اوضاع بهم ریخته درونی فرقه رجوی. برگزاری نشست های سرگرمی سیاسی

0
996

اوضاع بهم ریخته درونی فرقه رجوی. برگزاری نشست های سرگرمی سیاسی 

بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۷:…  آخرین خبرهای رسیده از درون تشکیلات فرقه تروریستی رجوی در آلبانی حاکی از آنست که اوضاع داخلی به شدت بهم ریخته و در نشست ها سؤالات متعددی در خصوص آینده فرقه و استراتژی پیش رو مطرح می شود و نبود بحث های توجیهی و سیاسی و صرفا پرداختن به جلسات انتقادی مورد اعتراض بسیاری قرار گرفته است.   در همین رابطه مریم رجوی از … 

لینک به منبع

اوضاع بهم ریخته درونی فرقه رجوی. برگزاری نشست های سرگرمی سیاسی

بنیاد خانواده سحر خانواده ها و اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق فرقه رجویآخرین خبرهای رسیده از درون تشکیلات فرقه تروریستی رجوی در آلبانی حاکی از آنست که اوضاع داخلی به شدت بهم ریخته و در نشست ها سؤالات متعددی در خصوص آینده فرقه و استراتژی پیش رو مطرح می شود و نبود بحث های توجیهی و سیاسی و صرفا پرداختن به جلسات انتقادی مورد اعتراض بسیاری قرار گرفته است.

در همین رابطه مریم رجوی از مسئول اول فرقه خواسته است تا یک سری نشست های سیاسی مطول جهت سرگرم کردن افراد و منحرف کردن آنان از بحث های اصلی برگزار نماید و البته برخورد با افراد به اصطلاح مسئله دار در نشست های معمول همچنان ادامه یابد.

افراد در درون تشکیلات مطرح کرده اند که بخوبی می دانند که این کار صرفا بدلیل اوضاع نابسامان درونی و تنشهای بوجود آمده طی این مدت صورت گرفته و از این طریق میخواهند با سرگرم نمودن خصوصا افراد ناراضی و مسئله دار با بحث های سیاسی فرعی ذهن آنان را از سؤالات و خواسته های اصلی منحرف کنند.

خبرهای رسیده همچنین بیانگر این واقعیت است که بهم ریختگی و تنش های درونی طی مدت اخیر به اوج خود رسیده و کاملا از کنترل خارج گردیده است و ظاهرا هیچکس برای این سرگرمی جدید مریم رجوی و مسئول اولش پشیزی اهمیت قائل نیست و افراد همچنان برای گرفتن پاسخ به سؤالات بسیار مهم خود مصر و جدی هستند.

عمده ترین سؤال افراد به ترتیب اول اینست که “مسعود رجوی کجاست؟” و چرا فرقه در این رابطه کاملا سکوت اختیار کرده و خبری از او به هیچ عنوان نیست و حتی پرسیدن حال او را مرز سرخ اعلام کرده است؟ دوم اینکه استراتژی فرقه رجوی بعد از اینکه در سال ۲۰۰۳ سلاح را از دست داد و حال که مرز را هم از دست داده چیست و چگونه می خواهد رژیم ایران را با ارتش آزادیبخش ملی سرنگون کند؟ و سوم اینکه چرا بعد از عمری شعارها و مواضع ضد امپریالیستی و ضد سرمایه داری حالا به این شکل خفت بار به دامان آمریکا آویخته است؟

ظاهرا تحلیل های مریم رجوی در خصوص حمله احتمالی آمریکا به ایران پس از موضعگیری های اخیر دونالد ترامپ و پیش بینی شکستن تغار و ریختن ماست و کامیابی کاسه لیسان نتوانسته کسی را فریب دهد و حتی مطرح کرده اند که همانقدر که خواب های مریم رجوی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال جاری در ایران درست تعبیر شد این یکی هم درست از آب در خواهد آمد.

با توجه به شناختی که اغلب افراد در مدت اخیر در آلبانی از ترفندهای این فرقه و دروغها و فریبهای آن بدست آورده اند، خیلی از افراد پیشاپیش اعلام کرده اند که در این نشستهای سرگرمی شرکت نمیکنند. بسیاری می گویند سوالاتی دارند که بارها مطرح کرده اند و کسی توان پاسخگویی نداشته است و بهتر است مستقیما و بدون حاشیه پردازی به سراغ همان سؤالات بروند. افراد در درون تشکیلات علنا مطرح می کنند که از این همه دروغ و نیرنگ و تحلیل های فریبکارانه که هرگز به هیچ نتیجه ای نرسیده است خسته شده اند.

واقعیت اینست که دیگر کسی وعده های پوچ مریم رجوی برای سرنگونی را باور نمی کند و هیچ کس امر سرنگونی رژیم ایران را جدی نمی گیرد و همه می دانند که این نوع نشست ها صرفا برای سرگرم کردن افراد است و البته روند فروپاشی فرقه پوشالی رجوی را حتی برای یک لحظه هم کند نمی کند.

بنیاد خانواده سحر – تیرانا
۱۳ نوامبر ۲۰۱۷

*** 

Ekskluzive për Ora News, Anne Singelton: Muxhahedinët po rekrutojnë të rinjtë shqiptarë

https://youtu.be/w3Tu_JltAx8

مسعود خدابنده تیرانا آلبانی فرقه رجوی مجاهدین خلقMassoud Khodabandeh i pergjigjet shpifjeve te MEK-ut ne Gazeta TemA
Massoud Khodabandeh responds to MEK (Rajavi cult)’s defamations in the Gazeta TemA newspaper

همچنین:

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید