نیز می باشد را باز می کنید، در آنجا نیز از مطلب استناد شده یعنی ۳.۵ ملیون کشته در ایران بواسطه عدم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، خبری نیست.

حساب توییتر رضا کاشف که ظاهرا از هندوستان ثبت گردیده، فقط یک فالوور دارد و خودش ۷۴ نفر را فالو کرده است.

یعنی این لینک :

در همین رابطه وقتی به حساب تویتری ShabnamvonHein@ – شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) مراجعه می کنید، می بینید که این خانم هیچ اشاره ای به آن توییت معروف که مقاله نویسی اش بر اساس آن بوده ، نکرده و از کشته شدن قریب الوقوع ۳.۵ ملیون نفر در ایران خبری نیست.

یعنی این لینک:

در کنار جعلیات سازمان مجاهدین خلق در اینترنت وشبکه های اجتماعی به مقاله ای بر می خوریم تحت عنوان؛ «ارزیابی هولناک؛ کارشناسان نگران مرگ و میر ۳.۵ میلیون تن در ایران بر اثر کُرونا» که توسط حنیف حیدرنژاد (قهرمان حیدری)، در وب سایت کیهان لندن و سپس در وب سایت خودش به تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ برابر با ۱۸ مارس ۲۰۲۰ درج گردیده است.

http://www.hanifhidarnejad.com/Hidarnejad/index.php?option=com_content&task=view&id=11928&Itemid=1

قهرمان حیدری که خود را جداشده از مجاهدین می داند، در وب سایت خودش و کیهان لندن، مقاله خانم به اصطلاح روزنامه نگار همکار رجوی یعنی شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) را به فارسی ترجمه کرده و با استناد به آن در انتظار مرگ بیش از ۳.۵ ملیون ایرانی می باشد و فرضیه رجوی را تبلیغ و منتشر مینماید. یعنی همان چیزی که مسعود و مریم رجوی دو روز قبل از او از روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸، در وب سایت های سازمان مجاهدین اعلام کرده اند آمار واقعی ۲۵۰ برابر آمار رسمی است!

برای مبارزه یا جنگ با حکومت ایران نباید به خودفروشی سیاسی تن داد. آگاهانه یا نا آگاهانه نباید در مسیر اهداف شخصی و پلید باند رجوی قرار گرفت.

با همه تضادها واختلافاتی که با حکومت ایران دارم، من مبارز، انقلابی و برانداز به سبک باند جنایتکار زوج رجوی نیستم. چرا که از آنهنگام که رجوی به پفیوزی سیاسی روی آورد و در جنگ شخصی با حاکمیت، جنایت، دون مایگی و هرزه گی خود را نشان داد، دکان به اصطلاح مبارزه به سبک شیادانی چون رجوی را ارزانی کسانی کردم که همریش یا همجنس او بودند.

هر کس می خواهد مبارزه کند، در درجه اول آزادگی و مردانگی باید داشته باشد. جرات داشته باشد و تشریف ببرد داخل ایران مبارزه کند. اگر هم مبارزه از فرنگ جا خوش کرده را دوست می دارد به جان و تن مردم ایران سنگ نیاندازد. وگرنه قرار گرفتن در مسیر اهداف تبلیغاتی باند تبهکار رجوی، خود فروشی سیاسی است!

جواد فیروزمند – پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ – ۲۶ مارس ۲۰۲۰

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید