نامه سرگشاده خانم زهرا سادات میرباقری به رئیس جمهوری فرانسه جناب امانوئل ماکرون

0
952

نامه سرگشاده به رئیس جمهوری فرانسه جناب امانوئل ماکرون

 زهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۷:… مطلع شدم در آخرین ماه سال ۲۰۱۷ میلادی (چهارشنبه ششم دسامبر) پناهنده ای ایرانی از کشور آلمان بنام آقای مهدی خوشحال (جدا شده از فرقه ی رجوی) هنگامی که به همراه دوستش از پارلمان اروپا خارج می شدند توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق و به دستور مریم رجوی (که اکنون … 

 

لینک به منبع

نامه سرگشاده به رئیس جمهوری فرانسه جناب امانوئل ماکرون

توسط انجمن نجات مرکز تهران در ۶ دی ۱۳۹۶

با سلام های گرم به جوانترین رئیس جمهور کشورِ دوست، فرانسه!

و همچنین سلام های گرمِ مرا به بانوی اول فرانسه استاد خانم برژیت برسانید.

اینجانب زهرا سادات میرباقری از اعضای سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق به رهبری مریم رجوی می باشم.

مطلع شدم در آخرین ماه سال ۲۰۱۷ میلادی (چهارشنبه ششم دسامبر) پناهنده ای ایرانی از کشور آلمان بنام آقای مهدی خوشحال (جدا شده از فرقه ی رجوی) هنگامی که به همراه دوستش از پارلمان اروپا خارج می شدند توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق و به دستور مریم رجوی (که اکنون در فرانسه از حقوق پناهندگی برخوردار است و در اورسورواز زندگی می کند) مورد هجوم وحشیانه و غیر انسانی قرارگرفت و بشدت مصدوم شد.

شدت حملات وحشیانه بر روی آقای مهدی خوشحال بسیار بالا بود و ایشان از ناحیه چشم آسیب دیدند و به حالت نیمه کما رفتند.

آقای مهدی خوشحال اهل فرهنگ و نویسنده کتاب “کنترل نیرو” می باشد و بعنوان فعال حقوق بشر در کشور آلمان سایتی بنام “ایران فانوس” را مدیریت می کند.

اینجانب بعد از مطلع شدن از حمله وحشیانه به آقای مهدی خوشحال و دوستش، در مقاله ای این خشونت ضد انسانی را در سایت های اینترنتی محکوم نمودم، اما نتوانستم تنها با یک مقاله از کنار این موضوع خشونت آمیز که نوعی تروریسم را تداعی می کند بگذرم.

رئیس جمهورِ محترم

می دانم که شما علاقه وافری به ادبیات دارید و این ویژگی، مورد علاقه ایرانیان و کشوری است که دارای برترین گنجینه های ادبی جهان است. تاریخ مردم ایران سرشار از هنرمندان و شاعران بزرگی چون: پروین اعتصامی، حافظ، سیمین بهبهانی، سعدی، استاد شهریار، خیام، نیما یوشیج، فردوسی، شمس تبریزی و بسیاری دیگر است.

غم غریبی و محنت چو بر نمیتابم
روم به شهر خود و شهریار خود باشم
دوام عمر و ملک او بخواه از لطف حق حافظ
که چرخ این سکه دولت به نام شهریاران زد

دوست داشتم حرف دلم و ناخرسندی فراوانم از نقض حقوق انسانی و حقوق پناهندگی توسط مریم رجوی که در کشور شما فرماندهی یک فرقه خطرناک و تروریستی بنام مجاهدین خلق را برعهده دارد ابراز نمایم و بخواهم تا جسارتا با اقدامات کنترلی پلیس فرانسه مانع نقض حقوق بشر توسط مریم رجوی و تشکیلات مافیایی او شوید و برنامه کنترلی شدیدتری بر این فرقه خطرناک اعمال نمایید، زیرا مسعود رجوی همسر مریم رجوی پیش از این به اعضای مجاهدین خلق وصیت کرده بود که هر جداشده و هر منتقدی را با هر وسیله ممکن در اروپا شکنجه و به قتل برسانند و اکنون مریم رجوی مجری فرمان شوهرش می باشد.

هرگز ما و شما نمی خواهیم این خشونت علیه انسانی دیگر تکرارشود.

به یاد داشته باشید که فرانسه با وجود چنین فرقه خطرناکی در معرض تهدید تشدید عملیات تروریستی و انتحاری است.

از هرگونه اقدام پیشگیرانه شما در این زمینه سپاسگزارم.

با آرزوی اجراء کامل حقوق بشر و حقوق پناهندگان در جهان

زهرا سادات میرباقری
۲۵-۱۲-۲۰۱۷

/////////////////////

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید