حسین نژاد: برملا شدن بیش از پیش ماهیت تروریستی فرقۀ رجوی در فرانسه

0
1366

برملا شدن بیش از پیش ماهیت تروریستی فرقۀ رجوی در فرانسه

حملۀ وحشیانۀ چاقوکشهای مریم رجوی در جلوی مقر او در حومۀ پاریس به آقای مصطفی محمدی و دختر و وکیلش و دستگیری یکی از مهاجمان توسط پلیس

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین ـ پیوند رهایی

به دنبال حملۀ تروریستی چاقوکشهای رجوی در ماه گذشته بعد از آکسیون جدا شدگان سازمان مجاهدین خلقدر پاریسبه آقای منصور نظری یکی از اعضای جدا شدۀ سازمان مجاهدین و زخمی کردن او و پخش اطلاعیه های توهین و تهمت و دروغ علیه جدا شدگان در محل آکسیون و ساختمان محل اقامت اینجانب و شکایت آقای نظری و اینجانب و دیگر دوستان به پلیس فرانسه و تشکیل پرونده های اتهام تروریستی بیشتر علیه دار و دستۀ مریم رجوی در قضائیۀ فرانسه؛ روز جمعه 12 ژوئن 2015 برابر با 22 خرداد 94  درست یک روز قبل از برپایی شوی مریم رجوی در ویلپن پاریس با شعارهای دروغین و فریبکارانۀ آزادی و دموکراسی! البته در بزم شخصیتهای جنگ طلب آمریکایی!! چاقوکشهای مریم رجوی در محل اقامت او در شهرک اورسوراوایز در حومۀ پاریس به دوستمان آقای مصطفی محمدی و دختر و وکیلش حمله ور شده و آنها را به شدت زخمی کردند. آقای مصطفی محمدی در اعتراض به بردن دختر بزرگتر او به عراق در حالیکه هنوز به سن قانونی نرسیده بود و نگهداری او در جهنم عراق زیر خطر مرگ و درخواست بیرون آوردنش از هفت حصار تشکیلاتی رجوی در عراق چند روز پیش از کانادا به فرانسه آمده و با گرفتن وکیل شکایتی را در این مورد علیه مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی تسلیم دادگاههای فرانسه کرده است. و برای این اعتراض و با این خواسته در روز مذکور همراه دختر کوچکترش و وکیل فرانسوی اش عازم محل اقامت مریم رجوی در اورسور اوایز در حومۀ پاریس شد که بعد از چند لحظه اعتراض عده ای از چماقداران و چاقوکشان لات و لمپن مریم رجوی که با ماشین مشغول گشت در اطراف مقر مریم رجوی بودند بر سر آنها ریخته و به ضرب و شتم آنها پرداختند که بر اثر آن آقای مصطفی محمدی و دخترش به شدت زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند که هم اکنون بستری می باشند. پلیس محلی بعد از اطلاع از ماجرا به محل حادثه آمده و موفق به دستگیری یکی از مهاجمان از افراد مقر مریم رجوی گردید که وی هم اکنون در بازداشت است. پلیس با شکایت آقای مصطفی محمد و دخترش و وکلیشان پروندۀ دیگری از سلسله پرونده های تروریستی اخیر فرقۀ رجوی تشکیل داده و به قضائیۀ فرانسه ارجاع نمود. تا کنون خبرنگاران رسانه های متعدد فرانسوی و آمریکا و کانادا با آقای مصطفی محمدی موقع طرح شکایتشان و در بیمارستان مصاحبه به عمل آورده و عکس و گزارش از وضعیت او و حملۀ چاقوکشان باند مریم رجوی به آنان تهیه و مخابره کرده اند.

بدینگونه مریم رجوی و باندش که فکر می کنند با فریبکاری ها و شعر و شعارهای مدرنیته نمایی می توانند ماهیت کثیف تروریستی و خشونت طلبانۀ شان را پنهان بدارند مجبور به رو کردن ماهیت پلید تروریستی خود شده و بیش از پیش در نزد مردم اور سور اواز منطقۀ محل اقامت رجوی و باندش و در نزد همۀ مردم فرانسه رسوا و منفور شدند و پرونده های تروریستی متعددشان در نزد پلیس و قضائیۀ فرانسه سنگین تر گردید.

عکسهایی از وضعیت آقای محمدی بر روی تخت بیمارستان و دخترش و زخمهایشان و نیز ماشین چماقداران رجوی را ذیلا می بینید.

نوشتن دیدگاه

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید