احسان بیدی : ضرورت آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی

0
1195

مسعودرجوی دررفته بود و به خوبی فهمیده بود که اگر نجنبد فروپاشی نهایی تشکیلات قطعی می باشد و به همین دلیل انرژی ویژه متمرکز برای تثبیت موقیت تشکیلات سازمان در آلبانی کرده است و بطور عریان تهدید و سرکوب در آلبانی را در دستور کار خودش قرار داده است. ما جداشده های آلبانی نیز بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم و آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی آغاز راه می باشد. باید کمک کرد تا روند ریزش و جدایی فزونی گیرد و در این ارتباط دست همه دوستان و عزیزان را می فشاریم.

ضرورت آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی

احسان بیدی ـ سایت نجات یافتگان در آلبانی   با توجه به اینکه مسعود رجوی در پی شکست های متوالی درعراق و زیر پای گذاشتن تمامی مرز سرخ های موجود که اشرف و در پی آن لیبرتی را به دولت عراق تقدیم کرده است . همچنین با توجه به اینکه با هزار نیرنگ و تهدید و مارک زدن به جداشده ها در پی آن است که مهر سکوت بر تمامی جنایت های خود بزند و از انجایی که جداشده ها درالبانی چه حضورا و چه باشهامت هایی که ازخودشان نشان داده اند ، این حیله و نیرنگ مسعودرجوی را با تمامی هزینه هایی که کرده را نقش برآب کرده است، میبایست یک سایتی باشد که تمامی فعالیتهای جداشده ها و حرفهای انها چه با اسم و نام خودشان و چه با نامهای مستعار ان هم بخاطر امنیت جان انها نوشته و منتشر شود تا دراختیاردیگران قرار بیگرند که دیگر دوستان ما و شنوندها وخوانندهای عزیز بدانند که چه برما گذشته و میگذرد و در همین ارتباط آغاز بکار سایت ” نجات یافتگان در آلبانی ” ایران آزادی امر مبارک و ضروری می باشد.

مسعود رجوی که هزینه مالی وانسانی کرده تا تشیکلات فروپاشیده شده خودش را درآلبانی سرپا نگه دارد ولی با تمامی این هزینه ها و مارک زدنها و تهدید کردن با کمال خوشبختی چیزی جز شکست روزافزون بدست نیاورده و نمی آورد.

استراتژیک شکست خورده

جا دارد که در این مطلب به گوشه ای از فعالیتهای فرقه مسعود رجوی که توسط مامورین اعزامی اش در آلبانی کرده ر ابرای شما به اختصارتوضیح بدهم همه شما و ما میدانیم که مسعود رجوی وقتی زیرفشار درونی مناسبات بوده و وقتی جام زهر اشرف را نوشید و عملا بن بست استرااتژی شکست خورده اشت هویدا شد و نشان داد که صلاحیت رهبری نه تنها جنبش بلکه صلاحیت بر هدایت یک جمع کوچک را نیز ندارد ، چرا که تمام شعار ها و پیش بینی های سیاسی و استرآتزیکی وی برای باقی ماندن اشرف نقش بر آبد شد و نتیجه ای را نداشتدر پی ان ریزش درونی مناسبات ان شروع شد تا جاییکه برعلیه شخص اول خودش نفراتی از بالا و پایین تشکیلات شروع کردن به بیانه دادن در داخل مناسبات و اینکه در و دیوارهای اماکن برعلیه مسعود رجوی و دیگر فرمانده هان شروع به فحش وناسزا و کشیدن کاریکاتور که حتی بطور محرمانه این نمود های مبارزه منفی را مسئولین تشکیلات برای مسعود رجوی پست کرده و به دست وی می رسید مسعود رجوی میرسید و کار به جایی رسید که دیگر حنای رهبری رنگی نداشت و درپی ان شکل گرفتن و ردکردن مرزسرخهای ذهنی درنوردیده شده بود و افسار کار ازدست مسعودرجوی دررفته بود و به خوبی فهمیده بود که اگر نجنبد فروپاشی نهایی تشکیلات قطعی می باشد و به همین دلیل انرژی ویژه متمرکز برای تثبیت موقیت تشکیلات سازمان در آلبانی کرده است و بطور عریان تهدید و سرکوب در آلبانی را در دستور کار خودش قرار داده است. ما جداشده های آلبانی نیز بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم و آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی آغاز راه می باشد. باید کمک کرد تا روند ریزش و جدایی فزونی گیرد و در این ارتباط دست همه دوستان و عزیزان را می فشاریم.

لینک به منبع : سایت نجات یافتگان در آلبانی 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17973

سایت ” نجات یافتگان در آلبانی” آغاز بکار کرد ـ ایران آزادی ـ آلبانی

سایت نجات یافتگان در آلبانی، بیست و یکم آوریل ۲۰۱۵:…در ابتدا لازم می دانیم تبریک صمیمانه خود را به قربانیان گرفتار در سازمان مجاهدین، اعضای جداشده از این سازمان و خانواده های آنها و فعالین حقوق بشر و سایر مخاطبین اعلام کنیم و خاطر نشان کنیم که راه اندازی سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ انجمن آزادی محصول تلاش همه عزیزان مستقر در آلبانی و پشتیبانان …

لینک به منبع

سایت ” نجات یافتگان در آلبانی” آغاز بکار کرد ـ ایران آزادی ـ آلبانی

نگذارید در آلبانی قلعه اشرف ساخته شود

www.iran-azadi-albania.com

azadi_albani@yahoo.com

مقدمه:

در ابتدا لازم می دانیم تبریک صمیمانه خود را به قربانیان گرفتار در سازمان مجاهدین، اعضای جداشده از این سازمان و خانواده های آنها و فعالین حقوق بشر و سایر مخاطبین اعلام کنیم و خاطر نشان کنیم که راه اندازی سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ انجمن آزادی محصول تلاش همه عزیزان مستقر در آلبانی و پشتیبانان آنها و خانواده ها می باشد و امیدواریم که این سایت بتواند مرجع مناسبی برای کمک به روند جدایی اعضای ناراضی سازمان مجاهدین در آلبانی و کمک به آنها باشد زیرا ما در شرایط بسیار بدی در آلبانی قرار داریم که بدون تردید باید اینجا بود تا شرایط ما را درک کرد .

البته طبعا شرایط ما در آلبانی ، با شرایط اشرف و لیبرتی تفاوت دارد ولی ما هنوز در حصار دیوارهای فراوان قرار داریم و سازمان مجاهدین با در تنگنا قراردادن ما ، و سایر افرادی که در معرض جدایی از سازمان در آلبانی می باشند از جهات مختلف فشار وارد می کند. از همین رو اعتقاد داریم و به همین دلیل شعار ” نگذارید در آلبانی قلعه اشرف ساخته شود ” را محور فعالیت های خود برای نجات قربانیان در البانی قرار داده ایم و در این راستا انتظار کمک از همه فعالین حقوق بشر و انجمن های مختلف و بویژه خانواده هایمان داریم. اگر حمایت حداقل خانواده های ما نبود راه اندازی مقدمات همین سایت و انجمن نیز میسر نبود.

اخبار دقیق ما در آلبانی حکایت از این دارد که سازمان مجاهدین خلق با بکارگیری انواع فشارهای روحی و روانی و اتخاذ شیوه های تهدید و سرکوب سعی دارد که اعضایی را که دیگر تمایلی به بودن در تشکیلات تروریستی آنها را ندارند بار دیگربه اسارت بگیرند و شرایطی مشابه اسارتگاه اشرف را برای آنها رقم بزنند و به همین دلیل افراد متخصص در سرکوب و شکنجه و زندانبانی را به آلبانی گسیل کرده است. حتما در چند روز گذشته اسامی تعدادی از فرماندهان امنیتی و اطلاعاتی و نظامی سازمان مجاهدین را در سایت های مختلف ملاحظه کرده اید که با اسم مستعار به آلبانی آمده اند و همین ها هستند که سرکوب اعضای جداشده در آلبانی را سازماندهی و تئوریزه می کنند. جای تاسف شدید برای افرادی چون عطایی ها، ابریشمچی ها، بزازی ها ، عبدالوهاب فرجی ها و مرتضی اسماعیلیان ها هست که یک جو از غیرت مهدی افتخاری ها، مهرابی ها ، یعقوبی ها ، هادی افشار ها ، مینا ربیعی ها و علی زرکش ها در وجود آنها نیست. یک موی ژولیده زنده یاد مهدی افتخاری که با دلی شکسته و قامتی استوار در بیابان های اشرف جلوی مسعود رجوی و انقلاب ایدئولوژیکش ایستاد و در یک مبارزه منفی تمام عیار با رجوی ها اعتراض خود را بیان کرد، به این سرکوبگران و چاپلوسان شرف دارد.

حتما کم و بیش مطلع هستید که یکی از روش های سازمان در آلبانی استخدام و دادن ماموریت به اعضای خود برای نفوذ در میان ما و سایر افراد ناراضی می باشد تا در جریان فعالیت های ما قرارگیرند و این شرایط را برای ما سخت تر کرده است. ما و سایر اعضای ناراضی سازمان تا کنون بارها با مقامات رسمی و کمیساریای عالی پناهندگان گفتگو داشته ایم و در نهایت آنها به اعضای جداشده می گویند درصورت تمایل برای خروج از کمپ می توانند آپارتمان اجاره کنند که به دلیل گرانی و مضیقه های مالی مقدور نیست.

سازمان مجاهدین خلق که در طی سالیان با بکارگیری شیوه های مغزشویی و شکنجه های روحی روانی در پادگان اشرف ما و سایر اعضای ناراضی را اسیر کرده بود و حتی مینیمم حقوق شهروندی و آزادیهای مندرج در منشور حقوق بشر را رعایت نمیکرد درخارج ازپادگان اشرف و لیبرتی هم دست از سر ما بر نمی دارد، ولی ما را باکی نیست و دیگر زیر بار ساختارفرقه گرایانه سازمان مجاهدین در آلبانی نخواهیم رفت . روشن است که وحشت رهبری مجاهدین خلق از حضور اعضای مجاهدین ، چه ناراضی و جداشده و چه اعضای مایل به همکاری با این سازمان، در یک محیط آزاد برای چیست. چرا آقای مسعود رجوی و خانم مریم رجوی مرز سرخ طراحی و تبیین کرده اند؟

چرا رهبری مجاهدین خلق از انبوه پول های به یغما رفته از شرف و خون ما ، بخش بسیار بسیار ناچیز آن را که برابر با هزینه لباس و لوازم آرایش خانم مریم رجوی در طول یکسال هم نیست برای مشکلات مالی پناهجویان مستقر در کمپ آلبانی نمی کند و افراد را رها نمی کند؟

بارهای توسط رهبری سازمان و اطلاعیه های منتشر شده قید گردیده است که شمار زیادی از ساکنان لیبرتی از بیماریهای شدید و کهنه پزشکی رنج میبرند. پس چرا آنها را به آلبانی منتقل نمی کنید؟

چرا فرماندهان امنیتی و نظامی خود را با اسم مستعار به جای این بیماران به آلبانی منتقل می کنید؟

آقای رجوی و خانم رجوی ! پس هدف شما فقط سرکوب افراد ناراضی و خواهان جدایی در آلبانی می باشد، وگرنه چه دلیلی دارد به جای بیماران متخصصین سرکوب و ترور و نشست های مغزشویی ” دیگ ” و “عملیات جاری” را به آلبانی فرستاده اید؟

آیا مسعود رجوی فکر میکند نسلی که جان، مال، وطن، زن، شوهر ، فرزند و پدر و مادر و زندگی خود را دهه ها بخاطر آزادی رها کرد، دیگر تن به ذلت او خواهد داد؟

ما اعضای جداشده مستقر در آلبانی بعد از سالها تحمل رنج و اسارت و انواع تحقیرها و شکنجه های روانی و مغزشویی و متاسفانه عقب افتادگی های مفرط اجتماعی این بار که آزادی را در چشم انداز می بینیم ، اراده کرده ایم که اسیر دجال بازی های رهبری مجاهدین بویژه فرستادگان مریم رجوی از فرانسه نشویم.

ما در این مورد و ضرورت جدی گرفتن ” نگذارید در آلبانی قلعه اشرف ساخته شود” باز سخن خواهیم گفت.

عضو تحریریه سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ انجمن آزادی

مهدی افتخاری ـ فتح الله ( نام اصلی نزد مدیر سایت محفوظ باشد )

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید