ایران قلم حمله چماقداران فرقه تروریستی مجاهدین به آقای منصور نظری را محکوم میکند

0
1522

مهران کاکاوند ، عامل این اقدام خشونت طلبانه و تروریستی،  تحت مسئولیت ستاد تروریستی و  ضد امنیتی شورای مقاومت دست ساز رجوی قرار داشته است و  با تعقیب آقای منصور نظری که محل آکسیون را در حال ترک بوده است بزدلانه به همراه دیگر چماقداران فرقه به ایشان حمله کرده است. کانون ایران قلم  ضمن محکوم کردن این تهاجم تروریستی و خشونت طلبانه از کلیه دوستان و فعالین حقوق بشر که از مهران کاکاوند اطلاعاتی دارند درخواست دارد جهتتکمیل پرونده …

ایران قلم حمله چماقداران فرقه تروریستی مجاهدین به آقای منصور نظری را محکوم می کندMansour_Nazari 2

آقای منصور نظری از فعالین حقوق بشر مقیم پاریس مورد تهاجم ایادی فرقه تروریستی مجاهدین خلق قرار کرفت و از ناحیه گردن مجروح شد. مهران کاکاوند ، عامل این اقدام خشونت طلبانه و تروریستی،  تحت مسئولیت ستاد تروریستی و  ضد امنیتی شورای مقاومت دست ساز رجوی قرار داشته است و  با تعقیب آقای منصور نظری که محل آکسیون را در حال ترک بوده است بزدلانه به همراه دیگر چماقداران فرقه به ایشان حمله کرده است.

کانون ایران قلم  ضمن محکوم کردن این تهاجم تروریستی و خشونت طلبانه از کلیه دوستان و فعالین حقوق بشر که از مهران کاکاوند اطلاعاتی دارند درخواست دارد جهتتکمیل پرونده برای آقای منصور نظری یا کانون ایران قلم ارسال کنند تا دومین پرونده فرقه مجاهدین بعد از آکسیون اعضای جداشده در میدان سن میشل پاریس، دادگاه مهدی ابریشمچی، وارد مرحله نهایی شود. هفته گذشته اولین پرونده را  آقای حسین نژاد علیه فرقه رجوی در دادگستری پاریس فعال کرده بود  که مشروح آن را در لینک زیر مطالعه بفرمایید.

پلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

برکزاری آکسیون فعالین حقوق بشر  و اعضای جداشده در میدان سن میشل پاریس ،  دادگاه مهدی ابریشمچی، اوج ماهیت خشونت طلبانه و تروریستی فرقه مجاهدین را نمایان کرد.  اعضای جداشده از مجاهدین نیز در یک برخورد منطقی و قانونی و با خونسردی اجازه دادند تا پرونده روال حقوقی خود را طی کند و بعد برای افکار عمومی حمله چماقداران به آقای منصور نظری را افشا و در مورد آن  روشنگری کنند  تا ضمیمه سایر  اتهامات تروریستی مجاهدین شود. Nazari-Mansour

البته اقدام‌های تروریستی و خشونت طلبانه ستاد تروریستی و ضد امنیتی سازمان مجاهدین در حمله به آکسیون ها و گردهمایی های منتقدین، بوِیژه اعضای جداشده امر تازه‌ای نیست و سابقه ای طولانی دارد، ولی برخوردهای فرقه مجاهدین در این مرحله حاکیست که این فرقه قصد اجرایی کردن فرمان قتل مسعود رجوی را دارند چرا که رهبر فرقه مجاهدین در 13 آبان سال 1393 با صدور فرمان قتل جدا شدگان و منتقدان و ناراضیان سازمان مجاهدین گام تازه ای را علیه منتقدین برداشت و از این سو نیز منتقدین این فرقه معتقدند که اروپا ، عراق تحت حاکمیت صدام حسین نمی باشد که فرقه رجوی هر جنایتی را بدون تاوان قادر به انجام آن باشد. کانون ایران قلم بار دیگر ضمن محکوم کردن تهاجم خشونت طلبانه به آقای منصور نظری ، حمایت کامل خود را از ایشان و سایر عزیزان اعلام می کند.

کانون ایران قلم

««««««««««««

ایران قلم ترور شخصیت و تهدیدات تروریستی فرقه مجاهدین در پاریس را محکوم می‌کند

ایران قلم ترور شخصیت و تهدیدات تروریستی فرقه مجاهدین در پاریس را محکوم می‌کند

البته اقدام‌های تروریستی و خشونت طلبانه ستاد تروریستی و ضد امنیتی سازمان مجاهدین در حمله به آکسیون ها و گردهمایی های منتقدین، بوِیژه اعضای جداشده امر تازه‌ای نیست و سابقه ای طولانی دارد، کمااینکه پیام مسعود رجوی در 13 آبان سال 1393 و صدور فرمان قتل جدا شدگان و منتقدان و ناراضیان سازمان مجاهدین توسط مسعود رجوی امر تازه ای نبود. کانون ایران قلم ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی و شناسایی خانه‌های اعضای جداشده در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی توسط فرقه مجاهدین، این اعمال را در راستای عملیاتی کردن فرمان قتل مسعود رجوی ارزیابی می‌کند و هشدارهای لازم را به مقامات قانونی دولت فرانسه و همچنین سایر کشورهای اروپایی در این ارتباط می‌دهد ، چرا که سازمان مجاهدین برای اینکه مخالفان و منتقدان خودش را از سر راه خود بردارد هیچ واهمه ای تا کنون از این موضوع نداشته است.

کانون ایران قلم ترور شخصیت و تهدیدات تروریستی فرقه مجاهدین در پاریس را محکوم می‌کند

18.05.2015 ـ ایران قلم   بعد از برگزاری موفقیت آمیز آکسیون فعالان حقوق بشر و اعضای جداشده از سازمان مجاهدین در میدان سن میشل پاریس در ارتباط با دادگاه مهدی ابریشمچی، کمیسیون تروریستی و امنیتی سازمان مجاهدین و شورای مقاومت دست ساز رجوی و صدام حسین اقدام به گسترش تهدیدات تروریستی علیه اعضای جداشده مقیم فرانسه کرده اند. کانون ایران قلم این اعمال خشونت طلبانه و تروریستی فرقه مجاهدین را محکوم می‌کند . مشخص نیست که سازمان مجاهدین که مدعی رسیدن به قدرت و حکومت می‌باشد ، هنگامیکه تاب و تحمل شنیدن انتقاد 20 نفر از منتقدین خود را در اروپا و در جلوی چشم پلیس و مقامات امنیتی و رسانه‌ها ندارد، چگونه می تواند احترام به آزادی را در پستوهای تو در توی این فرقه در حکومت فرضی آینده خود در آینده ایران رعایت کند؟

همانطور که در گزارش شماره یک ایران قلم از آکسیون فعالان حقوق بشر در مقابل دادگاه مهدی ابریشمچی به اتهامات تروریستی و پول شویی آمده بود، چماقداران مجاهدین خلق از ساعات اولیه روز پنج‌شنبه 07.05.2015 اقدام به اعزام تیم های چماقدار ـ تروریست خود به منطقه دادگاه پاریس و میدان سن میشل کرد تا مانع برگزاری آکسیون اعضای جداشده گردد اما با هشیاری برگزارکنندگان و نیروهای پلیس ، نقشه این فرقه تروریستی به هم خورد و  پلیس تهیه مستندات لازم از اعمال تروریستی اعضای چماقدار ـ تروریست این فرقه نمود .فرقه مجاهدین با پخش و چسباندن عکس های اعضای جداشده مقیم فرانسه تلاش می کرد تا موجب ترس و وحشت اعضای جداشده گردد ، غافل از اینکه قربانیانی که هر کدام سالها زجر و شکنجه و حبس را در فرقه مجاهدین تحمل کرده اند ، هشیارتر و شجاع تر از آنند که در دام تهدیدات پوشالی و دروغین این فرقه بیفتند .

البته واکنش‌های فرقه مجاهدین در هنگام و بعد از برگزاری آکسیون به اوج خود رسید و با تعقیب و گریز و شناسایی محل سکونت افراد ماهیت خود را بیشتر نمایان کرد که این را می‌توانید در گزارش های دوستان گرامی آقایان حسین نژاد، محمد کرمی و محمد رزاقی در لینک های زیر مطالعه نمایید.

پلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

بزرگترین عملیات سیاسی یگان های فدائی رجوی در پاریس

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

افشای خبر دادگاه مهدی ابریشمچی که از اعضای سازمان مخفی مانده بود و همچنین فعالیت روشنگرانه و درخواست هوشیارانه اعضای جداشده از دادگستری فرانسه که خواستار  مجازات قاطع برای مهدی ابریشمچی به اتهامات تروریستی شده بودند، موجب دست پاچگی و سراسیمگی در قلعه اوورسورواز در فرانسه شد و مریم رجوی خود مستقیما اوضاع را فرماندهی می کرده است.

البته اقدام‌های تروریستی و خشونت طلبانه ستاد تروریستی و ضد امنیتی سازمان مجاهدین در حمله به آکسیون ها و گردهمایی های منتقدین، بوِیژه اعضای جداشده امر تازه‌ای نیست و سابقه ای طولانی دارد، کمااینکه پیام مسعود رجوی در 13 آبان سال 1393 و صدور فرمان قتل جدا شدگان و منتقدان و ناراضیان سازمان مجاهدین توسط مسعود رجوی امر تازه ای نبود. کانون ایران قلم ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی و شناسایی خانه‌های اعضای جداشده در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی توسط فرقه مجاهدین، این اعمال را در راستای عملیاتی کردن فرمان قتل مسعود رجوی ارزیابی می‌کند و هشدارهای لازم را به مقامات قانونی دولت فرانسه و همچنین سایر کشورهای اروپایی در این ارتباط می‌دهد ، چرا که سازمان مجاهدین برای اینکه مخالفان و منتقدان خودش را از سر راه خود بردارد هیچ واهمه ای تا کنون از این موضوع نداشته است. روشن است که اعضای جداشده از فرقه مجاهدین نیز که هر کدام بیش از 20 سال سابقه فعالیت درا ین سازمان دارند و برای خروج از این فرقه حبس های انفرادی در زندان اشرف و ابوغریب و تبعیدگاه تیف را در سابقه خود دارند، در مقابل رجوی زانو نخواهند زد و در مقابل گروگان گیری خواهران و برادران و فرزندان خود در کمپ لیبرتی عراق سکوت نخواهند کرد و به آقای مسعود رجوی یادآوری می‌کنیم که اروپا برای مجاهدین عراق تحت حاکمیت صدام نخواهد بود که دست به هر جنایتی و نقض گسترده حقوق بشر برای بقای دیکتاتوری استالینیستی در سازمان مجاهدین خلق شود.

7Mai 2015 Abrichamchi-Aksion  31

Karami13052015

7Mai 2015 Abrichamchi-Aksion 3

مهدی ابریشمچی در دادگاه پاریس به اتهام فعالیت های تروریستی محاکمه شد

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید