اخلاقی:دروغ نمی گویم،خالی هم نمی بندم…

0
1158

دروغ نمی گویم،خالی هم نمی بندم…

م-ت اخلاقی، پژواک ایران، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  در سایت اصلی سازمان مجاهدین یعنی سایت آفتابکاران جمله زیر توّجه مرا به خود جلب کرد : گرامیداشت تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران امّا تصویر پای سرنوشت(تیتر) مرا به کنجکاوی واداشت که این عکس چه ربطی به جمله بالا دارد ؟! چرا که بیشتر شبیه به یک عکس از یک قهوه خانه یا یک محفل شعرخوانی دوستانه ویا یک مهمانی خودمانی بین چند دوست و آشناست …

لینک به منبع

دروغ نمی گویم،خالی هم نمی بندم…

در سایت اصلی سازمان مجاهدین یعنی سایت آفتابکاران جمله زیر توّجه مرا به خود جلب کرد :

گرامیداشت تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

امّا تصویر پای سرنوشت(تیتر) مرا به کنجکاوی واداشت که این عکس چه ربطی به جمله بالا دارد ؟!

چرا که بیشتر شبیه به یک عکس از یک قهوه خانه یا یک محفل شعرخوانی دوستانه ویا یک مهمانی خودمانی بین چند دوست و آشناست و دست آخر شاید یک مجلس روضه خوانی است !؟

امّا با توّجه به جمله “گرامیداشت…………

گفتم حتما اشتباه شده است ،امّا نه ،مجاهدین برای یک پرتقال پوست کندن کلّی نشست می گذارند،مگر می شود چنین تصویر بی ربطی را به پای چنین جمله ای آویزان کنند ؟

منظور همین تصویر زیرین است :

زندان ایران

امّا با کمال تعجّب دیدم نوشته شده ” مراسم گرامیداشت ۵۰ ” آمین” سالگرد سازمان در زندان گوهر دشت ” (آمین در زبان مذهبی یعنی خدا را شکر که مثلا هنوز هستیم)

وقتی متن کامل خبر یا نمیدانم اطّلاعیه را خواندم ،سئوال های زیر در ذهنم ردیف شد :

۱- آیا رژِیم سرنگون شده وقدرت به دست مسعود رجوی وبیت افتاده است وما بی خبریم واین زندانیان”توّابین” حاکمیت جدید هستند که ارشاد شده وبا اجرای این مراسم خلوص وصداقت و وفاداری خود را به قدرت حاکمه جدید به نمایش گذاشته اند ؟

۲- آیا تبلیغات خود رژیم برای تو دهنی زدن به کشورهای غربی دمکرات وبه نماینده آنها احمد شهید مادر مرده است ؟

۳- آیا سازمان مربوطه به رژیم هم بعد از دولت فخیمه انگیس( در جریان دادگاه پوئک) نیز اطمینان داده که مبارزه مسلّحانه “اخ” است وآن مال قرن ۲۰ (جمله مریم رجوی در جریان یک سخن رانی) و دوران بیابان نشینی بوده وما اکنون همه شهر نشین وکراواتی و شنل ،ایو سن لوران ،دیور(مارکها ی معروف فرانسوی) پوش شده ودیگر از آن کارهای “بد بد”نمی کنیم؟

۴- ایا رژیم مرتجع وروضه خوان پس از مشاهده مراسم سینه زنی و تمجید از حضرت معصومه و برادر ضامن آهویش توّسط سازمان ، با او خود را برادر دینی میداند حالا با کمی دعوا بر سر لحاف “قدرت” ؟

۵- آیا مجاهدین از رژِیم پول می گیرند وبرای بودن دمکراسی آن هم چندین کیلومتر جلوتر از کشورهای غربی تبلیغ می کنند ؟

۶- آیا رژیم حرام لقمه اسلامی نه تنها مدره بلکه بعد از توافق هسته ای عین آمریکا شده که هم اعدام می کند وهم آزادی را به رسمیت می شناسد ؟

۷- آیا عکس وخبر دروغ وساختگی است ؟

۸- آیا توطئه ای حساب شده بر علیه زندانیان مظلوم در جریان است

۹- آیا این جریان در داخل اینقدر بی بته و بی ریشه شده که رژیم هیچ ترسی وتهدیدی از طرف آن احساس نمی کند که اینچنین به هواداران سازمانی که شب و روز وعده سرنگونی آنرا جار می زند اجازه برگزاری چنین مراسم سالگردی را میدهد ؟

آیا آیا آیا………………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دروغ نمی گویم،خالی هم نمی بندم،به قول صمد آقا دروغگو سگه،سگ هم دشمن خداست .

این هم آدرس خبر :

http://aftabkaran.com/akhbar.php?id=25579

م- ت اخلاقی

۱۶ شهریور ۱۳۹۴

منبع:پژواک ایران

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید