نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به بوجار نیشانی رییس جمهور آلبانی

0
816

یادآورى میکنم، سران سازمان که الحق گرگ در لباس گوسفندى بیش نیستند، با توصیه و فرمان مریم رجوى، با فریب و ریاکارى بى نظیر ابتدا در ملاقاتها با ژست آزادیخواه و دمکرات ظاهر شده و چنین وانمود میکنند که تشکیلات و اعضایشان با اختیار و آگاهى خود انتخاب میکنند و الان هم انتخاب با خودشان است. در صورتى که این یک حقه و فریب بیش نیست و هرگز در این تشکیلات انتخاب با افراد نبوده است و از این پس هم نخواهد بود زیرا که در صورت برداشته شدن چتر ایدئولوژیکى و شستشوى مغزى افراد جز سران جنایتکار سازمان که مسئول کشتار مردم ایران و عراق بوده اند …

عبدالکریم ابراهیمی ـ ایران فانوس

نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به بوجار نیشانی رییس جمهور آلبانی

عالیجناب بوجار نیشانى رئیس جمهور آلبانى

با احترام!

اینجانب عبدالکریم ابراهیمى که به مدت ربع قرن در تشکیلات مخوف سازمان فرقه گراى مجاهدین خلق بوده ام و مدت دو سال است که از کمپ لیبرتى بیرون آمده و اکنون در کشور آلمان زندگى میکنم، ضمن تقدیر و تشکر بسیار از عالیجناب و دولت مردان شما، بسیار خوشحال هستم که کشور شما میزبان تعدادى از دوستان قدیمى من است که همچنان در بند اسارت تشکیلاتى- ایدئولوژیکى سازمان فرقه گراى رجوى قرار دارند و الان از آزادى برخوردار نیستند و حق زندگى و تشکیل خانواده را ندارند و همچنان اسیر در سیطره تشکیلاتى سران فرقه قرار داشته و فاقد حق انتخاب آزادانه هستند.

بنابر این، رفت و آمدهاى مسئولین و سرکردگان مجاهدین از فرانسه به آلبانى که با بعضى از مقامات رسمى دولت شما دیدار داشته اند، براى هر چه بیشتر در بند کشیدن افراد صورت گرفته است لذا براى فریب افکار دولت مردان شما، مریم رجوى به مسئولین انتقال یافتگان به آلبانى دستور داده است که بطور موقت خط قرمزهایى که در درون تشکیلات وجود داشته است و نفرات را با آنها اسیر و در بند کشیده و آزادى را از آنها سلب نموده اند، بطور موقت کم رنگ شود تا راه فریب و زمینه بعدى فریبکارى و حمایت دولتمردان شما را هموار کنند.

یادآورى میکنم، سران سازمان که الحق گرگ در لباس گوسفندى بیش نیستند، با توصیه و فرمان مریم رجوى، با فریب و ریاکارى بى نظیر ابتدا در ملاقاتها با ژست آزادیخواه و دمکرات ظاهر شده و چنین وانمود میکنند که تشکیلات و اعضایشان با اختیار و آگاهى خود انتخاب میکنند و الان هم انتخاب با خودشان است. در صورتى که این یک حقه و فریب بیش نیست و هرگز در این تشکیلات انتخاب با افراد نبوده است و از این پس هم نخواهد بود زیرا که در صورت برداشته شدن چتر ایدئولوژیکى و شستشوى مغزى افراد جز سران جنایتکار سازمان که مسئول کشتار مردم ایران و عراق بوده اند، کسى در تشکیلات نخواهد ماند. بنابر این مریم رجوى تلاش میکند که زیر سایه و رضایت دولت مردان شما یک پادگان همانند اشرف در آلبانى، بر پا کند تا تهدید از هم پاشى تشکیلات را سد نماید چرا که افراد وقتى در معرض اجتماع بیرون از تشکیلات قرار گیرند، مطلقاً دیگر انتخاب تشکیلات را نخواهند داشت و دنبال زندگى عادى خود خواهند رفت. همان گونه که بسیارى از دوستان جدا شده من الان در اروپا زندگى آزادانه و به دور از سیطره و فشار تشکیلاتى دارند. لذا از شما بعنوان رئیس دولت آلبانى، تقاضا دارم که زمینه هر گونه ایده مریم رجوى در بند کشیدن افراد را ببندید و اجازه ندهید که رجوى بین دولت مردان کشورتان اختلاف انداخته و آینده کشورتان را در معرض تهدید تروریست و تروریست پرورى قرار دهد.

با احترام مجدد،

عبدالکریم ابراهیمى،

آلمان،

لینک به منبع

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید