نامه ایران قلم به آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین

0
1293

ارتباط بقایای حکومت صدام حسین با داعش توسط چه سازمانی در عراق ارگانیزه می شود؟ بدون تردید یکی از شبکه های مالی و لجستیکی آن سازمان مجاهدین می باشد؟ اگر این نیست چرا مریم رجوی اصرار دارد در عراق بماند؟
تامین حفاظت و یا باز پس گیری سلاح توسط سازمان مجاهدین در عراق که به عنوان یکی از خواسته های خانم مریم رجوی در گذشته و حال مطرح کرده است، چه ارتباطی با مبارزه با حکومت اسلامی ” داعش ” در عراق دارد؟
سوال ما به صفت اعضای پیشین این فرقه خطرناک و تروریستی نیز از کمیته فرعی کنگره آمریکا در خصوص از دعوت خانم مریم رجوی این است که دعوت از رهبر فرقه رجوی که تا ۳ سال پیش در لیست سیاه گروهای تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت و دارای مناسبات کاملا فرقه ای و پلیسی است و حتی کوچکترین انتقادی به فرقه را تحمل نمیکند و مخاطب را جهت سکوت تطمیع یا تهدید میکند، به چه معنی است؟

نامه قدردانی کانون ایران قلم به آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین
داعش و مجاهدین هر دو از یک جنس هستند
ما انتقاد شدید خود را نیز نسبت به عملکرد آقای تدپو در دعوت از خانم مریم رجوی اعلام می کنیم

03.05.2015 با سلام و گرمترین درودها به آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین
در ابتدا مایل هستیم که به اطلاع برسانیم که کانون ایران قلم که متشکل از کادرهای با سابقه بیش از ۲۰ سال در سازمان مجاهدین خلق بوده اند که از این سازمان به دلیل انتقاداتی که به ساختار فرقه گرایانه و اتخاذ استراتژی خشونت طلبانه و تروریستی از جانب آقای مسعود رجوی و خانم مریم رجوی داشته ایم، و اکنون در کشورهای اروپایی در امور مسائل حقوق بشری مشغول فعالیت هستیم.kanooeghalam

ما تشکر و تبریک صمیمانه خود را نسبت به عدم شرکت اعتراض آمیز شما آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین در جلسه کمیته فرعی کنگره آمریکا که در تاریخ ۲۹ آپریل ۲۰۱۵با حضور ویدئویی رهبر فرقه مجاهدین خلق ، خانم مریم رجوی ، به منظور شهادت در مورد داعش یا دولت اسلامی تشکیل شد را اعلام می کنیم.
شرکت شما به عنوان مقامات سابق وژارت خارجه آمریکا که شناخت کافی از مناسبات بین المللی و طبعا ساختار فرقه گرایانه و تروریستی سازمان مجاهدین دارید، در همان پانلی که قرار بود خانم مریم رجوی شرکت کند و شهادت خود را در مورد گروه جانی و آدمکش داعش تقدیم کمیته مزبور نماید ، باعث تقویت تروریسم و خشونت گرایی در منقه خاورمیانه می شد، کمااینکه شرکت کنندگان محدود در این پانل کمیته فرعی کنگره آمریکا باید پاسخ دهند که رهبر یک گروه تروریستی که خود سابقه فرماندهی 100 ها عملیات تروریستی داشته است ، علیه یک گروه تروریستی دیگر چگونه می توانسته است به کاهش خشونت و تروریسم و پدیده داعش و حکومت اسلامی کمک کند.
آقای رابرت فورد ! شما با طرح یک سوال مبنی بر اینکه آخر مجاهدین چه چیزی در مورد داعش میدانند؟
همچنین آقای دانیل بنجامین مسئول پیشین دایره ضد تروریسم در وزارت امور خارجه آمریکا دعوت رئیس این کمیته از مریم رجوی «شرم‌آور» خواند و در در ایمیلی خطاب به سایت خبری ال مانیتور مینویسند:
«هیچ کس نمی‌تواند به طور جدی این موضوع را نادیده بگیرد که دست مجاهدین به خون آمریکاییان زیادی آلوده است. آنها علاوه بر قتل پرسنل نظامی و غیرنظامی آمریکا در ایران و مشارکت در اشغال سفارت آمریکا در تهران و خدمت به عنوان یک نیروی ضربت برای صدام حسین رفتار بسیار ناهنجار و مستبدانه‌ای با اعضای خود دارند …
خانم مریم رجوی که بدعوت تد پو نماینده جمهوریخواه از ایالت تگزاس برای سخنرانی به این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس از پاریس دعوت شده بود تا در این جلسه کمیته فرعی مبارزه با تروریسم در مورد داعش صحبت کند. وی در سخنرانی خود برای مبارزه با بنیاد گرایی و تروریسم به ۷ محور اشاره کرد.
ـ می‌توان و باید پدیده بنیادگرایی اسلامی چه نوع شیعه یا سنی را شکست داد. لازمه این کار، تشکیل یک ائتلاف بین‌المللی و اتخاذ قدمهای عملی زیر می‌باشد
ـ اخراج نیروی قدس و خاتمه دادن به نفوذ رژیم ایران در عراق،
ـ مشارکت کامل اهل تسنن در قدرت و مسلح کردن عشایر سنی برای به ‌دست گرفتن امنیت محلی
ـ کمک به اپوزیسیون مدره و مردم سوریه برای خاتمه‌دادن به دیکتاتوری اسد و برقراری دموکراسی در این کشور
ـ به‌رسمیت شناختن آرمانهای مردم ایران، برای سرنگونی رژیم و پایان دادن به بی‌عملی در مقابل نقض وحشیانه حقوق‌بشر در ایران
ـ تأمین حفاظت و حقوق اعضای اپوزیسیون سازمان‌یافته مجاهدین خلق ایران، مستقر در کمپ لیبرتی در عراق
ـ تقویت اسلام حقیقی، دموکراتیک و بردبار برای مقابله با برداشتهای بنیادگرایانه از این دیانت
ـ بستن همه راههای دستیابی رژیم ایران به بمب اتمی
آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین
خانم مریم رجوی در ارائه راه حل ها و سخنرانی خود هیچگونه اشاره ای به داعش و رهبر آن و نیروهای متشکل آن و نقض فاحش حقوق بشر و زنان در حکومت اسلامی داعش نمی کند. چرا؟
ارتباط بقایای حکومت صدام حسین با داعش توسط چه سازمانی در عراق ارگانیزه می شود؟ بدون تردید یکی از شبکه های مالی و لجستیکی آن سازمان مجاهدین می باشد؟ اگر این نیست چرا مریم رجوی اصرار دارد در عراق بماند؟
تامین حفاظت و یا باز پس گیری سلاح توسط سازمان مجاهدین در عراق که به عنوان یکی از خواسته های خانم مریم رجوی در گذشته و حال مطرح کرده است، چه ارتباطی با مبارزه با حکومت اسلامی ” داعش ” در عراق دارد؟
سوال ما به صفت اعضای پیشین این فرقه خطرناک و تروریستی نیز از کمیته مزبور در خصوص از دعوت خانم مریم رجوی این است که دعوت از رهبر فرقه رجوی که تا ۳ سال پیش در لیست سیاه گروهای تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت و دارای مناسبات کاملا فرقه ای و پلیسی است و حتی کوچکترین انتقادی به فرقه را تحمل نمیکند و مخاطب را جهت سکوت تطمیع یا تهدید میکند، به چه معنی است؟
فرقه ای که در اروپا و در مهد آزادی منتقدین و اعضای جدا شده اش را تهدید به قتل میکند و یا آنها را مورد ضرب و شتم قرار میدهد ، فرقه ای که در عملیات تروریستی ۱۱ سپتامبر در خاک آمریکا آن را اقدامی انقلابی خواند و تروریستهای القاعده که آن عملیات را طراحی و اجرا کردند را به عنوان شهید نام برد و برای قتل عام بیش از ۳۰۰۰ زن و مرد آمریکایی جشن و پایکوپی در قرارگاههای خود براه انداخت.
فرقه ای که خانواده های اعضای خود را مامور و جاسوس و کماندو و قاتل و…. می نامد و اجازه یک ملاقات ۵ دقیقه ای هم به اعضای خود جهت ملاقات با خانواده هایشان نمیدهد.
آیا باید رهبر این فرقه تروریستی را به عنوان کارشناس یا نظریه پرداز برای مقابله با داعش و حکومت اسلامی برای استماع در کمیته فرعی کنگره آمریکا بکار گرفت؟
چرا فرقه ای که با داشتن پول و ثروت هنگفت و لابی های متنوع در اقصی نقاط دنیا هیچ اقدامی جهت خروج بیش از ۲۵۰۰ زن و مرد اسیر در خاک عراق که هر لحظه در معرض هجوم آدمخوران داعش قرار دارند نکرده است؟
آیا برای برای رهبران این فرقه جان این ۲۵۰۰ تن هیچ ارزشی ندارد و فقط قربانی شدن آنها در عراق مفید و مهم است، آیا با همه این تفاضیل ایشان و فرقه مزبور میتواند در مورد داعش شهادت بدهد و یا کمکی به حل مسئله داعش بکند؟
ما که خود قربانیان این فرقه خشونت طلب و خونریز هستیم دعوت از چنین شخصی که خود اساسا معتقد به دمکراسی و آزادیخواهی نیست و همین آدمخوران داعش را عشایر انقلابی مینامید و در سایتهای خود از آنها به عنوان نیروهای انقلابی و مردمی نام میبرد را مایه شرم میدانیم و عدم شرکت شما در این جلسه همزمان با رهبر این فرقه را از صمیم قلب تبریک عرض میکنیم.
مریم رجوی در پایان سخنرانی خود نقل قولی از جورج واشنگتن کرد ، نبرد هر چه سخت‌تر، پیروزی عظیم‌تر خواهد بود».
بله ، اما به شرطی که در نبرد همه نیروها از جنس دشمن یعنی داعش نباشند . داعش و مجاهدین هر دو از یک جنس هستند. مسعود رجوی خود را رهبر عقیدتی مسلمانان و مجاهدین می داند ، ابوبکر بغدادی نیز خود را خلیفه مسلمانان و مجاهدین داعش می داند. هر دو خود را رهبر مادام العمر و مذهبی می دانند که فرمان آنها، فرمان خدا می باشد و عدم اطاعت از سخنانی آنها پلی به سوی ” جهنم ” خواهد بود.
نقل قول از جورج واشنگتن از زبان رهبر فرقه ای که کارنامه و تاریخچه سیاه دارد ، در کمیته فرعی کنگره آمریکا که باید آرمان جورج واشنگتن را پاس بدارد، شرم آور است.
ما مجدداد سپاس و تشکر ویژه خود را از شما آقایان رابرت فورد و دانیل بنجامین اعلام می کنیم و اجازه می خواهیم که انتقاد شدید خود را نیز نسبت به آقای تد پو نماینده جمهوریخواه از ایالت تگزاس اعلام کنیم.
با احترام
کانون ایران قلم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

daniel Benyamin-rabert ford

The gratitude letter of Iran-Ghalam Club to gentlemen Robert Ford and Daniel benjamin
Daesh and Mojahedin both are from the same gender
we declare our severe criticism to Mr. Ted Poe for inviting Mrs. Maryam Rajavi

greetings and best wishes to Mr. Robert Stephen Ford and Mr. Daniel Benjamin
first of all , we would like to inform you that the Iran-Ghalam club consist of the former members , critics , and specialists in Rajavi cult’s affairs with more than 20 years record of service in people’s mojahedin organization who had separated from this organization because of criticism which they had to its violent and terrorist strategy and its cultish structure begotten by Massoud and Maryam Rajavi, and now we are living in europe and we are active in humanitarian affairs .
we declare our gratitude and sincere congratulation regarding to non participation of you gentlemen Robert Ford and Daniel Benjamin in subcommittee session of congress which was convened on 29-April-2015 with participation of Mrs. Maryam Rajavi the leader of Rajavi cult through video-conference for testifying about Daesh or the Islamic State .
your participation ,as the former officials of the US state department who have enough recognition of international relations and the terrorist infrastructure of pmoi ,in the same panel with Mrs. Maryam Rajavi to testify about the bloodthirsty and slayer group of Daesh ,was going to fortify the terrorism and violence in the Middle-East . we should ask other participants in that panel with Mrs. Maryam Rajavi that how is the participation of leader of a terrorist organization in this panel who has led more than 100 terrorist operations can help to reduce violence and terrorism begotten by Daesh and Islamic State?
Mr. Robert Ford by asking a question that what do mojahedin know about Daesh? and Mr. Daniel Benjamin former coordinator of counterterrorism section in US State-department in an Email to the News-Website , Al Monitor wrote, noone seriously can deny that the hands of mojahedin is smeared with blood of Americans . not only they participated in killing of military and non-military personel of USA in Iran and participation in seizure of American embassy in Teheran and serving as a strike-force for Saddam Hussein but also they have dictatorial attitude and behavior against their members .
Mr. Daniel Benjamin ,invitation of Maryam Rajavi by the head of the subcommittee , called shameful and reiterated and emphasized that this organization will not do any good in our discussion .
Mrs. Maryam Rajavi who was invited for this session in the subcommittee of fighting with terrorism by Ted Poe the republican representative from the state of Texas to give her speech about Daesh through video-conference from Paris .
Mrs. Rajavi in her speech for fighting against fundamentalism and terrorism indicated to 7 topics as follows
1) Expel the Quds Force from Iraq and end the Iranian regime’s influence in that country;
2) Enable full participation of Sunnis in power sharing and arm Sunni tribes to provide security for their communities;
3) Assist Syria’s moderate opposition and people to end Assad’s regime and establish democracy in that country;
4) Recognize the Iranian people’s aspirations to overthrow the mullahs and end inaction vis-à-vis the gross human rights violations in Iran.
5) Provide protection for, and uphold the rights of members of Iran’s organized opposition, the MEK, residing in Camp Liberty in Iraq.
6) Empower the true, democratic and tolerant Islam to counter fundamentalist interpretations of this religion; and
7) Block all pathways for the Iranian regime to acquire nuclear weapons.
Gentlemen Robert Ford and Daniel Benjamin
Mrs. Maryam Rajavi in her speech did not mention anything about Daesh and its leader , leadership, forces and severe breach of human rights which happens wherever Daesh goes specially about women , why did not she?!!
we ask you , which organization is responsible for the connection between the remnants of Saddam Hussein’s government and daesh in Iraq? with no doubt , one of its financial and logistical nets is pmoi(mko, rajavi cult). if is not , why Maryam Rajavi insists on staying in Iraq?!!
what is the connection between providing security and taking their arms back, which has been requested by Mrs. Maryam Rajavi , and finding solution to eliminate Islamic State or Daesh in Iraq? it’s irrelevant !!
our question as the former members of this dangerous and vicious cult from this subcommittee regarding to invitation of Mrs. Maryam Rajavi is that
inviting the leader of Rajavi cult which till 3 years ago was in the terrorist black list of the US state-department
it has cultish internal relations and it does not tolerate even the smallest criticism to its cult and it threatens or lure the person who dare to criticize or beat him/her up .
the cult which in terrorist-operation of 9/11 on US soil called it as a revolutionary act and called all those terrorists from al-qaeda who planned and carried out the operation as martyrs and for the massacre of more than 3000 innocent american men and women who lost their lives , threw party and celebrated in its garrisons in Iraq.
the cult which calls its members’ families as agent, spy, special force (commando), and slayer and ……………….etc !!!!and in this regard it does not allow its members to have even 5 minutes of meeting with their families and loved ones.
with all those facts mentioned above , can you count on the leader of a terrorist cult as specialist and expert in subcommittee of US congress to solve the Daesh and Islamic State phenomenon ?!!!!!
why such a cult with lots of money and resources and diversity of lobbies throughout the world has not done anything in replacing its forces , more than 2500 men and women who are stranded and stuck in Iraq , from Iraq to a safer place to save them from Daesh bloodthirsty group?
do they really care about the life of those 2500 men and women or they prefer those 2500 men and women be sacrificed so they can take political advantage of their sacrifice in Iraq !? really , with all these facts can she and her cult be part of the solution regarding terrorism and Daesh phenomenon when she was calling those savages and man-eaters as revolutionary nomads and popular revolutionary forces ?!! is not it shameful ??
we ,as victims of this violent and bloodthirsty cult, condemn inviting such person ,who does not believe in democracy and freedom ,in subcommittee of US congress . non participation of you gentlemen in the same panel with the leader of this cult in US congress is sincerely and truly welcomed .
Maryam Rajavi in the end of her speech quoted from George Washington and said ,the harder the conflict the greater the triumph ,
well we believe so , but when it happens that ,all forces who are participating in the war against their enemy such daesh , are pure and they do not have the same gender as daesh. Massoud Rajavi calls himself as a spiritual leader of mojahedin and muslims while Abobakr Al- baghdadi also calls himself as khalifeh or the spiritual leader of muslims and Daesh’s mojahedin. both of them call themselves the permanent religious leader and they believe that their orders are the god’s will and disobeying their orders mean hell , destruction, and death!
quoting from George Washington from the leader of a cult who has a dark history and record in terrorism in subcommittee of US congress is very shameful .
we the members of Iran – Ghalam Club thank you gentlemen Robert Ford and Daniel Benjamin and wish you both success and victory in your objectives and also we would like to announce our severe criticism to Mr. Ted Poe the Republican representative of Texas .
Best Regards
Iran-Ghalam Club

Maryam-Rajavi-Saddamists-ISIL-Terrorism

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید