ماتم گرفتن رسانه های رجوی برا ی زهران علوش خونخوار که معتدل هم بود!!

0
695

” زهران علوش سرکرده یکی از گروه های تروریستی است که در سوریه به صورت مستقیم از سوی عربستان سعودی حمایت مالی و تسلیحاتی شده است. “زهران علوش” به صورت مستقیم از سوی “بندر بن سلطان” رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان تأسیس و حمایت مالی و تسلیحاتی شد.
بندر امیدوار بود که با نیروهای وهابی علوش بتواند نظام سوریه را سرنگون کند و وارد دمشق شود؛ اما این رؤیای او هیچگاه به واقعیت نپیوست.
“محمد زهران عبدالله علوش” سال ۱۹۶۰ در غوطه در خانواده‌ای وهابی و افراطی به دنیا آمد. پدر اول “عبدالله علوش” یکی از مهمترین سران وهابی اخوان المسلمین در سوریه بود.

ماتم گرفتن رسانه های رجوی برا ی زهران علوش خونخوار که معتدل هم بود!!

انجمن نجات ـ 28.12.2015

صحت این سخن که یک جریان سیاسی را میتوان با مشاهده ی عملکرد دوستان خارجی اش بهتر شناخت، بار دیگر محک تجربه خورد وباند عزادار رجوی متاثراز کشته شدن یک جنایتکار وتروریست نامی بنام ” زهران علوش “، مجبور به پخش بیانیه ی ارتش آزاد سوریه شد که بوق وکرنای معتل بودن آن ، گوش فلک را پرکرده است!
من پیشاپیش، این مصیبت عظمی را به شخص رجوی تسلیت میگویم و حقیقت فانی بودن زندگی روی کره خاک را براو گوشزد مینمایم!!
درکنار این عرض تسلیت، آرزودارم که رجوی برادران شهید؟! بیشتری ازاین نوع به بشریت اهدا کند که با نور منور آنها، این ابرهای خسته کننده وتاریک، مانع محرومیت ما ازآفتاب نگردد!!
پیام ارتش آزادی سوریه ( همان ارتش آزاد  ومعتدل سوریه؟؟) بنقل از رسانه های رجوی چنین است:
” تسلیت ارتش آزادی سوریه به‌مناسبت شهادت زهران علوش – ارتش آزادی سوریه در اطلاعیه‌ای شهادت زهران علوش فرمانده ارتش اسلام یکی از تشکلهای نظامی وابسته به خود را که در عملیات بزدلانه هواپیماهای اشغالگران روسی جان باخت تسلیت گفت.ارتش آزادی از عصام بویضانی فرمانده جدید ارتش اسلام خواست تا با عملیات بیشتر کشور سوریه را از لوث وجود باندهای اسد و داعش و اشغالگران خارجی پاکسازی کند. ارتش آزادی سوریه در این بیانیه به مردم سوریه متعهد شد که در مسیر انقلاب و محقق کردن پیروزی کامل ثابت قدم باقی بماند. این بیانیه توسط شانزده تشکل نظامی وابسته به ارتش آزادی سوریه امضا شده است “.zahran Alousch
اما شمه ای ازبیوگرافی این جانی معدوم را خوانده وماهیت باند رجوی ونادرستی معتدل بودن ارتش آزاد سوریه را بهتر بشناسید:
” زهران علوش سرکرده یکی از گروه های تروریستی است که در سوریه به صورت مستقیم از سوی عربستان سعودی حمایت مالی و تسلیحاتی شده است.
“زهران علوش” به صورت مستقیم از سوی “بندر بن سلطان” رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان تأسیس و حمایت مالی و تسلیحاتی شد.
بندر امیدوار بود که با نیروهای وهابی علوش بتواند نظام سوریه را سرنگون کند و وارد دمشق شود؛ اما این رؤیای او هیچگاه به واقعیت نپیوست.
“محمد زهران عبدالله علوش” سال ۱۹۶۰ در غوطه در خانواده‌ای وهابی و افراطی به دنیا آمد. پدر اول “عبدالله علوش” یکی از مهمترین سران وهابی اخوان المسلمین در سوریه بود.
زهران دارای مدرک “شریعت اسلامی” از دانشکده شریعت دانشگاه دمشق است. وی پس از تکمیل تحصیلات دانشگاهی در سوریه، به عربستان سفر کرد و در آنچا زیر نظر شیوخ معروف وهابی سعودی به تحصیل پرداخت. افرادی مانند “عبدالعزیز بن باز” (که در آن زمان مفتی عربستان بود) و “عبدالله بن عبدالعزیز العقیل” (که رئیس هیئت دائمی شورای عالی قضایی عربستان بود) از استادان زهران در عربستان بودند.
علوش پس از آن به سوریه بازگشت و با یک شریک سعودی، شرکتی را تحت عنوان خدمات ساخت و ساز راه اندازی کرد. در همان زمان نیز به صورت مخفیانه فعالیتهای امنیتی خود را به نفع اخوان المسلمین و اطلاعات عربستان آغاز کرد.
وی پس از تأثیرگذاری بر جوانان دوما و غوطه، آنان را به سوی وهابیت کشاند تا بتواند هسته‌های تروریستی کوچکی را تشکیل دهد. به دلیل همین فعالیتها از سال ۱۹۸۷ تحت تعقیب سرویسهای اطلاعاتی سوریه قرار گرفت.
علوش در سال ۲۰۰۹ به اتهام دست داشتن در برنامه ریزی برای انجام عملیات تروریستی دستگیر شد. علوش به خاطر همین اتهام به زندان افتاد، اما در ژوئیه ۲۰۱۱ مشمول عفو عمومی ریاست جمهوری شد و توانست به همراه شمار قابل توجهی از کسانی که در جریان ناآرامی‌ها به دلیل دست داشتن در اقدامات مسلحانه زندانی شده بودند، از زندان خارج شود “.
با این وجود، این مولود بندر سلطان که  خود نقش بزرگی دربهم زدن ثبات منطقه وجهان دارد ، یک وهابی تمام عیار بوده وعجیب اینکه رژیم اسد ،زمانی گناهان اورا بخشیده وآزادش کرده بود!
معلوم است که به کسانی ازطرف باند رجوی رزمنده اطلاق میشود که این شرایط را داشته باشند واینجا دیگر مهم نیست طرف مرتجع، تکفیر بوده ودر راس قله ی تکامل بشری قرار نگرفته باشد!
لازم به توضیح است که این جنایتکار معدوم، درکنفرانس اخیر ریاض که باهدف آلترناتیو سازی برای حکومت سوریه دست وپا شده بود، حضور پررونقی داشت وکوشش میشد که وی را بعنوان یک مخاف معتدل؟؟؟!! رژیم بشار اسد، به سازمان ملل متحد وکنفرانس ژنو معرفی نمایند!!
وحید

————————————-

آژانس احتیاجی به نظرات حاج حمزه رجوی صفت، نداشته است!

” قضاوت کارشناسی وبرخورد مصلحتی «آژانس » با «بعد نظامی» فعالیتهای هسته ای رژیم ایران “! – بررسی یک سؤال اساسی ؟

سوال مقدری که درمورد قطعنامه 15 دسامبرشورای حکام آژانس مطرح است اینست : باتوجه به اینکه درماده 14 این قطعنامه قید شده که تا 10 سال آینده فعالیتهای هسته ای رژیم ایران تحت نظارت ومراقبت ویژه بوده وبه حالت عادی( مثل کشورهایی نظیرژاپن) برنخواهد گشت، چرا شورای حکام پیگیری تحقیقات درمورد گذشته اقدامات نظامی – هسته ای رژیم ایران را ازدستورخارج کرد ه وصرفا به نظارت براجرای برجام اکتفا کرده است؟ با اشرافی که بردرماندگی اقتصادی رژیم ایران دارد چرا ضمن اجرای برجام نمی خواهد تحقیقات مربوط به فعالیتهای گذشته مربوط به بعد نظامی این فعالیتها را به رژیم ایران تحمیل واین تحقیقات را تکمیل کند ؟ مگرنه آنستکه با ناقص ماندن این تحقیقات بخشی ازاسرارنظامی کردن فعالیتهای هسته ای رژیم ایران مکتوم وسربسته خواهد ماند وبخش تخصصی آژانس با ابهام داشتن نسبت آن ها نمی تواند با اشراف وچشم باز فعالیت های هسته ای آینده رژیم ایران را تحت مراقبت دقیق وبایسته قراردهد ؟ . درپاسخ به این سؤال اساسی ،سوای چشمداشت قدرتهای آسیایی واروپایی عضو شورای حکام به بازارتجاری ایران بعد از اجرایی شدن برجام ورفع تحریم ها، بایستی به اضطرار سیاسی وناچاری این قدرتها اشاره کرد. واقعیت آنستکه قدرتهای سیاسی جهان براثر ادامه سیاست سازش ومماشات با رژیم ایران، که ازچشم پوشی به خواسته هایی که خود در6 قطعنامه شورای امنیت قید کرده اند آغازشده، به جایی رسیده اند که برای آنکه این رژیم ازقفس برجام فرارنکند ودراین قفس صرفا یک الزام نظامی بمب سازی که همانا تدارک خرج بمب اتمی اورانیومی ( اورانیوم 90 درصد غنی شده ) است، تحت کنترل قرارگیرد ، پیگیری سایرالزامات بمب سازی توسط رژیم ایران را مورد چشم پوشی قرارداده اند .( دراین مورد یاد آورمی شود که درتوافقنامه برجام میزان محدودسازی امکانات و فعالیتها ی هسته ای رژیم ایران نظیرکاهش ذخیره اورانیوم غنی شده وتعداد سانتریفوژهای فعال براین مبنا تنظیم شده که اگرروزی رژیم ایران زیرتعهداتش زد وبه سمت تهیه خرج بمب اتمی یعنی اورانیوم 90 درصد رفت به جای 3 ماه فعلی 12 ماه وقت لازم داشته باشد که به میزان لازم ازاین نوع اورانیوم برای تهیه خرج یک بمب برسد “.

اینکه چرا گذشته ی نظامی پرونده ی اتمی ایران به کنار گذاشته شده، مربوط به آژانس وکشورهای ذیمدخلی است که حاج حمزه نماینده ی آنها با وجود اینکه آرزو میکند باشد-  نیست وآنها مجبور به شنیدن حرف های او که سابقه ی دروغ گویی را هم یدک میکشد، نیستند.
پیشنهاد من باین هموطن که به هردری میزند تا برآمار دشمنان ومخالفان دولت وملت ایران بیافزاید، این است که وقتی انجام این امر خطیر باو سپرده شد، طبق نظریاتش عمل کرده ومردم ایران را تا میتواند ایزوله کند تا مجبور شوند؟! دستان خود را بحالت تسلیم بالابرده و به رجوی ” بیآ، بیآ ” بگویند که راه تحقق این کار قدری صبر کردن ومقداری وطن فروشی  کردن موثرتراست!
اینهمه اصرار برکنترل هسته ای ایران – کشور خودتان- وتنبیه مداوم آن بخاطر تخلف های احتمالی ، ازبرای چیست؟؟
آیا نشاندهنده ی اوج دشمنی با ” خلق قهرمانی” که دود تمامی این تنبیهات ظالمانه برچشم آنها میرود ومرفهین بی درد کک شان هم نمیزند، چیزی جز دشمنی با این ” خلق قهرمان” و وطنفروشی و ایفای نقش رذیلانه ی ستون پنجمی سلطه گران نیست؟!
در قسمت های آخر نوشته، قدرت های شرقی واروپایی به بزدلی وطمع ورزی متهم میشوند تا شاید به رگ غیرتشان بخورد و حرف خود را پس بگیرند!!
این نوع برخورد درعالم سیاست، چیزی جز خوش خیالی ونشاندن آمال خود بجای واقعیت ، نیست.
رجوی چیزی را ازجهان میخواهد که اجرای آن بنفع شان نیست وسیاستمداران آنها را مانند اسرای کمپ لیبرتی میبیند که لابد ناچارند هریاوه ی اورا بجان خرند!
نه عزیز!
جهان سیاست برمدار افکار فرقوی نمیگردد وآنچه که عمل میکند، پاسداری ازمنافع ملی  – والبته عمدتا طبقاتی- است که فرقه ی درمانده و مستبد وپرنخوتی مانند رجوی را یارای درک آن نیست!
نوید
__________________________

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید