ابراهیم خدابنده: شتر سواری دولا دولا – در خصوص نامه محدثین به عزام الاحمد

0
902

شتر سواری دولا دولا – در خصوص نامه محدثین به عزام الاحمد 

 ابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۷:…  در حالی که دنیا این اقدام ترامپ را رسماً و علناً محکوم کرد، فرقه رجوی در این خصوص سکوت نمود تا این که بالاخره تحت فشار هواداران و افکار عمومی، فرد درجه دومی از فرقه رجوی نامه ای برای فرد درجه دومی در دستگاه محمود عباس فرستاد و موضعی کاملاً غیرصریح، به شکلی که نه سیخ بسوزد و نه کباب …

إلى عزام الأحمد مستشار الحکومه الفلسطینیه حول رساله زمره رجوی إلیهنامۀ حسین نژاد به عزام الاحمد مشاور دولت فلسطین در مورد نامۀ فرقۀ رجوی به او

لینک به منبع

شتر سواری دولا دولا

در خصوص نامه محدثین به عزام الاحمد

ابراهیم خدابنده ۴ دی ۱۳۹۶

در سایت های حاشیه ای فرقه رجوی نامه ای از جانب محمد محدثین خطاب به عزام الاحمد از افراد دستگاه محمود عباس درج شده است، موضوع چیست؟

اخیراً دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا تصمیم گرفت تا سفارت این کشور در اسرائیل را در آینده از تل آویو به بیت المقدس (اورشلیم) منتقل نماید و به این ترتیب قدس را رسماً به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت بشناسد.

این کار از یک طرف با مخالفت جهانی رو به رو شد و از آن زمان فلسطین اشغالی دستخوش نا آرامی های روزمره گشت، و از طرف دیگر محمود عباس که مورد حمایت سعودی و آمریکاست را به شدت تضعیف و در فلسطین ایزوله نمود و در برابر جنبش حماس کاملاً به حاشیه راند، حتی نزدیک ترین متحدان آمریکا نیز با این کشور در این خصوص همراهی نکردند.

اما فرقه رجوی که عهد کرده است هرگز موضعی که مورد پسند آمریکا و اسرائیل و سعودی نباشد اتخاذ ننماید و همیشه تلاش کرده تا کاملاً و بدون کوچکترین زاویه ای دنباله روی آنان باشد هم در موقعیت دشواری، خصوصاً در برابر هواداران و شورایی ها، قرار گرفت.

در حالی که دنیا این اقدام ترامپ را رسماً و علناً محکوم کرد، فرقه رجوی در این خصوص سکوت نمود تا این که بالاخره تحت فشار هواداران و افکار عمومی، فرد درجه دومی از فرقه رجوی نامه ای برای فرد درجه دومی در دستگاه محمود عباس فرستاد و موضعی کاملاً غیرصریح، به شکلی که نه سیخ بسوزد و نه کباب، در این خصوص اتخاذ نمود و این نامه را هم صرفاً به زبان فارسی و در سایت های حاشیه ای فرقه رجوی درج کرد.

این همان مصداق شترسواری دولا دولاست. رجوی در حالی که به شدت وحشت دارد که مبادا ترامپ را ناراحت کند، به صورتی کاملاً بزدلانه و غیرمحسوس و صرفاً برای مصرف داخلی، اقدام به محکوم نمودن تلویحی موضع ترامپ نمود. البته؛ بلافاصله برای گرفتن زهر این موضع گیری، کارش را اینطور توجیه کرد که ظاهراً این اقدام ترامپ به نفع رژیم حاکم بر ایران می باشد.

این همان حیات خفیف و خائنانه ایست که رجوی و فرقه اش در پیش گرفته اند و با دخیل بستن به جنگ طلبان آمریکایی امید دارند تا از گندم ری بخورند. بزدلی و خفت رجوی در این نامه به خوبی آشکار است. واقعاً چرا باید این فرقه تا این حد ملاحظه آمریکا را داشته باشد؟ چرا حتی در حد اروپایی ها نمی تواند با صراحت و در سطوح بالاتر با اسرائیل به مخالفت بلند شود.

این نامه قطعاً به زبان فارسی برای عزام الاحمد فرستاده نشده و البته جالب است که متن اصلی عربی یا انگلیسی آن هم در هیچ جا منعکس نگردیده است. دفتر محمود عباس یا دفتر عزام الاحمد هم تاکنون دریافت چنین نامه ای را تأیید نکرده اند. معلوم است که فرقه رجوی از بیان چنین موضع گیری به شدت وحشت دارد و صرفا تحت اجبار و برای مصرف داخلی این نامه را سرهم کرده است.

لازم به ذکر است که طبق اطلاعات به دست آمده این نامه ابتدا به صورت خصوصی در میان اعضا و هواداران توزیع شد و ادعا گردید که برای عزام الاحمد ارسال شده است. سپس در برابر فشارهای داخلی که چرا متن نامه آشکار نمی شود به صورت کاملاً بزدلانه علنی شد.

سازمان مجاهدین خلق بعد از سالیان شعارهای ضد امپریالیستی و ضد صهیونیستی و ظاهراً دفاع از آرمان های فلسطین، حالا باید به شکل یواشکی و در لفافه آنچه را که دنیا به صراحت بیان داشته است را صرفاً به فارسی و با شرمندگی عرضه نماید.

برای من کاملاً روشن است که رجوی فقط چشم امید به آمریکا و هم پیمانانش در منطقه دوخته است تا شاید به آمال و آرزوهای کودکانه اش برسد. از نظر من کشور ایران تاکنون خائنی مانند مسعود رجوی به خود ندیده و بعید است که در آینده هم نظیر چنین شیاد مردم فریبی پیدا شود.

ابراهیم خدابنده

*** 

علامه حسینی مشاور مریم رجوی اعلام جدایی کردجدایی آقای علامه حسینی مشاور ارشد مریم رجوی از فرقه مجاهدین 

همچنین:

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید