ایران فانوس: مثلث شیطانی و خطر جنگ و ترور و تجزیه

0
577

مثلث شیطانی و خطر جنگ و ترور و تجزیه

 ایران فانوس، نهم آوریل ۲۰۱۸:… یه دنبال تغییرات جدید در کابینه دولت دونالد ترامپ و به ویژه انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید و جست و خیزهای همیشگی مزدوران ایرانی، کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس، بر آن شد تا نشستی را برگزار کند و طی یک ویدئوی یک ساعته به تحلیل مسایل مذبور بپردازد. ناگفته نماند طی این نشست کوچک … 

لینک به منبع

مثلث شیطانی و خطر جنگ و ترور و تجزیه

متاسفانه دیروز عصر به تاریخ ۰۷٫۰۴٫۲۰۱۸ طی یک حادثه ناگوار و هولناک تروریستی در شهر مونستر آلمان، که مردم زیادی با روشن و آفتابی شدن هوا جلوی یک کافه رستوران قدیمی نشسته بودند و از اولین هوای خوب بهاری لذت می بردند، یک کامیون انتحاری به میان جمعیت زد و در این اقدام جنایتکارانه دست کم ۵ تن کشته و بیش از ۵۰ تن زخمی شده اند. ما به عنوان گروهی ضد تروریسم، این حادثه تروریستی را به بازماندگان و قربانیان حادثه تسلیت گفته و برای مردم آلمان صبر و هوشیاری در مقابل خطرات جنگ و ترور را داریم.

همچنین، به دنبال تغییرات جدید در کابینه دولت دونالد ترامپ و به ویژه انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید و جست و خیزهای همیشگی مزدوران ایرانی، کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس، بر آن شد تا نشستی را برگزار کند و طی یک ویدئوی یک ساعته به تحلیل مسایل مذبور بپردازد.

ناگفته نماند طی این نشست کوچک به مسایل دیگر کشور آمریکا و ایران و دخالتهای مجاهدین خلق نیز پرداخته شد و حاضرین نقطه نظرات خود را بیان داشتند.

با امید این که سال پیش رو ۱۳۹۷ خورشیدی، سالی بدون جنگ و ترور باشد، کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس، برای همه مردم ایران و جهان سال خوبی را آرزو می کند.

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

(پایان)

——————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید