ملاقات اعضای انجمن زنان با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین آلمان

0
417

ملاقات اعضای انجمن زنان با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین آلمان

Women_Survivors_of_Maryam_Rajvi_Cult_Mojahedin_Khalq_MKO_MEKزنان ایران، چهارم مارس ۲۰۱۸:… اعضای انجمن زنان خانم ها بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمدنژاد در یک قرار از پیش تعیین شده در روز دوم مارس ۲۰۱۸ ساعت ۱۰ صبح موفق شدند با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین ملاقات کنند. در این ملاقات که دومین ملاقات بعد از تأسیس انجمن زنان با سفارت آلبانی تا کنون بوده است و دوساعت به طول انجامید فعالین حقوق بشر اسامی بستگان و دوستان خود که … 

دختران انقلاب روسری حجاب مریم رجوی مجاهدین خلق حقوق زنانمریم رجوی نمیتواند ازجدائی دین وقدرت سخت بگوید!ا

لینک به منبع

ملاقات اعضای انجمن زنان  با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین آلمان

انجمن زنان ایران، آلمان ۰۴٫۰۳٫۲۰۱۸

زنان ایران نجات یافتگان فرقه مریم رجوی مجاهدین خلق آلبانی تیرانااعضای انجمن زنان خانم ها بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمدنژاد در یک قرار از پیش تعیین شده در روز دوم مارس ۲۰۱۸ ساعت ۱۰ صبح موفق شدند با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین ملاقات کنند.

در این ملاقات که دومین ملاقات بعد از تأسیس انجمن زنان با سفارت آلبانی تا کنون بوده است و دوساعت به طول انجامید فعالین حقوق بشر اسامی بستگان و دوستان خود که توسط فرقه امکان ارتباط و آزادی را از آنها سلب کرده اند در اختیار کاردار سفارت گذاشتند.

همچنین در این ملاقات یکایک اعضای انجمن زنان روشنگری کردند از مشکلات انسانهائی که توسط فرقه رجوی در کشور آلبانی زیر سیطره گرفته شده اند و حق انتخاب از آنها سلب شده است و سالهاست که تحت مانیپوله و روانگردانی قرار گرفته اند آنها هم اکنون در یک اقدام ضد بشری جدید در حال تدارک برای انتقال به محیطی ایزوله تر و دور از شهر و جامعه بصورت قرارگاهی در حومه شهر تیرانا هستند. و متأسفانه  یکایک افراد طرف حساب سیستم کمیساریا و پناهندگی نستند، بلکه این کارگزاران و نماینده های رجوی هشتند که طرف حساب مسئولان آلبانیائی قرار گرفته اند با این هدف که فرقه کماکان مانند گذشته بتواند روح و جسم این اعضا را در اختیار مقاصد خود برای رسیدن به قدرت در ایران در اختیار بگیرد. و به این ترتیب اعتراض خانواده ها و بستگان این نفرات را به اطلاع کاردار سفارت رساندند و از جمله اولین ترین خواسته ها امکان ارتباط است و از وی خواستند تا اعتراض اعضای شرکت کننده در ملاقات را برای مسئولان کشور خود در آلبانی اطلاع دهند.

در این ملاقات برشورهای افشاگرانه نقض حقوق بشر توسط فرقه رجوی در اختیار کاردار سفارت گذاشته شد.

آنها اشاره کردند که فرقه رجوی در یک واکنش نفرت انگیز و ضد بشری بعد از ملاقاتهای اعضای انجمن زنان با سفارتهای آلبانی در کشورها ی مختلف و برای اینکه نشان بدهد که افراد امکان ارتباط دارند و پاسخ کارهای ضد بشری خود را ندهند. دونفراز بستگان آن افراد را که به فرقه رجوی هم وابستگی دارند را انتخاب کرده و با دستور تشکیلاتی به سفارت آورده و ملاقات گرفته و به کشور آلبانی رفته و دیدار کرده اند.

تا نشان بدهند که مشکلی برای ارتباط نیست.

کاردار سفارت قول همکاری و رسیدگی به این خواسته حاضران و بانوان انجمن زنان داد.

انجمن زنان برای اعضای گرفتار در این فرقه خاطر نشان می کند که تا جمع شدن بساط فرقه گرایانه رجوی و عواملش در آلبانی و سایر کشورها به تلاش های حقوق بشری خود ادامه خواهند داد. و همچنین از آنها می خواهد که یأس و ناامیدی را کنار گذاشته و خود را از دخمه رجوی آزاد سازند.

تحریریه انجمن زنان، آلمان

۰۴٫۰۳٫۲۰۱۸

(پایان)

////////////////////

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید