حامد صرافپور: سخنرانی مریم قجرعضدانلو برای جنگ افروزان کنگره آمریکا

0
798

این زن جنگ افروز که مرزهای وقاحت را درهم شکسته، نمی گوید که اگر به جدایی دین از سیاست اعتقاد دارد چرا هنگام معرفی شدن به عنوان رئیس جمهور مادام العمر! توسط شوهرش، ادعا کرد که این مسئولیت را به اتکای رهبری عقیدتی خود مسعود رجوی پذیرا می شود و توان خود را از او می گیرد؟ و چرا تا به الان خود را رهبر عقیدتی مجاهدین به حساب آورده و هزاران نفر را تحت همین عنوان به اسارت کشیده است؟ و اگر به دمکراسی معتقد است چرا با وجود خشم و نفرت مردم، باز هم خود را رئیس جمهور منتخب می داند؟ و اگر به ایران غیراتمی معتقد است چرا مسعود رجوی در نشست های عمومی دهه هفتاد که صدام حسین را پشت خود داشت ادعا می کرد که در آینده باید ناو هواپیمابر و بمب اتمی داشته باشد؟

سخنرانی مریم قجرعضدانلو برای جنگ افروزان کنگره آمریکا

حامد صرافپور ــ 02.05.2015     در روزهای اخیر سخنرانی مریم رجوی (ویدیو کنفرانس) برای اعضای کنگره آمریکا از موضوعات دست چندمی است که در برخی خبرگزاری ها مطرح می شود و البته مورد خشم و انزجار و یا تمسخر مردم ایران قرار گرفته است. کافی است به هزاران کامنت که از سوی هموطنان، در زیر این پست های شبکه های اجتماعی آورده شده توجه کنیم تا بازتاب این خشم و نفرت که از سوی مردم ایران نثار این پیربانوی جنگ و ترور شده را ببینیم… پرداختن به سخنان بی ارزش و تکراری مریم قجر چندان چنگی به دل نمی زند اما بد نیست به چند جمله کلیدی این شخص (که در سال های اخیر به استخدام نتانیاهو و آل سعود درآمده) نگاهی داشته باشیم.

 

1- وی در کمال وقاحت، نام “داعش” را در کنار “گروه های شیعی” می گذارد ( و این در حالی است که این گروه های مردمی، در اوج متانت و ازخودگذشتگی، به یاری مردم اعم از شیعه، سنی، ایزدی، مسیحی با قومیت های کرد، ترکمن و عرب شتافته و تروریست های وابسته به عربستان و اسرائیل را از خاک خود پاکسازی می کنند). در عین حال مریم رجوی همچنان حاضر نیست به آدمخواران داعش صفت “ترویست” اضافه کند، چرا که این جنایتکاران نیز در ماهیت هیچ تفاوتی با “ولایت کذاب مریم و مسعود رجوی” ندارند و هر دو گروه عملاً در خدمت صهیونیسم و آل سعود به همکاری نامحسوس و گاه آشکار با همدگیر مشغول می باشند، با این تفاوت که تکفیری های داعش با اینکه ادعای وطنپرستی ندارند با اینحال تمام عیار به خاستگاه معنوی خود (عربستان) دلبستگی داشته و در راستای پیشبرد سیاست های آل سعود کار می کنند اما سران فرقه رجوی از یکسو خود را ایرانی می خوانند و از سوی دیگر به طور کامل در خدمت نهادهای امنیتی و اطلاعاتی بیگانه قرار گرفته اند.

2- مریم قجر مدعی شده که سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) یک نیروی دمکراتیک و آنتی تز بنیادگرایی است که به جدایی دین از سیاست و برابری جنسی اعتقاد دارد خواهان یک ایران غیر اتمی! است.

این زن جنگ افروز که مرزهای وقاحت را درهم شکسته، نمی گوید که اگر به جدایی دین از سیاست اعتقاد دارد چرا هنگام معرفی شدن به عنوان رئیس جمهور مادام العمر! توسط شوهرش، ادعا کرد که این مسئولیت را به اتکای رهبری عقیدتی خود مسعود رجوی پذیرا می شود و توان خود را از او می گیرد؟ و چرا تا به الان خود را رهبر عقیدتی مجاهدین به حساب آورده و هزاران نفر را تحت همین عنوان به اسارت کشیده است؟ و اگر به دمکراسی معتقد است چرا با وجود خشم و نفرت مردم، باز هم خود را رئیس جمهور منتخب می داند؟ و اگر به ایران غیراتمی معتقد است چرا مسعود رجوی در نشست های عمومی دهه هفتاد که صدام حسین را پشت خود داشت ادعا می کرد که در آینده باید ناو هواپیمابر و بمب اتمی داشته باشد؟ و اگر به برابری جنسی معتقد است چرا در شورای رهبری تولیدی ایشان حتی یک مرد مشاهده نمی شود و همه زنان هم باید به یک مرد به اسم مسعود رجوی اقتدا کنند؟ و چرا زنان نگونبخت در این فرقه خطرناک به مدت پانزده سال در حصارهای تو در توی قرارگاه اشرف محبوس بوده و صدها زن به ازدواج مسعود رجوی درآمده و بیش از صد زن مقطوع النسل شده اند؟

3- وی ادعا کرده که اهل تسنن عراق باید در قدرت شراکت کامل داشته باشند و عشایر سنی باید مسلح شوند!!! منظور مریم رجوی از عشایر سنی همان بازماندگان حزب بعث عراق است که سال گذشته با همکاری و همراهی داعش، عراق را به نابودی کشانیدند. مریم در ادامه خواهان کمک به تروریست ها در سرنگونی دولت قانونی سوریه شده است. مواضع این زن تبهکار در دفاع از آل سعود و قتل عام زنان و کودکان یمن هم پیش از این شاهد بودیم. وی با وجود اینهمه سخنان بشدت دخالت جویانه در امور عراق، سوریه و یمن، مدعی است که جمهوری اسلامی در این کشورها دخالت می کند.

او همچنین خواهان تقویت اسلام حقیقی، دمکراتیک و بردبار شده است. البته منظور ایشان از اسلام بردار هم در سخنان چندماه گذشته وی مشهود است، زمانی که در مرگ ملک عبدالله پادشاه عربستان، ضمن تمجید وی را نقطه مقابل بنیادگرایی اسلامی خوانده بود!.

4- اوج خیانت و ضدیت مریم رجوی نسبت به مردم ایران را می توان در آخرین کلام او یافت، همان چیزی که سال های طولانی از صدام حسین طلب می کرد و بعد از سقوط این دیکتاتور، به دامان پنتاگون پناه آورد تا بلکه آنان این آرزوی دیرینه را برایش برآورده سازند. وی به صورت تلویحی از صهیونیست های جنگ افروز حاضر در سخنرانی ویدیویی خود می خواهد که بدون هراس و با تمام قوا به ایران حمله کنند، و دلگرمی شان می دهد که اگر چه نبرد با ایران سخت و دشوار است اما در صورت پیروزی لقمه بسیار چرب و پرسودی برایشان خواهد بود. کافی است به این جمله پایانی نگاهی بیندازید که می گوید:

(((اجازه بدهید با یک نقل قول از اولین رئیس جمهور آمریکا جورج واشینگتن صحبت هایم را تمام کنم: “نبرد هرچه سخت تر، پیروزی عظیم تر خواهد بود”.)))

همانطور که مشاهده می شود وی از نمایندگان کنگره به صورت تلویحی می خواهد که از سختی جنگ با ایران ترسی نداشته باشند چون پیروزی بزرگی در انتظار آنان است!.

آیا با این سخنان می توان درک کرد که چرا مریم رجوی از رئیس جمهوری فراری یمن و مزدوران سوری که نام شورای ملی برای خود نهاده اند دفاع می کند؟ به این دلیل که آن خیانت پیشگان نیز در کنار دشمنا کشورشان به کشتار مردم خود مشغول هستند. بدون تردید مردم ایران پاسخ مناسبی به این خیانتکاران خواهند داد و فراموش نخواهند کرد که چه کسانی همه عمر در خدمت دشمنان وطن به خودفروشی و اطلاعات فروشی مشغول بودند.

حامد صرافپور

12 اردیبهشت 1394

2 مه 2015

لینک به منبع: فیس بوک آقای صرافپور

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید