نامه سرگشاده ۵۶ نفر اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

0
1278

ما جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق در ماه فوریۀ گذشته نامه ای به آنجناب در مورد تهدیدات مسعود رجوی علیه ما مبنی بر قتل تک تک ما در اروپا از جمله در فرانسه نوشتیم تهدیداتی که توسط رسانه های سازمان مجاهدین خلق با صدای خود مسعود رجوی پخش شده است . لینگ و ترجمۀ فرانسه آن را ضمیمۀ آن نامه کردیم و مجددا ضمیمۀ این نامه نیز می باشد.تعدادی از ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین در تاریخ ۷ مه ۲۰۱۵ همزمان با دادگاهی شدن مهدی ابریشمچی از رهبران این سازمان در فرانسه، یک اکسیون قانونی در میدان سن میشل در حمایت از اقدام دادگاه برگزار کردیم. صبح روز۷ مه قبل از برگزاری اکسیون ما،

نامه سرگشاده ۵۶ نفر اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

فریاد آزادی ـ 12.06.2015

جناب آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

رئیس جمهور محترم

ما اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران که شهروند فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی هستیم هر یک دارای سابقه مبارزاتی ۲۰ الی ۴۰ ساله می باشیم و بعضا دارای مسئولیتهای بالایی در این سازمان بودیم . در سالهای مختلف از تشکیلات این سازمان بیرون آمده و در جهان آزاد و دموکراتیک به زندگی و فعالیت های حقوق بشری پرداختیم. علت جدایی ما از این سازمان رهبری منفرد و سکتاریستی مادام العمر یک فرد و نبودن دموکراسی در داخل تشکیلات این سازمان و تبدیل شدن آن به یک فرقه مغایر با اصول و موازین دموکراتیک و انسانی و حقوق بشری و نرمهای امروز جهانی بود. سیاستهای غلط مسعود رجوی مبنی بر تروریسم و خشونت طلبی، سکتاریسم و تفتیش عقاید روزانه، عدم وجود آزادی بیان حتی در داخل تشکیلات و انحرافات متعدد دیگر آن از جمله: اجباری بودن طلاق و ممنوعیت ازدواج و هر گونه عواطف و ارتباطات خانوادگی و هر گونه ارتباط با جهان بیرون تشکیلات از جمله با افراد خانواده انحرافات و سیاستهایی است که موجب از بین رفتن پایگاه این سازمان در میان مردم ایران در داخل و خارج کشور و بلکه انزجار ایرانیان از آن گردید.

ما جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق در ماه فوریۀ گذشته نامه ای به آنجناب در مورد تهدیدات مسعود رجوی علیه ما مبنی بر قتل تک تک ما در اروپا از جمله در فرانسه نوشتیم تهدیداتی که توسط رسانه های سازمان مجاهدین خلق با صدای خود مسعود رجوی پخش شده است . لینگ و ترجمۀ فرانسه آن را ضمیمۀ آن نامه کردیم و مجددا ضمیمۀ این نامه نیز می باشد.

تعدادی از ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین در تاریخ ۷ مه ۲۰۱۵ همزمان با دادگاهی شدن مهدی ابریشمچی از رهبران این سازمان در فرانسه، یک اکسیون قانونی در میدان سن میشل در حمایت از اقدام دادگاه برگزار کردیم. صبح روز۷ مه قبل از برگزاری اکسیون ما، مسئولین سازمان مجاهدین مقیم شهر اورسوراواز از استان والدواز با هدایت مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی تحت نام جعلی (گروهی از پناهندگان سیاسی ایرانی در پاریس) اعلامیه هایی سراسر دورغ و تهمت بر علیه تعدادی از ما در محل برگزاری اکسیون پخش نمودند. چهار روز بعد افرادی از سازمان مجاهدین در حومه پاریس وارد آپارتمان آقای علی حسین نژاد از اعضای سابق سازمان مجاهدین که در آکسیون مذکور شرکت کرده بود شده و اقدام به پخش تعدادی از این اعلامیه ها بر علیه وی کردند.

در همان روز برگزاری آکسیون در میدان سن میشل پاریس نیز یکی از فرماندهان سازمان مجاهدین به نام مهران کاکاوند اقای منصور نظری را که در برنامه آکسیون شرکت کرده بود از پشت سر مورد تهاجم قرار داد و بعد هم می خواسته اقای نظری را خفه کند. پلیس مسئول حفاظت آکسیون کاملا در جریان امر می باشد و گواهی پزشکی مربوطه و عکس زخمی نامبرده ضمیمۀ نامه می باشد.

رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی اورسوراواز پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه حاکمیت و قانون دولت فرانسه را نقض کرده است و با این اقداماتش اعضای جدا شده را تهدید می کند تا با ارعاب و ترساندن جلوی آزادی بیان آنان را گرفته و مانع افشاگریها و فعالیتهای سیاسی آنان گردد. تعدادی از اعضای جدا شده در فرانسه، در نامه ای به قاضی دادگاه ضد تروریستی پاریس اعلام کرده اند که در دادگاه ابریشمچی حاضر به شهادت دادن هستند از این رو رهبری مجاهدین برای ترساندن این افراد دست به اعمال فوق زده است. ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین شهروندان اروپا از جمله کشور فرانسه انتظار داریم مطابق قانون کشور فرانسه با رهبران این سازمان که مقیم خاک فرانسه هستند برخورد شود. در ۷ ژانویه فرانسه بهای سنگینی برای آزادی بیان پرداخت. نباید گذاشت یک سازمان بنیادگرا آن سناریو را تکرار کند.

۱۲/۰۶/ ۲۰۱۵

امضا کنندگان؛ اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI)

1- محمد کرمی

۲- قربانعلی حسین نژاد

۳- علی اکبر راستگو

۴- سید امیر موثقی

۵- ادوارد تورنادو

۶- عیسی آزاده

۷- احسان بیدی

۸- مسعود خدا بنده

۹- آن خدا بنده

۱۰- بتول سلطانی

۱۱- زهرا معینی

۱۲- حمیرا محمد نژاد

۱۳- نادر نادری

۱۴- ریم حقی

۱۵- مجید روحی

۱۶- شیرزاد جلیلی

۱۷- عادل اعظمی

۱۸- محمد عراقی

۱۹- حسن پیرانسر

۲۰- منصور نظری

۲۱- نسرین ابراهیمی

۲۲- ربابه شاهرخی

۲۳- مهدی نیکبخت

۲۴- میرباقر صداقی

۲۵- غفور فتاحیان

۲۶- همایون کهزادی

۲۷- حمید سیستانی

۲۸- حسن خلج

۲۹- مهدی خوشحال

۳۰- کریم غلامی

۳۱- مهرداد ساغر چی

۳۲- حبیب خرمی

۳۳- محمد حسین سبحانی

۳۴- میلاد اریائی

۳۵- شهروز تاجبخش

۳۶- علی جهانی

۳۷- مهدی سجودی

۳۸- حسن عزیزی

۳۹- عبدالکریم ابراهیمی

۴۰- احمد هاجری

۴۱- نیلوفر سرفراز

میترا یوسفی ۴۲-

۴۳- صبا شکربیگی

۴۴- محمد . ر

۴۵- صادق رضائی

۴۶- مینا کرمانی

۴۷- احمد رضا شفیعی

۴۸- حمید رضا بی کس

۴۹- داود باقروند ارشد

۵۰- امید وار .ع .م

۵۱- فرزاد فرزین فر

۵۲- علی قشفاوی

۵۳- مجتبی رشیدی

۵۴- حمید رضا سلیمانی

۵۵- مصطفی محمدی

۵۶- احمد محمدی

لینک به منبع : فریاد آزادی 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید