انتقال ۲۶ نفر روز گذشته از کمپ لیبرتی به آلبانی (لیست اسامی)

0
1441

انتقال ۲۶ نفر روز گذشته از کمپ لیبرتی به آلبانی (لیست اسامی)

پیوند رهایی، شانزدهم دسامبر ۲۰۱۵:…  روز گذشته سه شنبه ۲۴ آذر ۹۴ برابر با ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ یک سری ۲۶ نفره توسط کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد از کمپ لیبرتی به شهر تیرانا پایتخت کشور آلبانی انتقال یافتند. بدینگونه مجموع منتقل شدگان این مرحله طی بیش از سه ماه گذشته از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی در ۱۸ سری به ۳۲۳ نفر بالغ گردید. اسامی این سری جدید از منتقل شدگان به آلبانی …

لینک به منبع

اطلاعیۀ شماره ۲۸ سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

انتقال ۲۶ نفر روز گذشته از کمپ لیبرتی به آلبانی

مجموع انتقال یافتگان طی بیش از سه ماه گذشته در ۱۸ سری به ۳۲۳ نفر رسید

هموطنان عزیز؛

خانواده های نگران و دردمند ساکنان کمپ لیبرتی در بغداد؛

خوشحالیم به اطلاعتان برسانیم که با فشارهای کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و خانواده های ساکنان کمپ، رهبری فرقۀ رجوی سرانجام سهمیۀ تعیین شده از سوی کمیساریای عالی پناهندگان مبنی بر اعزام هر هفته چهل نفر به آلبانی را پذیرفته است. در دو هفتۀ گذشته هر هفته چهل نفر از ساکنان کمپ لیبرتی از بغداد به آلبانی منتقل شدند.

روز گذشته سه شنبه ۲۴ آذر ۹۴ برابر با ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ یک سری ۲۶ نفره توسط کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد از کمپ لیبرتی به شهر تیرانا پایتخت کشور آلبانی انتقال یافتند. بدینگونه مجموع منتقل شدگان این مرحله طی بیش از سه ماه گذشته از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی در ۱۸ سری به ۳۲۳ نفر بالغ گردید.

اسامی این سری جدید از منتقل شدگان به آلبانی (۲۶ نفر دیگر) را به ترتیب حروف الفبای اول نام خانوادگی شان ذیلا می آوریم:

اسماعیل اسدی

هوشنگ اشرف سمانی

سید مسعود افضلی

ولی اکبری

یوسف پرویزی

مژگان تقی پور

محمد حکمتی

عذرا خزایی

علی خوشنشین

ناهید رنجکش

ماشاالله سعیدی

زهره سمانی

حیدر شعبانی

اکرم شیر نژاد

سید میر عزیزی

حیدر عظیمی

ناصر غفوری راد

حسن غوثی نکویی

لیلا کولایی

مرضیه گل مریمی

علی محجوب

سعید مختاری

سید اسماعیل منصوری

ابوالفتح مولایی

بتول مولایی

بهمن نامدار

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی) ضمن تبریک به خانواده های این عزیزان و منتقل شدگان به کشور آلبانی به آنان توصیه می کند که با ارسال نامه و تماس از سازمانهای بین المللی بویژه کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و مقامات کشورهای عراق و آلبانی و فرانسه خواستار اعمال فشار روی سردمداران فرقۀ رجوی مقیم این کشورها و در رأس آنها رهبر علنی این فرقه مریم رجوی برای برداشتن حصارهای تشکیلاتی مخوف فرقه ای از روی این عزیزان گردند تا آنها اجازه یابند با دسترسی به وسایل ارتباطی از جمله تلفن و انترنت با دنیای بیرون تشکیلات بویژه با خانواده هایشان در ایران و کشورهای مختلف جهان ارتباط برقرار کرده و بتوانند از نزدیک با افراد خانواده هایشان که بسیاری از آنان دهها سال است از سرنوشت عزیزانشان بی خبرند دیدار کنند و از جمله خانواده هایی که عزیزانشان قبلا پناهنده و مقیم کشورهای دیگر بودند و فرقۀ رجوی آنها را طی سی سال گذشته در مقاطعی با انواع نیرنگها و ترفندها و تبلیغات دروغین از این کشورها به عراق برد بتوانند آنها را به کشورهای مبدأ و به نزد خانواده هایشان برگردانند.

ما همچنین تأکید می کنیم طفره رفتن رهبران فرقۀ رجوی از مسئولیت خود مبنی بر اعلام اسامی منتقل شدگان و محل و وضعیت جدید آنان جهت اطلاع خانواده هایشان نشان دهندۀ تصمیم رهبری این فرقه به ادامۀ نگهداشتن این عزیزان در حالت ایزولاسیون مطلق و قطع ارتباط با خانواده ها و دنیای بیرون و محروم کردن آنان از وسایل ارتباطی نوین بویژه انترنت حتی بعد از انتقال آنان به خارج عراق و به دنیای آزاد می باشد تا بدینوسیله از آگاهی و رهایی اذهان آنان و در نتیجه فروپاشی فرقه جلوگیری کند.

ضمنا تأکید می کنیم که سران فرقۀ رجوی در راستای تلاش تا حد توانشان برای اخلال در روند انتقال و یا کند کردن آن باز ممکن است به بهانه هایی این روند را به تعویق انداخته یا متوقف کنند و یا باز هم از سهمیۀ هفتگی تعیین شده توسط کمیساریا یعنی ۴۰ نفر بکاهند که در صورت دست یافتن به هر گونه خبر و تحول و تغییری و اسامی منتقل شدگان بعدی آنها را به اطلاع هم میهنان و خانواده های گرامی خواهیم رساند.

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

۲۵ آذر ۱۳۹۴

۱۶ دسامبر ۲۰۱۵

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 آرشیو موضوع : آلبانی

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید