اخبار تکمیلی حمله موشکی به لیبرتی (اسامی مقتولین)

0
550

اخبار تکمیلی حمله موشکی به لیبرتی (اسامی مقتولین)

عاطفه اقبال، از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، سی ام اکتبر ۲۰۱۵:…  مجاهدین باید تقاضای انتقال سریع ساکنان لییرتی را در راس خواسته های خود قرار دهند. و تمام امکانات خود را برای خارج کردن ساکنان لیبرتی از جهنم عراق بکار گیرند. خانم رجوی در پیامی گفته است که ما هشدار داده بودیم!! خانم رجوی: هشدار کافی نیست. اقدام جدی برای خروج ساکنان لیبرتی از این کشتارگاه لازم است …

لینک به منبع

اخبار تکمیلی حمله موشکی به لیبرتی

کمپ لیبرتی حمله اکتبر 2015اطلاعات تکمیلی در مورد حمله جنایتکارانه موشکی که ساعت هفت و چهل دقیقه امشب با هشتاد موشک کاتیوشا به کمپ لیبرتی صورت گرفت. در این حمله بنگالهای زیادی که محل سکونت ساکنان لیبرتی است ویران شده و تعداد بسیاری از این بنگالها آتش گرفته است. کشته شدگان تا این لحظه ۲۷ نفر هستند که تعداد ۲۴ نفر آنها شناسایی شده و دو نفر آنها بر اثر متلاشی شدن چهره هنوز شناسایی نشده اند. بیست و دو مجروح به بیمارستان منتقل شده بودند که تا کنون تعدادی از آنها جان باخته اند. تعداد بسیاری از بنگالها آتش گرفته و بنگالهای زیادی ویران شده است. هنوز تعداد واقعی کشته شدگان و مجروحان مشخص نشده است.

کمپین ما با محکوم کردن قاطع این حملات جنایتکارانه و با همدردی با خانواده های کشته شدگان و مجروحان، از سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگان و مجاهدین می خواهد که اسامی مجروحان را جهت اطلاع خانواده هایشان به فوریت منتشر کنند. به آنها اطمینان می بخشیم که اسم مجروحان در کمپی که سانتیمتر به سانتیمتر مساحت آن با تمامی اسامی ساکنانش برای رژیم جمهوری اسلامی، دولت عراق و کمیساریای عالی پناهندگان و صدها ارگان دیگر مشخص است، نمیتواند هیچ مشکل امنیتی برای ساکنان لیبرتی ایجاد کند. خانواده ها نگران هستند. به نگرانی آنها پاسخ دهید.

مجاهدین باید تقاضای انتقال سریع ساکنان لییرتی را در راس خواسته های خود قرار دهند. و تمام امکانات خود را برای خارج کردن ساکنان لیبرتی از جهنم عراق بکار گیرند. خانم رجوی در پیامی گفته است که ما هشدار داده بودیم!! خانم رجوی: هشدار کافی نیست. اقدام جدی برای خروج ساکنان لیبرتی از این کشتارگاه لازم است. ساکنان لیبرتی در عراق فقط و فقط اینک تبدیل به هدف های بسیار ساده ای برای رژیم جمهوری اسلامی شده اند. همانطور که از ابتدای تاسیس کمپین تا به امروز گفته ایم، تنها راه نجات ساکنان لیبرتی، انتقال سریع آنها از عراق که تبدیل به کشتارگاه آنها شده است، می باشد.

مقتولین فرقه رجوی اکتبر 2015

اسامی کامل کشته شدگان در ذیل آمده است :

– کاش، کاش این اسامی بعنوان اسامی منتقل شدگان به کشور ثالث منتشر میشد! و نه بعنوان کسانی که دوباره در جهنم عراق به خاک افتادند!

۱- حمید رضا ایمنی

۲- حسین اداوی

۳- حسین ابریشمچی

۴- حسن ابراهیمی

۵- منوچهر برات

۶- حسن توفی جو

۷- مهدی توکل

۸- حمید دهقان

۹- نیره ربیعی

۱۰- فرشید ربیعی

۱۱- حسین سرو آزاد

۱۲- جواد سالاری

۱۳- جاسم قصیر

۱۴- رجب قربانی

۱۵- حسین گندمی

۱۶- اکبر علیدوست

۱۷-بهزاد میرشاهی

۱۸- رجب محمد – فرخانی

۱۹- احمد مس چیان

۲۰ – حسن میرزایی

۲۱- رضا وادیان

۲۲- شریف ویسی

۲۳- کیومرث یوسفی

۲۴- ابوطالب هاشمی

۲۵- سهراب همایونفر

+ دو نفر که به علت منفجر شدن چهره، شناسایی نشده اند.

عاطفه اقبال – ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵

از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید