پلاکارد خلیج عربی و اهواز عربی اشغال شده!! در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس

0
2417

پلاکارد خلیج عربی و اهواز عربی اشغال شده!! در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، هفتم فوریه ۲۰۱۶:…  پلاکارد عربهای لبنان و سوریه در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس علیه سفر روحانی به فرانسه. نوشته اند «نه به تروریسم صهیونی (اسرائیل) و صفوی» که دقیقا همان شعار داعش است که کل ایران را قطع نظر ار رژیمش دولت صفوی و شیعه را صفویها لقب می دهند. نگاه کنید روی نقشۀ خلیج فارس نوشته الخلیج العربی و استان خوزستان را به شکل کشوری …

لینک به منبع

پلاکارد خلیج عربی و اهواز عربی اشغال شده!! در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس

مبارک باشه مبارک باشه!!!!!!! پلاکار نقشۀ خلیج فارس با نام “خلیج عربی” و نقشۀ خوزستان با نام کشور الاحواز عربی اشغال شده!!! در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس زیر عکس مسعود رجوی خائن فراری.

پلاکارد عربهای لبنان و سوریه در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس علیه سفر روحانی به فرانسه. نوشته اند «نه به تروریسم صهیونی (اسرائیل) و صفوی» که دقیقا همان شعار داعش است که کل ایران را قطع نظر ار رژیمش دولت صفوی و شیعه را صفویها لقب می دهند. نگاه کنید روی نقشۀ خلیج فارس نوشته الخلیج العربی و استان خوزستان را به شکل کشوری از ایران جدا کرده نوشته الاحواز عربی اشغال شده!!!

این عکس در فیس بوک یک خبرنگار عراقی شرکت کننده در تظاهرات فرقۀ رجوی در پاریس در لینگ زیر می باشد که نوشته مبارز ناسیونالیست لبنانی علی المرعبی پلاکاردی با این شعارها آورده بود که علیرغم فشار سازمان دهندگان تظاهرات برای از بین بردن آن آن را تا أخر تظاهرات نگهداشت.

می گوییم بله آقای رجوی این است نتیجۀ بریدن از مردم ایران و ایرانیان خارج کشور و آویزان شدن به دامن هر عرب و غیر ایرانی برای جمع کردن سیاهی لشکر جهت تظاهرات خود تا جای خالی ایرانیان را پر کنند!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=941534885882098&set=a.202273463141581.43062.100000767855857&type=3&theater

مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوران سابق صدام و امروز اسرائیل و عربستان مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوران سابق صدام و امروز اسرائیل و عربستان مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوران سابق صدام و امروز اسرائیل و عربستان

(پایان)

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید