میرباقر صداقی:دنیای دریوزگی و رذل

0
456

چیزی که در این دیدگاه فرقه ای دیده نمیشود عرق ملی است بنظر میرسد اعضای و سخنگویان فرقه رجوی بیشتر از اینکه ایرانی باشند اجنبی هستند و در تمامی گفته هایشان نقش اضداد مردم ایران را باز میکنند و به آنها باید عنوان ضد خلق و رذل داد و در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده هفت دیدگاه و حیله دولت ایران را به اربابش یاد آوری میکند تا یکدفعه خام نشده و در تله گفتگوهای اتمی نیافتند

دنیای دریوزگی و رذل

میرباقر صداقی ـ ایران ستارگان ـ 12.07.2015    اخیرا آقای علیرضا جعفر زاده در ۶ ژوئیه ۲۰۱۵ در مقاله ای در فاکس نیوز با تیتر از تاکتیکهای حساب شده مذاکرات تهران گول نخورید نقش پدافند غیر عامل لابی صهیونیستی و نئومحافظه کاران جنگ طلب را بعهده گرفته و مدعی شده است که ویدئو که در یوتیوب توسط وزیر خارجه ایران به نمایش گذاشته شده است تاکتیک گریز است و در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده به آقای جان کری گوشزد میکند که تهران به اندازه کافی مصالحه و سازش نکرده است پس بایستی ملاک, گزارش شورای دست ساز مسعود رجوی که تاکتیکهای مذاکراتی تهران را طبقه بندی کرده است باشد اما این دریوز سیاسی نمگوید بنا به اعتراف رسانه های غربی نظام تحریمهای اعمال شده به مردم ایران غیر قانونی است و ناشی از زیاده خواهی غرب میباشد پس این نظام تحریمی و فشارهای آن بر مردم ایران حکم شکنجه تدریجی و مداوم مردم ایران را دارد و سفره نان مردم ایران را کوچکتر کرده است پس بایستی هر انسان آزاده ای در نفی آن جهد و کوشا باشد.

مشکل کجاست ؟ یکی میخواهد برای همیشه ابر قدرت دنیا باشد و دیگری میخواهد با نوکری به اجانب در ایران به قدرت برسد این وسط مردم ایران گیر افتاده اند و باید تاوان خیانتهای مسعود رجوی را بپردازند.

در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده میگوید توهم اعتماد سازی میخواهد اقدامات لازم و ضروری شفاف سازی را خنثی کند و لازمه این شفاف سازی این است که ایران بایستی به تمامی خواسته های زیاده خواهانه و غیر قانونی تن بدهد تا از دید فرقه رجوی اجزای حیاتی یک توافق هسته ای خوب فراهم شود اما این اجزای حیاتی از دیدگاه فرقه رجوی عبارتند از قبول بازرسی های سرزده , امکان دسترسی به تمامی سایتهای نظامی , توقف تحقیقات و توسعه هسته ای و درسترسی به دانشمندان هسته ای و باز جوئی از آنها چیزی که در این دیدگاه فرقه ای دیده نمیشود عرق ملی است بنظر میرسد اعضای و سخنگویان فرقه رجوی بیشتر از اینکه ایرانی باشند اجنبی هستند و در تمامی گفته هایشان نقش اضداد مردم ایران را باز میکنند و به آنها باید عنوان ضد خلق و رذل داد .

و در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده هفت دیدگاه و حیله دولت ایران را به اربابش یاد آوری میکند تا یکدفعه خام نشده و در تله گفتگوهای اتمی نیافتند که عبارتند از یک: تصمیم گیری توسط آقای خامنه ای صورت میگیرد. دو:ایران میخواهد تنها سایتهای افشا شده مطرح باشند. سه:ابعاد نظامی برنامه های هسته ای بررسی نشوند. چهار :انرژی آژانس بین المللی انرژی اتمی صرف مسائل حل ناشده شود. پنج:کل زیر ساختهای اتمی بایستی دست نخورده باقی بمانند. شش:باید تنها وعده شفاف سازی داد و هفتم:گفتگوه باید زنده نگاه داشته شوند باید به مخ خراب این آقا نمره صفر داد و گفت اگر دولت آمریکا ابرقدرت دنیا است به لحاظ تحیل سیاسی و اداره امور دنیا به اندازه فاصله سال نوری از شما جلوتر هستند و هیچ نیازی به یاد آوری شما نیست منتهی در دنیای بالفعل کفکیر به ته دیگ خورده است تا به امروز آمریکا هیچوقت کارش را با مذاکره پیش نبرده است تا به امروز آمریکا سیاستش را با جنگ و کشتار پیش برده است حال این توان به هر دلیل از او سلب شده است خودش بهتر از همه میداند و اگر فردا باز این توان را داشت منتظر نخواهد ماند کارش را با جنگ و کشتار پیش خواهد برد مذاکره کیلوئی چند است اگر شما این را نفهمیده اید به کودنی شما و رهبرتان برمیگردد .

باز در ادامه آقای علیرضا جعفرزاده هشت تاکتیک دولت ایران را در جریان مذاکرات را باز میکند که عبارتند از یک : طولانی کردن مذاکرات . دو : منحرف کردن توجهات از ابعاد نظامی . سه : پافشاری بر روی عدم دسترسی به ابعاد نظامی احتمالی .چهار : پافشاری بر روی عدم دسترسی به سایتهای حساس . پنجم :مخفی کردن همه چیز تا زمانیکه افشا شوند . ششم : به تعویق انداختن پاسخ به سوالات خاص و موکول آن به آینده. هفتم : ایجاد خوشبینی برای دریافت امتیاز و هشتم : منحرف کردن اذهان از تحقیقات و توسعه هسته ای و ایجاد اختلاف میان مذاکره کنندگان اما به نظر من ملت ایران از طولانی شدن مذاکرات هسته خیلی آسیب دیده اند هر روز که مذاکرات طولانی میشود مردم ایران فشار تحریمها را بیشتر بر گرده شان احساس میکنند این نظام تحریمها ظالمانه است و هر چه زودتر باید برداشته شوند تازه نیمتوان به قولهای دولت امریکا در مذاکرات اتمی اعتماد کرد مگر دولت امریکا در جریان تحریم های دولت عراق بر اساس قرارداد آتش بس که دولت عراق نباید سلاح کشتار جمعی داشته باشد به دورغ نگفت که دولت عراق تسلیحات کشتار جمعی دارد در حالیکه قبل از آغاز جنگ و حمله به عراق تمامی مراکز نظامی عراق را گشته بودند حتی کاخها و اتاق خوابهای صدام حسین را هم گشته بودند آنها میدانستند دولت عراق هیچ سلاح کشتار جمعی ندارد اما با بیان گزارشهای دروغین و ساختگی آژانسهای امنیتی انگیس و امریکا به عراق حمله کردند تمامی زیر ساختهای عراق را نابود کردن مردم عراق تا به امروز در حمام خونی است که دولت امریکا برایش رقم زده است ۱۵ سال بعد از سرنگونی صدام ملت عراق هنوز روی خوشی ندیده است و حال عراق در دامان جنگ فرقه ای میسوزد.

از اینرو عاقلانه است فرقه رجوی و آقای علیرضا جعفر زاده به جای اینکه بر اصول ضد مردمی و ضد خلقی پافشاری کنند. که بله باید ایران بازرسیهاس سرزده در هر زمان و هر مکان را قبول کند و مدارک برنامه های هسته ایش را افشا کند و …… تا رضایت امریکا را کسب شود از روی دلسوزی و هوداری از مردم ایران منتقد خواسته های نامشروع قدرتهای غربی باشند و به دامان مردم و خلق برگشته از آنها پوزش بخواهند و کمی با دردهای مردم هم دردی کنند نه اینکه با این سیاست خائنانه و طن فروشانه به زخمهای مردم نمک بپاشند .

میر باقر صداقی

سوئیس

۱۱٫۰۷٫۲۰۱۵

لینک به منبع : ایران ستارگان

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید