علی جهانی: فرقه تروریستی و جبهه ضد بنیادگرایی!؟

0
932

آیا می شود یک گروه همزمان ادعای مبارزه علیه بنیاد گرایی داشته باشد ؛ ولی رهبری این گروه نه تنها تحمل شنیدن کوچک ترین انتقاد از جانب دیگران را نداشته باشد بلکه فرمان قتل منتقدان خودش را صادر کند؟ و شما هیچ تناقضی بین این دو مشاهده نمی کنید؟
در پایان می خواستم خطاب به این زوج رجوی ها عرض کنم که …
فرقه تروریستی و جبهه ضد بنیادگرایی!؟
نگاهی به افاضات جدید مریم رجوی به مناسبت روز جهانی زن‏
علی جهانی ــ 11.02.2015   ادعای در آستانه فروپاشی کامل فرقه تروریستی مجاهدین، باند مافیایی خطرناک رجوی در تلاش است که صورتش را با سیلی سرخ نگه دارد و به دروغ اینطوری وانمود کند که نه تنها هیچ اتفاقی نیافته و سازمان فرقه گرایش در آستانه فروپاشی و نابودی کامل قرار نگرفته است بلکه در اوج قله قرار گرفته است.

لذا در این رابطه سعی می کند با صدور انواع و اقسام فراخوان های پوچ و بی محتوا و کشف دروغین سایت های اتمی ایران و اعلام پیروزی های واهی و دروغین و برگزاری مراسم های مختلف به مناسبت های مختلف خودش را نشان بدهد و بقول معروف عرض اندام کند و خودش را سرپا نشان داده تا بدین وسیله هم در دل اربابان خارجی اش جا باز کند و هم اندکی روحیه به نیروهای وا رفته و روحیه باخته خودش در کمپ لیبرتی عراق تزریق کند .
در این رابطه مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و برگزیده شوهر فراری اش به عنوان دستیار اول و فرمانده ارشد گروه تروریستی رجوی ؛ با راه اندازی خیمه شب بازی ها  با خرجهای کلان و سخنرانی های تکراری و پوچ و بی محتوا و ولگردی سیاسی اش تحت عنوان سفرهای آنچنانی نقش اصلی را ایفا می کند ؛ ایشان در ادامه این سفرهای آنچنانی و جست و خیز های میمون وار خود اینبار به مناسبت روز جهانی زن به برلین سفر کرده بود  تا با سوء استفاده از مناسبت هشت مارس که روز جهانی زن هست و با سوءاستفاده از  جو و فضای اسلام هراسی که در اروپا وجود دارد ؛ مثل همیشه اراجیف تکراری اش را به خورد کسانی که با خرجهای کلان از کشورهای مختلف به این مراسم رسوا کشانده بود؛ بدهد .
او در این سخنرانی پرطمطراقش ضمن تکرار اراجیف همیشگی اش به نکاتی اشاره کرد ه است که لازم دیدم در اینجا اشاره و نگاهی گذرا به این نکات بیندازم .
ایشان در ابتدای افاضاتش خواهان تقویت جبهه ضد بنیاد گرایی شده است ؛ البته هیچکس مخالف تقویت جبهه ضد بنیاد گرایی نیست ؛ ولی نکته جالب و بسیار خنده دار و مضحک اینست که سرکرده یک فرقه تروریستی و پرچمدار بنیاد گرایی می خواهد جبهه ضد بنیاد گرایی را تقویت کند.  در اینجا می خواستم از خانم رجوی بپرسم آیا شما که در مناسبات قرون وسطایی خود سرکوب شدید و خفقان و سانسور شدید بر قرار کرده اید و شما که تحت عنوان عشایر انقلابی عراق از گروه تروریستی و بنیاد گرای داعش حمایت می کنید و یا از گروههای تروریستی در کشور سوریه حمایت می کنید می توانید ادعای مبارزه علیه بنیاد گرایی داشته باشید؟ و اصولا می‌شود که یک گروه تروریستی و فرقه گرا خواستار تقویت جبهه ضد بنیاد گرایی گردد؟
ایشان در قسمت دیگری از افاضاتش طبق روال همیشگی اش از انقلاب کذایی اش تعریف و تمجید کرده و خواستار حمایت از زنان ساکن در کمپ لیبرتی شده است و انقلاب کذایی اش را ضامن رهایی زنان دانسته است ؛ البته شاید منظور شان از رهایی زنان اینست که زنان به دستور ایشان و شوهر فراری اش بایستی به این انقلاب کذایی اش تن داده و طلاق های اجباری را بپذیرند و از شوهر و فرزندان خود رها شده و در حرمسرا ی مسعود رجوی قرار بگیرند.  و به برکت این انقلاب شما زنان حق استفاده از وسایل آرایش و حتی حق استفاده از کرم ضد آفتاب در آن آفتاب سوزان عراق را ندارند ؛ و باز به برکت انقلاب شما هیچ زن و مردی حتی اگر خواهر و برادر باشند حق ندارند با هم به تنها یی صحبت کنند؛  تا مبادا به قول شما انقلاب شان سوراخ گردد و حتما باید یک مسئولی حضور داشته باشد و همچنین به برکت این انقلاب ضد بنیاد گرایی شما زنان نگونبخت در مناسبات قرون وسطایی تان حق تماس با خانواده خود را ندارند و اگر در ذهن شان و یا در خواب شان به چنین چیزی هایی فکر کنند باید در نشست های اجباری و تفتیش عقاید و مغز شویی تحت عنوان نشست غسل و نشست عملیات جاری مورد حساب رسی قرار گیرند .
ایشان همچنین در ادامه سخنان تکراری اش به مسئله حجاب و پوشش زنان اشاره کرده اند و گفته که مخالف پوشش و حجاب اجباری زنان هست ؛ در اینجا می خواستم از ایشان بپرسم ؛ اگر واقعا راست می گویید ؛ پس چرا اگر در مناسبات قرون وسطایی خود اگر یک تار موی زنی بیرون باشد او را در نشست مغز شویی تحت عنوان نشست غسل به باد انتقاد و کتک می گیرید؟
ایشان همچنین در این سخنرانی پرطمطراقش دوباره درخواست ده درصد از سلاحهای انفرادی و گروهی را که قبلا از زبان سخنگوی سازمان در اسلو اعلام کرده بود؛  تکرار نمود تا بدین وسیله امنیت ساکنان لیبرتی را فراهم کند ؛ در اینجا سوالم اینست ؛ که آیا می شود یک گروه تروریستی که عمیقا به استراتژی ترور و خشونت و مبارزه مسلحانه اعتقاد دارد و بدان اصرار می ورزد ؛ ضد بنیاد گرایی باشد؟  و این دو با هم در تضاد نیست؟ و سوال دیگر اینکه شما اگر واقعا درد امنیت ساکنان لیبرتی را دارید؛  پس چرا به جای این درخواست های غیر واقعی  نه تنها جهت انتقال این نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی اقدام نمیکنید بلکه در این رابطه از هیچ کارشکنی و سنگ اندازی دریغ نمی کنید؟
و سوال آخر اینکه آیا می شود یک گروه همزمان ادعای مبارزه علیه بنیاد گرایی داشته باشد ؛ ولی رهبری این گروه نه تنها تحمل شنیدن کوچک ترین انتقاد از جانب دیگران را نداشته باشد بلکه فرمان قتل منتقدان خودش را صادر کند؟  و شما هیچ تناقضی بین این دو مشاهده نمی کنید؟
در پایان می خواستم خطاب به این زوج رجوی ها عرض کنم که با این گونه شعار های توخالی و پوچ و بی محتوا و جست و خیز های میمون وار و این قبیل کارها و فیل هوا کردن ها و سوءاستفاده از مناسبت های مختلف و سوار شدن روی جو اسلام هراسی حاکم بر جامعه اروپا راه به جایی نمی برید ؛ بنابراین بهتر است دست از سر نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی به خصوص زنان گرفتار در این کمپ برداشته و به فکر پاسخ گویی اعمالی که تا کنون مرتکب شده اید باشید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید