رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند

0
422

رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند (+ بیانیه های رجوی) 

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم مارس ۲۰۱۶:… باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت … 

تکلیف بیانیه ای که در رسانه های رجوی منتشر شود، روشن است!

لینک به منبع

رجوی که بیانیه هایش درمورد روز زن کفاف نداد، رو به جعل عناوین آورده تا لااقل ازآنها بنفع مقاصد فریبنده وبغایت غیر انسانی خود سود ببرد!

ما بارها باین گروه دغلکار که دره ی عمیقی بین حرف وکردارشان وجود دارد، توصیه کرده ایم که با حمایت از موضوعی، نقض غرض نکرده وآن موضوع را ازاهمیت نیندازند!

باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت برگزاری روز جهانی زن- حمایت میکند؟!

بدنبال صدور بیانیه های جعلی با امضای جمعی ازهوادران سازمان دراین یا آن نقطه ی تهران و…، اینک باند رجوی بیانیه ی مجعولی را با امضای ” جمعی از مدرسین زبان انگلیسی تهران به‌مناسبت روز جهانی زن ” منتشر کرده وطی آن به درشت نمایی مرسوم درفرقه ی رجوی پرداخته و مدعی نداشتن کوچکترین حقوق برای زنان ایران شده است!

کسی درایران ادعا ندارد که زنان ازحقوق کامل خود برخوردارند اما این را هم میداند که حقوق رعایت شده ی زنان درداخل کشور ابدا قابل مقایسه با بی حقوقی چند صد زنی نیست که مجبور شده بودند که باجدایی از شوهران وفرزندان خود، به برده ی جنسی شخص رجوی تبدیل شوند!

درکنار این بردگی جنسی، بردگی جسمی هم بشکل اسفناکی برقرار بود و این زنان مفلوک ومظلوم ، برای سرگرم شدن وخلاصی از تفکر و تصمیم گیری معقول وآزادانه ، ساعت ها میباید بدون دلیل علف میکندند و در زیر آفتاب سوزان عراق،عرق ریخته و جان میکندند!

خانمی که این مناسبات غیر انسانی را ترک کرده است، میگفت فرصت تفکر که هیچ، زمان را طوری برای ما تقسیم بندی کرده بودند که کم میآوردیم و نماز صبحگاهی خود را با سرعت تمام میخواندیم و این نوع نماز خواندن را ” دیجیتالی ” مینامیدیم!

این خانم اظهار میداشت که ازفرط خستگی ، گاه یادش میرفت ویا انرژی آنرا نداشت که جوراب اش ویا یک لنگه ی آنرا درخواب شبانه ازپای درآورد!

بدین ترتیب، درکنار ایراد بزرگی که صدور یک بیانیه ازطرف جمعیت موهوم وجود دارد، عیب بزرگ کار اشک تمساحی است که رجوی برای زنانی که آن بلاها را برسر هم جنسهایش آورده ، میریزد!

این ناقض اعظم حقوق زنان، نمیتواند ازحق آنها دفاع کند واگر بکند ازسر تزویر وریا بوده وسالوسانه واحتمالا بضرر آنها!

رجوی دراین مورد خاص درخانه ی شیشه ای نشسته و درست نیست که به سوی دیگران سنگ پرتاب کند!

حمید

رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند!

لینک به منبع

درایامی که سرمایه گذاری زیاد باند رجوی ازبابت کیسه ی گشادی که برای سوریه دوخته بود که عملی نشد و ” ازقضا سرکنجبین صفرا فزود” ازآب درآمد، رسانه های این باند برای لاپوشانی این شکست خود وهمکاران واربابان مرتجع خود، به رسانه های بیطرف؟! انگلستان روی آورده و چنین نقل قول نموده است:

ولادیمیر پوتین به اتهام ارتکاب جنایات جنگی محاکمه می شود- با افزایش اتهامات علیه روسیه در مورد تهاجم به غیرنظامیان اطلاعات خارجی انگلستان تحقیقاتی را در دست داردکه اقدامات نظامی روسیه در سوریه را بررسی کندبه نقل از العربیه و به نوشته روزنامه دیلی میل انگلستان این اعمال روسیه باعث خواهد شد که ولادیمیر پوتین به ارتکاب جنایات جنگی محکوم شود به گفته شاهدان و فعالان سوری هواپیماهای روسی در سوریه هدفهای مختلفی دارند. این هواپیماها گاهی مواضع اپوزیسیون میانه رو و گاهی غیر نظامیان را بمباران می کنند. سازمان پزشکان بدون مرز گفته است هواپیماهای روسی حتی تیم های امداد گر را نیز بمباران کرده است . ….در این رابطه روزنامه دیلی میل  گزارشی را با عنوان« افشاگری ام آی سیکس »پرونده ای در دست تکمیل دارد که در آن جنایات پوتین در سوریه را برملا می کند”.

این ادعا وقتی مطرح میشود که روسیه همواره تصاویر ماهواره ای محل های بمباران شده را بنمایش میگذارد که درمقابل غرب ازاین کار امتناع میکند!

روسیه بارها درخواست سند وشواهدی درمورد این ادعاها را کرده که مدعیان نتوانستند ارائه دهند وادعا ها صرفا در سطح ادعا باقی مانده است!

دیگر اینکه نه پوتین رهبر یوگسلاوی سابق است که بشود کشورش را تکه پاره کرد وخودش را به زندان انداخت ونه آرایش قوای جهانی این اجازه را به کسی میدهد که ازاین غلط ها بکند- همانطور که اجازه ی محاکمه ی اوباما بخاطر کشتارها با هواپیما های بدون سرنشین را نداده – ونه ام. آی. سیکس همان سازمان اطلاعاتی دولت فخیمه ای است که در اراضی تحت کنترل اش، آفتاب غروب نمیکرد!

دیگر اینکه با وجود ارادتی که رجوی به موساد داشته وبارها این مسئله را به اثبات رسانده، حرفی ازاینتیلیجنت انگلستان مطرح نمیکرد که این بار کرده ونشان داده که حاضر است بنفع تمامی سرویس های اطلاعاتی امپریالیستی وصهیونیستی تبلیغ کند!!

دراشاره به شواهد موهوم چنین نوشته شده است:

” نیروهای اطلاعاتی انگلستان در لبنان در گفتگو با کسانی که از مناطق درگیری در سوریه فرار کرده اند به اطلاعات مختلفی دست یافته اند با این اطلاعات و پرونده ای که بر اساس آن ساخته می شود ولادیمیر پوتین می تواند متهم شود که در سوریه مرتکب جنایات ضد انسانی و جنایات جنگی شده است . وزیر خارجه انگلستان فیلیپ هاموند نیز تصریح کرده بود که هدف قرار دادن بیمارستانها در سوریه جنایت جنگی محسوب می شود لندن اعلام کرده است که این پرونده را از نزدیک دنبال می کند. روزنامه دیلی میل اضافه می کند کارشناسان انگلیسی بدین منظور در سفارت انگلستان در بیروت حضور دارند “.

قسمتی ازاین فراریان، ازوابستگان داعش درهم کوبیده شده اند که با تراشیدن ریش ها و فوکل کراواتی کردن خود ، از مرزهای سوریه خارج میشوند وآیا اطلاعاتی های انگلستان که در لبنان مستقر شده اند، درمورد منابع خبری خود تحقیق کرده وتوانسته اند ثابت کنند که طرف صحبت شان داعشی نیست؟!

آیا با شناختی که ازاین سازمان اطلاعاتی وجود دارد، این منابع خبری نمیتوانند مامورین خودش باشد که با اتمام ماموریت خود ویا تنگ تر دیدن عرصه و باترس ازاینکه دستگیر شوند، سوریه را ترک کرده اند؟!

بدین ترتیب، نه امکان باورداشتن چنین ادعاهایی وجود دارد ونه امکان محاکمه ی پوتین ورجوی این نوع خبر ها را برای فریب نیروهای مفلوک ومظلوم خود پیدا ومنتشر میکند!
من درک نمیکنم که چرا اخبار منتشره ازطرف حکومت انگلستان که بانی اصلی ساخت وسازهای افراط گرایی مذهبی است و نزدیک ترین متحد آمریکا درتمام فصول، میتواند بعنوان منبع موثق مورد استفاده قرار گیرد؟؟!!

ونیز:

” از سویی دیگردر آستانه مذاکرات ژنو در مورد بحران سوریه ریاض حجاب خواستارمحاکمه اسد به جرم جنایت جنگی شد. ریاض حجاب هماهنگ‌کننده هیأت مذاکره‌کننده اپوزیسیون سوریه گفت: بشار اسد می‌بایست در ابتدای عملیات انتقال سیاسی از سوریه خارج شود، به دادگاه بین‌المللی لاهه تحویل شود و به جرم جنایات جنگی که مرتکب شده مورد محاکمه قرار گیرد.او همچنین طرح روسیه برای تجزیه سوریه تحت عنوان ایجاد رژیمی فدرالی را مطلقاً غیرقابل‌قبول دانست “.

این اظهار نظر چه چیزی را تغییر میدهد! حرف مفت که مالیات ندارد و مهمتر اینکه کشور محافظه کاری مانند آمریکا این درخواست را نمی پذیرد!

جناب ریاض حجاب!

شما ها که تقریبا تمام کشور رادراشغال خود داشتید و دراطراف دمشق اردو زده بودید، موفق به خروج اسد نشدید ، حالا که این موقعیت را ازدست دادید، چگونه بانجام این کار قادر خواهید شد. آیا خودتان هم میدانید که لاف بیهوده میزنید؟!

مخالفت با فدرالیزم مورد اشاره ، احتمالا دررابطه با دشمنی با رزمندگان کردی سوریه است که نقش بزرگی در برهم زدن معادلات وآنهم بنفع مردم سوریه وبرقراری صلح انجام دادند وگرنه با پیروزی این گروه های مورد پسند رجوی، فدرالیزم که سهل است، کشوری بنام سوریه هم باقی نمیماند!

صابر

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultآیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید