محمد کرمی:بزرگترین عملیات سیاسی یگان های فدائی رجوی در پاریس

0
1095

روز پنج شنبه ۷ ماه می قرار بود که مهدی ابریشمچی ( بهمن تهرانی) به جرم فرماندهی و مشارکت در عملیات تروریستی و پولشوئی دادگاهی شود. به همین منظور فرقه رجوی دست به دامن یگان های فدائی در شهر پاریس شد . این عملیات طی مراحلی به اجرا در آمد . در مرحله اول شناسائی کردند که چه کسانی از اعضای جدا شده در اکسیون احتمالی شرکت خواهند کرد. در مرحله دوم در ستاد فرماندهی کل در شهر اورسوز اواز تحت فرماندهی زهرا مریخی یکی از یگان های فدائی اقدام به چاپ حدود ۱۰۰ عدد اطلاعیه با عکس تعدادی از نفرات شرکت کننده در اکسیون کردند.

بزرگترین عملیات سیاسی یگان های فدائی رجوی در پاریس

محمد کرمی ـ 14.05.2015 بعد یکان فدایی رجوی که متشکل ازتعدادی افراد مزد بگیر افغانی بود در عملیاتی پیچیده تعداد حدودا ۲۰ الی ۳۰ عدد اطلاعیه دارای عکس افراد جدا شده را در میدان سن میشل و متروی آن نصب کرده بودند (در فاصلۀ ۵۰ سانتی از زمین روی تیرک های روشنائی میدان). در مرحله بعد دوتا از همان افغانی هایی را که استخدام کرده بودند فرستاده بودند تا در محل اکسیون از ما عکس بگیرند ( توصیه مان به آنها این است که ما خودمان عکس های اکسیون را انتشار می دهیم لذا زحمت نکشید و خرج بیهوده نکنید! ) که یکی از آنها در محل توسط پلیس دستگیر و بازخواست شد که مشخص گردید از کجا آمده وبه کجا می رود و اصلا اقامتش در فرانسه غیر قانونی است!!.

روز پنج شنبه ۷ ماه می قرار بود که مهدی ابریشمچی ( بهمن تهرانی) به جرم فرماندهی و مشارکت در عملیات تروریستی و پولشوئی دادگاهی شود. به همین منظور فرقه رجوی دست به دامن یگان های فدائی در شهر پاریس شد . این عملیات طی مراحلی به اجرا در آمد . در مرحله اول شناسائی کردند که چه کسانی از اعضای جدا شده در اکسیون احتمالی شرکت خواهند کرد. در مرحله دوم در ستاد فرماندهی کل در شهر اورسوز اواز تحت فرماندهی زهرا مریخی یکی از یگان های فدائی اقدام به چاپ حدود ۱۰۰ عدد اطلاعیه با عکس تعدادی از نفرات شرکت کننده در اکسیون کردند. این اطلاعیه ها در حقیقت نشان دهندۀ طرز برخورد شخص مریم قجر عضدانلو با این اعضای جدا شده می باشند ، در حالی که عالم و آدم می دانند که در مزدوری و وطن فروشی درتاریخ ایران تابه امروز کسی به گرد پای فرقه رجوی نرسیده است. القاب و تهمتهایی که در این اطلاعیه ها به ما نسبت داده اند شایستۀ خودشان است و بس.

در مرحله بعد یکان فدایی رجوی که متشکل ازتعدادی افراد مزد بگیر افغانی بود در عملیاتی پیچیده تعداد حدودا ۲۰ الی ۳۰ عدد اطلاعیه دارای عکس افراد جدا شده را در میدان سن میشل و متروی آن نصب کرده بودند (در فاصلۀ ۵۰ سانتی از زمین روی تیرک های روشنائی میدان). در مرحله بعد دوتا از همان افغانی هایی را که استخدام کرده بودند فرستاده بودند تا در محل اکسیون از ما عکس بگیرند ( توصیه مان به آنها این است که ما خودمان عکس های اکسیون را انتشار می دهیم لذا زحمت نکشید و خرج بیهوده نکنید! ) که یکی از آنها در محل توسط پلیس دستگیر و بازخواست شد که مشخص گردید از کجا آمده وبه کجا می رود و اصلا اقامتش در فرانسه غیر قانونی است!!.mohammad  karami 200_200

در مرحله بعد طی یک عملیات پیچیده توسط همان مزد بگیران توانستند محل سکونت آقای حسین نژاد را پیدا کنند و با اتکا به انقلاب مریم! توانستند به داخل آپارتمان آقای حسین نژاد نفوذ کنند و تعداد ۱۰ عدد از آن اطلاعیه ها که بر علیه اقای حسین نژاد بود را در صندوقهای پستی همسایگان وی بیندازند.

ولی از قرار معلوم این ۱۰۰ عدد اطلاعیه تولید شده همه اش توزیع نشده است و مابقی آن را گذاشته اند که در برنامه ۱۳ ژوئن ویلپنت بین افراد شرکت کننده عرب و سیاهپوست های آفریقائی توسط همین یگان های فدائی پخش کنند.

از هم اکنون معلوم است که در برنامه ۱۳ ژوئن ویلپنت در وهله اول عکس همۀ اعضای جدا شده فعال را در دو تابلو در دو طرف ورودی محل تجمع نصب خواهند کرد و از همه خواهند خواست هرکسی این افراد را دید با شماره تلفن فلان تماس بگیرد و خبر بدهد!. در وهله دوم باقی ماندۀ همین اطلاعیه ها را توزیع خواهند کرد . حال برای اینکه فرقه رجوی و یگان های فدائی آن زیاد زحمت نکشند نمونه اطلاعیه هایی را که آنها بر علیه ما انتشار داده اند را به هموطنان نشان می دهیم تا روسیاهی به مریم قجر عضدانلو بماند.

(اتهام مهدی ابریشمچی فرماندهی و مشارکت در عملیات های تروریستی در ایران می باشد و این بار دوم است که بعد از چندین دور بازجویی در مقابل قاضی قرار می گیرد. مهدی ابریشمچی از نفرات اصلی سازمان و دست راست رجوی محسوب میشود و جایگاه ویژه ای در تشکیلات دارد. مهدی ابریشمچی در تمامی جنایتها وتصمیمات مهم مجاهدین نقش مستقیم وفعال داشته و دارد. وی مسئول تمامی روابط سازمان مجاهدین با دولت عراق در زمان صدام حسین بود، و نیز مسئول روابط سازمان با دولت اردن و کشور های اروپائی بوده وهست. از جمله اقدامات وی در این رابطه، تسلیم اطلاعات نظامی ایران به دولت عراق در زمان صدام حسین و مشخصا به ارگان های امنیتی آن کشور و همچین به دولت اسرائیل که همکاری تنگاتنگی با فرقۀ رجوی سر موضوع هسته ای ایران د ارد بوده است.)

لینک به منبع : وبلاگ عیاران

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید