مادر کوشا: خانم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید.

0
1011

خانم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید.

مادر کوشا، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، چهاردهم مارس ۲۰۱۶:…  خانواده ها را متهم میکنید که از طرف وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی آمده اند تا با بچه هایشان ملاقات کنند و از یک ملاقات چند دقیقه ای مجاهدین تعلیم دیده با خانواده هایشان میترسید ، یعنی ممکن است که آنها تغییر رای دهند و بیست و چند سال آموزش را در چند دقیقه ملاقات باد هوا کنند ؟ علی القاعده باید جمهوری اسلامی میترسید که خانواده ها به … 

لینک به منبع

خانم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید.

مادر کوشا —

نامه وارده به کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی —

خانم مریم رجوی سلام ! کاش سازمان شما مثل خیلی از ارگانها و نهادها شفاف و واضح عمل میکرد و نظرات و حرفها را مشنید و پاسخ میداد و روابط عمومی داشت و قانونی غیر از قوانین فرقه ای . اگر اینطور بود لااقل من همین نامه را برای شما ارسال میکردم نه برای سایتهای بقول شما مزدور و بریده و خائن و ……..

خانم رجوی اینقدر به مخالفانتان فحش داده اید و تهمت زده ایدو مدرک ساخته اید که از یکسانی فحش و تهمت و مدرک تا فراوانی آن چنان شده که دیگر هر تهمت و مدرکی لوث و بی معنی شده . برای همین من نامه ام را به این سایت دادم و امیدوارم که این مانع نخواندن شما نشود اگر هست لطف کرده آدرس بدهید که نامه را به خودتان برسانم ، من حاضرم برای گوش دادن شما به حرفم حتی از این کار هم اظهار پشیمانی کرده و از این سایت و بقیه هم تبری بجویم .weblagnevisan2

خانم رجوی کاش سازمان شما یک نهاد فرهنگی و دمکراسی طلب بود که راه را برای دمکراسی و آزادی باز میکرد و حتی اگر محدودش کرده بودند با عملکردش در درون الگویی میشد برای یک جامعه آزاد و باز و رها با قوانین انسانی .

من فرزند بزرگم پیش شماست نزدیک بیست و یک سال کاش میشد مشخصات بیشتر بدهم تا بشناسیدش اما نمیخواهم وادار شود که جلوی دوربین به خانواده اش فحش بدهد و علیه وجدان و ذات بشری اش کاری بکند . خانم رجوی وقتی پسرم نزد شما آمد سوم راهنمایی بود و نه چیزی از سیاست میدانست و نه چیزی از عقیده و الان هرچه دارد از تعلمیات و آموزشهای شما و سازمانتان دارد ، شما بیست و یک سال وقت داشتید تمام وقت شب و روز در گوشش بخوانید و تعلیمش دهید و حالا پسرم باید یک کادر ارزشمند شماباشد یکی از همان دلاور مردان مجاهد که آقای مسعود رجوی آنها را می ستاید .

هر سازمانی به این گونه کادرهایش می نازد و میبالد و افتخار میکند و اگر داشته باشد آنها را برای تبلیغ وجذب میفرستد تا صفوف مجاهدین را گسترش دهند و به رویاهایشان برسند ، و حتما اگر سازمانی چنین کادری داشته باشد اول آنها را به سراغ خانواده هایشان میفرستد که زبانشان را میداند و عاطفه در میان است و ….

عجیب است شما خانواده ها را متهم میکنید که از طرف وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی آمده اند تا با بچه هایشان ملاقات کنند و از یک ملاقات چند دقیقه ای مجاهدین تعلیم دیده با خانواده هایشان میترسید ، یعنی ممکن است که آنها تغییر رای دهند و بیست و چند سال آموزش را در چند دقیقه ملاقات باد هوا کنند ؟

علی القاعده باید جمهوری اسلامی میترسید که خانواده ها به ملاقات اعضای باسابقه مجاهدین بروند ، چرا که خانواده ها از افراد غیر سیاسی و عامی هستند و خطر تاثیر گذاری مجاهدین روی انها بیشتر است و طبق گفته شما بیشتر از هر چیز از مجاهد میترسند.

مجاهدی که با یک ملاقات یکی دو ساعته از دست برود باور کن به درد شما نخواهد خورد چرا تلاش میکنید نگهش دارید مگر مسعود رجوی نگفته که ده مرد و زن مجاهد واقعی برایش کافی است ؟ چرا به محصولات خودتان اعتماد نمیکنید تا مردم هم بتوانند اعتماد کنند ؟ چرا سخاوتمندانه خواهان ملاقات نمیشوید حتی اگر اقوام کسی آخوند وروحانی هم باشد مگر یک روحانی چند سال در حوزه بوده ؟ باور کنید شبانه روز مجاهدین را حساب کنید بسا بیشتر است .

خانم رجوی از کجا اینقدر مطمئنید که اعضای باسابقه شما در ملاقات با خانواده ها از دست میروند که اینقدر سنگ اندازی میکنید و مانع تراشی .

اجازه ملاقات ، اجازه تماس ، اجازه بحث و گفتگو را به همه بدهید و بگذارید لااقل خودتان هم از تعداد واقعی کادرهایتان مطمئن شوید و بگذارید لااقل آنها را هم که از شما دفاع میکنند و میمانند شایسته اعتماد کرده باشید و بگذارید لااقل از این بایت کادرها را مسئله دار نکرده باشید.

بالاخره این راه باز میشود چرا نمیخواهید با فرمان خودتان باشد ؟ این که به خودخواهی و خود بزرگ بینی و کیش شخصیت شما و همسرتان هم نزدیک تر است .

Maryam-Rajavi2009.jpg

*تصحیح مختصر متن از ما و به درخواست فرستنده ایمیل است .

________________________________________

آرشیو موضوع : آلبانی

فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند پیوند رهایی، یازدهم مارس ۲۰۱۶:…  لغو برنامۀ فرقه در کلیسای مرکزی ارتودوکس در تیرانا به علت فضای منفی علیه فرقۀ رجوی در رسانههای آلبانی نمونه هایی از مطالب مطبوعات آلبانی و اظهار نارضایتی های مردم این کشور از حضور تشکیلات فرقۀ رجوی …ادامه مطلب

نامه سرگشاده به عالیجناب اسقف اعظم کلیسای ارتودکس تیرانا

نامه سرگشاده به عالیجناب اسقف اعظم کلیسای ارتودکس تیرانا

فرقه رجوی تصمیم داشت در روز شنبه بیست وهفتم فوریه ساعت دوونیم بعد از ظهربه وقت محلی در کلیسای مرکزی شما در تیرانا جلسه ای تحت عنوان دفاع از حقوق از دست رفته زنان برگزار کند اما خوشبختانه بدلیل روشنگریهای روزنامه های محلی درماه گذشته….ادامه مطلب

ترجمه بخش‌هایی از مصاحبه آقای احسان بیدی با روزنامه دیتا ـ آلبانی

نامه سرگشاده به عالیجناب اسقف اعظم کلیسای ارتودکس تیرانا

نظرت درمورد مجاهدین دیگری که به آلبانی خواهند آمد چیست؟ شنیده ام که قرار است دوهزار نفر دیگر بیایند. این تعداد که آمدند نب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید