درخواست دیدار عید با بستگان در کمپ لیبرتی (+ تبریک عید و فیلمی از تحویل سال)

0
846

درخواست دیدار عید با بستگان در کمپ لیبرتی (+ تبریک عید و فیلمی از تحویل سال) 

ایران فانوس، بیست و چهارم مارس ۲۰۱۶:… در این جشن ملی همه بستگانمان به دید و بازدید همدیگر می روند و دیداری تازه انجام می دهند. با توجه به اینکه پسرم سالیان سال محصور ذهنی و جسمی در تشکیلات رجوى در کمپ لیبرتی ساکن است به اسم علی هاجری……………….,خواستار ملاقات حضوری و دیدار با وی در محل کیوسک نگهبانی کمپ مذکور هستیم .این خواسته تمامی اعضای خانواده ایشان بوده و انتظار می رود … 

کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل در بغداد

درخواست فوری دیدار با بستگانمان در کمپ لیبرتی بمناسبت عیدملی نوروز ایرانیان

لینک به منبع

همانطوریکه ادیان و مذاهب و ملل دیگر در جای جای دنیا روز های خاصی را به عید و روز ملی برای برگزاری جشن نامگذاری و از دیرباز از پیدایش اقوام انسانی مرسوم می باشد ما ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و روز اول فروردین سال خورشیدی برابر با ۲۰ ماه مارس میلادی همه ساله جشن های ملی عید باستانی نوروز بپاس بزرگداشت سنن و آداب و رسوم اسلاف و نیاکان خود برگزار می کنیم.در این جشن ملی همه بستگانمان به دید و بازدید همدیگر می روند و دیداری تازه انجام می دهند.
با توجه به اینکه پسرم سالیان سال محصور ذهنی و جسمی در تشکیلات رجوى در کمپ لیبرتی ساکن است به اسم علی هاجری……………….,خواستار ملاقات حضوری و دیدار با وی در محل کیوسک نگهبانی کمپ مذکور هستیم .این خواسته تمامی اعضای خانواده ایشان بوده و انتظار می رود ترتیباتی اتخاذ شود تا به این دیدار نایل آییم.

سکینه عوض زاده مادر على هاجرى اسیر در کمپ لیبرتى

تبریک سال نو

لینک به منبع

کریم غلامی، ایران فانوس، ۲۲٫۰۳٫۲۰۱۶

در ابتدا به همه هم میهنان عزیزم چه در ایران و چه در خارج از ایران و همه یاران و دوستان و خانواده ام، سال نو سال ۱۳۹۵ را تبریک می گویم. برای همه آرزوی سالی پر بار و پیروزمند را دارم.

سال ۱۳۹۴ با تحولات بسیار بزرگی سپری شد، طی این سال ما شاهد وقایع تلخ و شیرین بودیم، وقایع تلخی مانند داعش و قتل عام مردم عراق و سوریه و رشد چشم گیر آن در ترکیه و از طرفی هم شدت گرفت، جنگ داخلی در سوریه و هجوم مردم سوریه به کشورهای اروپایی. دخالت بسیاری از کشورها در جنگ داخلی سوریه، مانند حمله های هوایی روسیه و فرانسه و آلمان در خاک سوریه و در آخرین روزهای سال هم شاهد خروج روسیه از سوریه هستیم. همچنین ما شاهد عملیات تروریستی داعش در فرانسه بودیم که باعث کشته شدن بسیاری از مردم بی دفاع فرانسه شد و در مقابل، مردم دنیا در یک واکنش عمومی از مردم فرانسه حمایت کردند و این عملیات تروریستی را محکوم کردند. از طرف دیگر، عملیات تروریستی داعش باعث شد که بخش بزرگی از مردم اروپا نسبت به پناهنده ها بخصوص مسلمانان بدگمان شوند.

در میهن غزیزمان ایران نیز در سال ۱۳۹۴ شاهد وقایع بسیاری بودیم، چه تلخ و چه شیرین. به نظر من مهمترین واقعه در سال گذشته عقد قرارداد بین ایران و گروه انرژی اتمی و برداشته شدن تحریم ها بود. در دنیای مدرن امروزی بسیاری از انرژی اتمی فاصله می گیرند و در تلاش هستند تا انرژی خود را از طریق انرژی سالم و سبز به دست بیاورند. بطور مثال کشور آلمان چند سال است که طی یک پروژه بسیار بزرگ قصد دارد تمامی نیروگاه های اتمی خود را تعطیل کرده و با استفاده از سایر انرژی های طبیعی، مانند باد و خورشید انرژی کشور را تامین بکند. قطعا برای کشور ما با طبیعت بسیار متنوع نیازی به انرژی اتمی ندارد و از نظر شخص من انرژی و پولی که صرف ساخت نیروگاه اتمی و استخراج اورانیوم شد می شد برای سایر روش های انرژی دیگر استفاده کرد. به هر حال اما رهبران مجاهدین در یک خیانت بزرگ نسبت به مردم ایران، ایران را رو در روی جهان قرار دادند که باعث آن تحریم هایی بود که فشار این تحریم ها بر دوش مردم ایران بود. اما این داستان نیز به سر آمد و تحریم ها برداشته شد و روسیاهی برای مسعود رجوی باقی ماند.

در سال گذشته نیز ما شاهد خروج بسیاری از ایرانیان اسیر در مجاهدین بودیم، بسیاری از خانواده ها که توانستند بعد از سالیان عزیزانشان را ملاقات بکنند و یا با آنان در تماس باشند. این دست آورد نیز حاصل رنج و زحمت مادران و پدران پیری بود که در جلوی اسارتگاه لیبرتی تحصن کرده بودند و امیدوارم که در سال جدید باقی مانده ایرانیان اسیر در مجاهدین، آزاد شده و به زندگی واقعی خود برسند. با تبریک مجدد سال نو.

پایان

مراسم تحویل سال ۱۳۹۵ توسط تعدادی از جداشدگان فرقه مجاهدین درفرانسه 

لینک به منبع

آقایان:
– محمد کرمی
– عیسی آزاده
– قربانعلی حسین نژاد
– محمد رزاقی
از فرماندهان و مسئولان سابق سازمان مجاهدین
این مراسم برای افراد جداشده معنی خاص خودش را دارد. درتشکیلات مجاهدین مراسم عید و خوشی وشادمانی فردی ممنوع می باشد. رهبری تعیین میکند خوشحال باشی یا نباشی.

افراد جداشده این مراسم را با شوروشعف خاصی اجرامی کنند.


https://youtu.be/PUIHUxkeq5I

دین به‌ دنبال ایجاد قلمرو مخصوص خود در آلبانی هستند

بنیاد هابیلیان، به نقل از دویچه وله، بیست و چهارم مارس ۲۰۱۶:… پذیرش اعضای منافقین توسط مسئولین آلبانیایی تنها به این دلیل که آن­ها افرادی پیر و فرتوت هستند، اقدامی اشتباه است. ممکن است اعضای این گروه دیگر به عنوان نیروهای جنگی کارایی نداشته باشند اما توانایی­ها و تجارب تروریستی قابل انتقالی دارند که می­تواند در اختیار دیگر گروه‌های تروریستی قرار گیرد. برخی از اعضای این سازمان متخصص پولشویی، قاچاق … 

لینک به منبع

لینک به متن اصلی مصاحبه (آلبانی)
لینک به ترجمه انگلیسی مصاحبه

فرقه مجاهدین به‌دنبال ایجاد قلمرو مخصوص خود در آلبانی هستند

دویچه ولهیک عضو سابق گروهک منافقین در مصاحبه­ با دویچه ­وله ضمن اشاره به انتقال اعضای این گروهک تروریستی به کشورآلبانی، پذیرفتن آن‌ها توسط دولت این کشور را اشتباه خواند و بر ادامه فعالیت­های تروریستی منافقین تاکید کرد.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، ان سینگلتون، یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه‌ای با دویچه‌وله در رابطه با انتقال اعضای منافقین به کشور آلبانی گفت: اگر سازمان مجاهدین خلق[منافقین] به عنوان یک سازمان به آلبانی منتقل گردد، خطری واقعی این کشور را تهدید خواهد کرد. باید اعضای این سازمان به صورت فردی پذیرفته شده و مراحل افراط‌زدایی را طی کنند تا به شرایط معمولی بازگردند و نباید به منافقین اجازه داده شود به عنوان یک گروه شبه‌نظامی مجددا به سازماندهی بپردازد.

 Anne Khodabandehوی در پاسخ به پرسشی در ارتباط با اینکه آیا با حضور منافقین در آلبانی، تهدیدی تروریستی از جانب این کشور متوجه اروپا خواهد شد یا خیر، گفت: بسیار اهمیت دارد که به یاد داشته باشیم تک تک اعضای این سازمان که به آلبانی منتقل شده ­اند تا سر حد امکان رادیکالیزه شده ­اند. آن­ها بیش از ۳۰ سال در عراق آموزش عملیات‌های تروریستی دیده ­اند و تنها به این دلیل که نامشان از فهرست گروه‌های تروریستی حذف شده به‌طورناگهانی تغییر ماهیت نمی‌دهند. اعضای این سازمان همچنان تروریست هستند. بسیاری از آنان توسط نیروهای گارد حفاظت صدام به‌ طور ویژه آموزش داده شده‌اند، آموزش­هایی از قبیل بمب­ سازی، راهبردهای تروریستی، جمع‌آوری اطلاعات و شکنجه. حتی ابداع عملیات‌های انتحاری نیز به این گروه نسبت داده شده است.

عضو سابق گروهک منافقین در ادامه گفت: پذیرش اعضای منافقین توسط مسئولین آلبانیایی تنها به این دلیل که آن­ها افرادی پیر و فرتوت هستند، اقدامی اشتباه است. ممکن است اعضای این گروه دیگر به عنوان نیروهای جنگی کارایی نداشته باشند اما توانایی­ها و تجارب تروریستی قابل انتقالی دارند که می­تواند در اختیار دیگر گروه‌های تروریستی قرار گیرد. برخی از اعضای این سازمان متخصص پولشویی، قاچاق انسان، تقلب و فساد هستند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا دولت عراق نمی‌خواهد منافقین را در کشور عراق نگه دارد، گفت: از آن­ها با عنوان ارتش خصوصی صدام نیز یاد می­شود. مسئولیت مرگ ۲۵۰۰۰ عراقی از جمله کردها در شمال و شیعیان در جنوب آن کشور بر عهده مجاهدین خلق[منافقین] است. به‌همین‌دلیل این گروه دشمنان زیادی در عراق دارد و نمی­توان امنیت آن­ها را تضمین کرد.

این عضو جدا شده منافقین افزود: پس از سقوط صدام، مجاهدین خلق[منافقین] خود را دوست ارتش آمریکا نامید و خلع‌سلاح شد. طی چندین سال، نیروهای امنیتی عراق توانسته‌اند اطلاعاتی جمع‌آوری کنند که نشان می­دهد این گروه با حمایت فعالانه از نیروهای مرتبط با القاعده و داعش همچنان تهدیدی برای صلح و ثبات منطقه است.

در بخش دیگری از این گفت‌وگو، سینگلتون در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا فکر می‌کند اکنون منافقین می‌توانند تهدیدی را متوجه آلبانی کنند، گفت: مشخص است که رهبران مجاهدین خلق[منافقین]، مسعود و مریم رجوی، در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد محیطی امن برای خود و غالب اعضای گروهشان در آلبانی هستند. آن­ها می­خواهند فضای بسته­ای را که در سایر کشورها (عراق، شمال آمریکا و اروپا) ایجاد کرده بودند احیا کنند تا مجددا بتوانند خارج از محدودیت‌های قانونی به فعالیت بپردازند. در آلبانی هم قصدشان این است که با سوء‌استفاده از وضعیت نامناسب امنیتی، اجتماعی و دولتی آن کشور، قلمرو فراقضایی مختص خود را برپا کنند.

__________________________________

جدایی بنی صدر و مجاهدین – بخش اول – رفتن سازمان مجاهدین به دامن صدام حسین

گفت‌و‌شنود با یغمائی(۴) انقلاب ایدئولوژیک ـ زیر هر سنگ قبری یک قصه خوابیده است

رجوی در پیام خود بسی تعزیه­خوانی کرده است که بگذار ما را توتالیتاریست و … بخوانند. غافل از اینست که این روش ها بعد از آنکه 40 سال از سوی حزب توده بکار رفتند بی­اثر شدند. با این تعزیه­خوانی رفع شبهه نمیشود. درباره توتالیتاریسم شما، شبهه ئی نیست تا با این گونه­خوانی­ها و گشودن رگبار ناسزا و …

بیژن فرهودی :جنجال بر سرشهادت مریم رجوی در کنگره آمریکا

بیژن فرهودی :جنجال بر سرشهادت مریم رجوی در کنگره آمریکا

اما مشکل این است که رژیمی که رجوی خواهان براندازی آن است در حال حاضر با عرضه کمک به دولت  عراق و گروه‌های مختلف شبه‌نظامی نقشی مهم در توقف پیشرفت داعش در آن کشور داشته است. بنا بر این روشن نیست که چگونه رجوی و سازمان مجاهدین خلق در نظر دارند با براندازی جمهوری اسلامی  به این تهدید …

مهدی خوشحال: کودکان فرقه

بیژن فرهودی :جنجال بر سرشهادت مریم رجوی در کنگره آمریکا

۱۰ سال قبل، تصمیم گرفتم بخشی از دین ام را نسبت به بزرگترین قربانیان فرقه مجاهدین، ادا کنم. آن روز سعی کردم تا جریان ماوقع را با تعدادی از پدران و مادران کودکانی که تا بن استخوان استثمار شده اند را با گفت و گوهایی در کتابی تحت عنوان “شقایقهای زخمی” انتشار دهم. کتاب تقدیم شده بود به …

پرسش و پاسخ در مورد کشتار ارامنه

پرسش و پاسخ در مورد کشتار ارامنه

واقعیتی که بر آن اتفاق نظر وجود دارد این است که در فاصله سال‌های ۱۹۱۵ و ۱۹۱۶ میلادی، ترک‌های عثمانی ارمنی‌ها را از آناتولی شرقی به صحرای شام و جاهای دیگر فرستادند. در این کوچ اجباری صدها هزار ارمنی از گرسنگی و بیماری مردند. تعداد کل تلفات محل مناقشه است. ارمنی‌ها می‌گویند یک و نیم میلیون نفر مردند. جمهوری …

فرخ نگهدار در گفتگو با”اخبار روز”: دلم می خواست مثل بیژن…

پرسش و پاسخ در مورد کشتار ارامنه

فرخ نگهدار در گفتگو با «اخبار روز»   دلم می خواست مثل بیژن باشم! • انتشار مقاله ی«فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی»در اخبار روز با واکنش های زیادی مواجه شد. آقای نگهدار در تماس با مسئولین اخبار روز نارضایتی شدید خود را از …

ایرج مصداقی:سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب …

پرسش و پاسخ در مورد کشتار ارامنه

ادعای دیگر توکلی مبنی بر عدم پذیرش رهبری خمینی از سوی حزب توده در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی آنقدر مضح‍‍ک و بی پایه و اساس است که نیاز به روشنگری در مورد آن احساس نمی‌شود و هر ‍کسی را که کوچکترین شناختی از فضای سیاسی ایران داشته باشد متحیر می‌کند ….  همچنین به مهدی سامع سخنگوی «سازمان چریک‌های فدایی خلق» یکی از …

سعید شاهسوندی: تدقیق چند نکته تاریخی

سعید شاهسوندی: تدقیق چند نکته تاریخی

من گواهی می‌دهم که به‌اصطلاح اسناد منتشره دراین‌باره ناشی از دعواهای سیاسی اوایل انقلاب بوده، یا بالکل مخدوش و جعلی است یا اینکه نظیر تک‌نویسی‌های وی، در ظرف زمان و مکان خودش باید بررسی شود و این را زندانیان سیاسی که در زمان شاه زندان بودند، به‌روشنی می‌دانند. رجوی البته هیچ‌گاه اسطوره و سمبل مقاومت در زندان نبود. او …

رویا کریمی:خشونت خانگی «امری خانوادگی» نیست

رویا کریمی:خشونت خانگی «امری خانوادگی» نیست

به طور مثال هر کس که خشونت دیده، چه خشونت جنسی، چه خشونت روانی و چه فیزیکی ظرف سه ماه می‌تواند به پلیس شکایت کند. وقتی که پلیس وارد قضیه شود به طور مشخص پرونده تشکیل می‌شود، وکیل در اختیار قربانی خشونت گذاشته می‌شود و اگر مورد خشونت خیلی شدید باشد، زن را جایی- مانند خانه زنان- می‌برند …

از باصطلاح”دیپلماسی انقلابی”تا”آویزان شدن به بیگانگان”

از باصطلاح”دیپلماسی انقلابی”تا”آویزان شدن به بیگانگان”

به نظر من پایه بحث اینجاست که از بالا فرقه رجوی به استخدام موساد در آمده و هماهنگی های لازم شده است ، حال در پایین رجوی ها برای اینکه خودشان را هم کمی گنده و بزرگ جلوه دهند، به مستخدمین هدایت شده از طرف موساد به سمت مجاهدین پول هم می دهند. در واقع این کارمندان با …

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید