حسین نژاد:زخمی شدن مسعود رجوی و حضور در فرانسه، سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی

0
818

زخمی شدن مسعود رجوی و حضور در فرانسه، سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، بیستم اکتبر ۲۰۱۵:…  باور نکنید این یک سناریوی ساخته و پرداختۀ فرقۀ رجوی از زبان لابیهای دلاریش می باشد و بس و یک سؤال و جواب از قبل طراحی شده است چرا که این جلسۀ کمیسیون دفاع سنای آمریکا اساسا توسط فرقۀ رجوی و به دعوت لابیهای این فرقه برگزار شده بود که تمام مباحث و مطالب آن از قبل برنامه ریزی می شود و الا امکان ندارد یک لابی فرقۀ رجوی سرخود …

لینک به منبع

زخمی شدن مسعود رجوی و حضور او در فرانسه یک سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی است

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی فرقۀ رجوی

یک گفتگو در حاشیۀ جلسۀ کمیسیون سنا و ضبط و انتشار آن مبنی بر زخمی شدن رجوی و اینکه او در فرانسه است یک سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی است.

باور نکنید این یک سناریوی ساخته و پرداختۀ فرقۀ رجوی از زبان لابیهای دلاریش می باشد و بس و یک سؤال و جواب از قبل طراحی شده است چرا که این جلسۀ کمیسیون دفاع سنای آمریکا اساسا توسط فرقۀ رجوی و به دعوت لابیهای این فرقه برگزار شده بود که تمام مباحث و مطالب آن از قبل برنامه ریزی می شود و الا امکان ندارد یک لابی فرقۀ رجوی سرخود بیاید در مورد مسعود رجوی این حرفها را بزند.

مسعود رجوی موقع بمباران عراق از جمله اشرف اگر هم آن موقع آنجا بوده در پناهگاه زیرزمینی خودش در مقر ۴۹ مخفی شده بود که چنانکه بعد از سقوط اشرف همه آن را دیدند یک پناهگاه ضد اتمی بیست متر زیر زمین بود با تمام تدارکات و امکانات رفاهی و مطلقا هم از آنجا بیرون نمی آمد. ماها که آن موقع آنجا بودیم با آنکه زیر بمباران رفت و آمد داشتیم و فقط موقع آمدن هواپیماهای آمریکایی می رفتیم سنگر آن هم سنگرهای معمولی یک متری یا نیم متری زخمی نشدیم آنوقت مسعود رجوی با آن پناهگاهش و بدون رفت و آمد زخمی بشود؟ امکان ندارد.

فرانسه بودنش هم امکان ندارد زیرا با هیج ریسکی نمی توانستند او را به فرانسه منتقل کنند فرانسه ای که روابطش با ایران بیشتر از کشورهای دیگر احتمال می رفت و می رود که خوب بشود و خوب هم شده است.

از کجا این ریسک را می پذیرفتند که مثل سال ۸۲ یعنی زمان شیراک باز هم به اورسوراواز و دیگر منازل افراد رجوی حمله کرده و این بار هم چنانکه مریم رجوی را گرفتند مسعود رجوی را بگیرند آن هم با حضور غیر قانونی اش لو برود؟ و اصلا اگر همان موقع آمده بوده فرانسه چرا در حمله به مقر مریم رجوی پیدایش نکردند؟ تمامی اینها یک سناریویی است که فرقۀ رجوی درست کرده تا اولا افشاگریها و اظهارات جداشدگان مبنی بر فرارهای بزدلانۀ او و مریم رجوی از صحنۀ جنگ و همیشه فراری بودن رجوی از ایران تا اروپا و تا عراق را خنثی کنند و بگویند او در بمباران در صحنۀ جنگ بوده و زخمی هم شده است!!! پس واقعا رهبر مجاهد و مبارز در صحنه بوده است!! ثانیا محل او را که بیشترین احتمالات عراق یا اردن و یا عربستان می باشد در اذهان گم کنند تا دیگر کسی دنبال محل واقعی مخفی شدن و گریزگاه او نباشد.

مخفیگاه مسعود رجوی در کمپ بدنام اشرف ارتش خصوصی صدام Door leading to Massoud Rajavi’s hideout in Camp Ashraf
درب ورودی به پناهگاه زیر زمینی رجوی در قرارگاه اشرف

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید