اسماعیل وفا یغمایی:حرفهای درست و دوربینی ستایش انگیز رئیس جمهور مقاومت !

0
833

ریتم سخنرانیهای رئیس جمهور مقاومت مثل همیشه البته یکنواخت و تکراری ولی حرفهای رئیس جمهور مقاومتدرست و حسابی است و هرکس هم که در این مورد شک دارد مورد این شک قرار میگیرد که یااطلاعاتی است و با رژیم آخوندهای جنایتکار بده و بستانی دارد یا دچار فساد اخلاق است و پرونده اش باید رو شودیا ماماچه است یا شاعر مزبله نشین، کارد تیز کن اطلاعات ،و یا حد اقل اگر پدر بزرگش بعنوان مترجم! از پیروان قوم لوط نبوده ! بدون شک پالان مادر بزرگش مقداری کج بوده و سر و گوشش  می جنبیده است  ودور از چشم پدر بزرگ اهل خیرات و مبرات  و راه انداختن کار نیازمندان و محتاجان و رقص رهائی بوده است که پرونده اش با پالان مربوطه بعنوان سند موجود است ودر صورت لزوم توسط  مقاومت افشا خواهد شد.

حرفهای درست و دوربینی ستایش انگیز رئیس جمهور مقاومت
اسماعیل وفا یغمایی ـ دریچه زرد ـ 28.11.2015

لینک به منبع

رئیس جمهور مقاومت! در روزهای اخیر مثل روزهای قبل و حتما روزهای آینده،فعالیتهای بسیار در مورد مسائل مختلف داشته است و با فراست و هوشیاری کامل یک رئیس جمهور مقاومت همه چیزها را در نظر داشته و در رابطه با مسائل مختلف موضعگیری کرده است.

رئیس جمهور مقاومت! در باره خشونت علیه زناندر بنیاد گرائی،فراخواندن تمام مسلمانان جهان علیه تروریسم،منافع مسلمانان دموکرات،بردن پرونده رژیم به شورای امنیت،فراخواندن مسلمانان جهان به محکوم کردن جنایات پاریس.تسلیت به مردم فرانسه،درود به هموطنان آذری و خیلی چیزهای دیگر صحبت کرده است و تمام اتفاقات را زیر نظر داشته و در مورد آنها نظر داده است و رهنمودهای عالی ارائه فرموده است .

رئیس جمهور مقاومت با لباس و هیئتی بسیار بسیارغبطه بر انگیز و با آرامش کامل و لبخندی که نشان میدهد روحیه ای محکم و پولادین دارد و از جنایات خامنه ای پلید علیه ساکنان لیبرتی نه تنها روحیه اش را از دست نداده بلکه  به حول و قوه الهی! ومنش انقلابی!استوارتر شده است و حتی اگر آخوندهای شریر و جنایتکار ده بار دیگر هم دست به این اعمال بزنند و در زیر رگبار موشک ساکنان لیبرتی را تکه پاره کنند او نه روحیه و نه لبخند شادابش را از دست نخواهد داد و همواره خود را مثل همیشه!در کنار جگر گوشه هایش در لیبرتی احساس خواهد کرد و پیامهای پولادین در ایستادگی خواهد داد البته حرفهای  درست و حسابی زده است. ریتم سخنرانیهای رئیس جمهور مقاومت مثل همیشه البته یکنواخت و تکراری ولی حرفهای رئیس جمهور مقاومتدرست و حسابی است و هرکس هم که در این مورد شک دارد مورد این شک قرار میگیرد که یااطلاعاتی است و با رژیم آخوندهای جنایتکار بده و بستانی دارد یا دچار فساد اخلاق است و پرونده اش باید رو شودیا ماماچه است یا شاعر مزبله نشین، کارد تیز کن اطلاعات ،و یا حد اقل اگر پدر بزرگش بعنوان مترجم! از پیروان قوم لوط نبوده ! بدون شک پالان مادر بزرگش مقداری کج بوده و سر و گوشش  می جنبیده است  ودور از چشم پدر بزرگ اهل خیرات و مبرات  و راه انداختن کار نیازمندان و محتاجان و رقص رهائی بوده است که پرونده اش با پالان مربوطه بعنوان سند موجود است ودر صورت لزوم توسط  مقاومت افشا خواهد شد.

بنده امیدوارم تمام مسلمانان جهان، و هموطنان آذری وحتی غیر آذری و همه کسانی که در چار سوی جهان مورد نظر رئیس جمهور مقاومت هستند البته صدایش را بشنوند و به رهنمودهای عالی و کم نظیر و درخشان و داهیانه رئیس جمهور مقاومتتوجه کافی بکنند ، ولی میخواهم تاکید کنم در کنار اینها ،و هیاهوی مسلمانان جهان و رهنمودها و توضیحات و سایر چیزها کمپ لیبرتی فراموش نشود.

من امیدوارم رئیس جمهور مقاومت! یک فراخوان جهانی (در کنار این همه فراخوان و در فشانی در مورد حقوق بین الملل ورهنمود و تاکید برای مسلمانان جهان و نگرانی برای آذریها وفراخوان مقاومت ایران به پذیرش پناهجویانی که از جهنم رژیم آخوندی گریخته اند سایر چیزها….) برای لیبرتی در دستور کار قرار گیرد و انسانهای کند ذهن و خرفت وعقب افتاده ای مثل من هم بالاخره بفهمند بانوی والامقام  و جدا بی نظیرحواسش به قضیه لیبرتی هم هست و در کنار فراخوان برای نجات زندانیان سیاسی ملاها، فراخوانی هم برای نجات اسیران لیبرتی داده است.

من تردید ندارم اگراز طرف البته رئیس جمهور مقاومت چنین فراخوانی داده شود

من مطمئن میشوم رئیس جمهور مقاومت فقط دور دستها ، کل مسلمانان عالم،آذریها، زندانیان زندانهای ملایان جلاد، مردم فرانسه، شورای امنیت، و ….. را نمی بیند  و مطلقا نمی خواهد با این چیزها ماجرای لیبرتی فراموش شود بلکه رئیس جمهور مقاومت درست در مقابل و چند متری تریبون و زیر دماغ مبارکش رنج و درد و قتل و کشتار ساکنان لیبرتی را هم میبیند و به آنها توجه میکند و فراخوان میدهد در اینصورت من اطمینان دارم روی فیلم سخنرانی ایشان با نام( طرح ما برای آینده، یک ایران بدون اعدام است– «روز جهانی علیه اعدام»کنفرانس در پاریس)بعنوان تنها مقاومت کل ملت هشتاد میلیونی ایران پس از یکماه مثلابجای صد و بیست و شش کلیک  روی سمبل مطلق! تنها مقاومت مطلق! مملکت هشتاد میلیونی ایران، میلیونها کلیک میشد و ما خیالمان راحت میشد که این تنها مقاومت مورد قبول خیلیهاست.

برای رئیس جمهور بی نظیر و پر کار وتلاش مقاومت ایران! آرزوی موفقیت میکنم و توجه خوانندگان ذیعلاقه را به مطالعه برخی از افاضات رئیس جمهورمقاومت درروزهای اخیر و لینکهای زیر جلب میکنم.در این لینکها و در سایتهای چند دهگانه مقاومت ورئیس جمهور مقاومت اگر مطالبی برای جابجائی اسیران لیبرتی یافتید حتما مرا مطلع کنید ممنون میشوم.برای رئیس جمهور مقاومت سلامت و موفقیت آرزو میکنم و امیدوارم رئیس جمهور مقاومت به انچه که اشاره شد توجه بکند با درود به رئیس جمهور مقاومت.

اسماعیل وفا یغمائی

26 نوامبر 2015میلادی

———————————————————

* مریم رجوی سرچشمه خشونت علیه زنان در این دوران بنیادگرایی اسلامی است و زنان باید با تمام قوا علیه آن قیام کنند

    مریم رجوی *همه مسلمانان را به اتحاد علیه تروریسم و افراطی‌گری تحت نام اسلام فراخواند

   مریم رجوی مبارزه مسلمانان دموکرات، مؤثرترین عامل برای از بین بردن خطر جهانی بنیادگرایی اسلامی است

   مریم رجوی: پرونده جنایات رژیم باید به شورای امنیت ارجاع و مسئولان آن در مقابل عدالت قرار گیرند

   مریم رجوی: من همه مسلمانان را فرا می‌خوانم که جنایات تروریستی در پاریس را محکوم کنند

   مریم رجوی کشتار پاریس را قویا محکوم کرد و به رئیس جمهور و مردم فرانسه تسلیت گفت

   مریم رجوی: استقبال از روحانی تقویت تمامیت رژیم و تشویق این رژیم در شکنجه و اعدام مردم ایران و صدور تروریسم و جنگ افروزی در منطقه است

   مریم رجوی: کسانی که روحانی را میانه‌رو می‌نامند، رابطه خود با رژیم جنایتکار ایران را توجیه می‌کنند

   پیام تسلیت مریم رجوی به مناسبت درگذشت آندره گلوکسمن

  مریم رجوی به هموطنان بپاخاسته آذری درود فرستاد فراخوان مقاومت ایران به پذیرش پناهجویانی که از جهنم رژیم آخوندی گریخته اند

ـــــــــــــــــــــــــــــــ
مطلبی دیگر از اسماعیل وفایغمایی

چی بودیم؟ چی شدیم!! چی میشیم؟عکسی از مرحوم ملک عبدالله و تعدادی از همسران آن مرحوم

چی بودیم؟ چی شدیم!! چی میشیم؟عکسی از مرحوم ملک عبدالله و تعدادی از همسران آن مرحوم

چی بودیم؟ چی شدیم!! چی میشیم؟عکسی از مرحوم ملک عبدالله و تعدادی از همسران آن مرحوم

اسماعیل وفا یغمایی  ـ 27.01.2015
تصویری تاریخی از مرحوم ملک عبدالله رضی الله عنه و شماری از همسران دویست و پنجاه گانه ایشان. خداوند ایشان را بخاطر مواضع انقلابی و توحیدیشان رحمت نموده و به دوستان انقلابی ایشان بویژه پرچمداران حل مساله جنسیت و فردیت و رهائی زنان صبر جمیل عنایت بفرماید. آن قدیمها در باره محمد حنیف زمزمه میکردیم الان در باره این مرحوم مغفور از صمیم دل بخوانیم
من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا لیجزی الله الصادقین بصدقهم ویعذب المنافقین إن شاء أو یتوب علیهم إن الله کان غفورا رحیما سوره احزاب ۲۳ و۲۴
و خدا را شاکر باشیم که به لطف انقلاب رهائی بخش بیرونی و درونی به چه مدارجی از رشد و رهائی درپرنسیب انقلابی !و شرف! در راه نیل به جامعه بی طبقه توحیدی رسیده ایم.خدا وند انشالله راهبران را در معیت مسئولان کمیسیونها و دبیران ارشد با این فقید سعید حتما محشور بفرماید.من وما که میدانم لیاقتش را نداریم و اول از همه باید حساب آن صدها هزاران دلاری را که میگویند گرفته ایم و بد جوری هم خورده ایم و احتمالا اززمره دارائی حلال و طیب و طاهر هجده و نیم میلیارد دلاری و اموال و ارث پدر این مرحوم بوده پس بدهیم. خداوند همه را مخصوصابنده و دکترکریم قصیم و جناب محمد رضا روحانی را پس از عمری مناسب و مورد توافق، که در طی آن فرصت افشای ما به مسئولین مربوطه داده شود!رحمت کند و ببخشاید. و نیز در پایان با مدد گرفتن از امکانات کرامت روح این فقید هر چه زودتر طلب خانم بلیندا مکنزی بانوی انساندوست انگلیسی تادیه شده و خطر حراج خانه او توسط بانک رفع گردد
به عزت و کرامت ملک عبداللهک
و مهر تابانک و اسد دائم الیقظانک
وبرحمتک یا ارحم الراحمین
محتاج دعا
فقیر! اسماعیل وفا

esmaeelvafa_masoud

http://darichehzard.blogspot.co.uk/2015/01/blog-post_74.html

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید