آقای مسعود خان رهبر فرقه مجاهدین خلق

0
1229

آقای مسعود خان رهبر فرقه مجاهدین خلق

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سی و یکم اوت ۲۰۱۵:…  تا چند روز دیگر به سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق می رسیم . سازمانی ضدامپریالیستی که توسط محمد آقا ودیگر دوستان اش در تهران تاسیس شد . اما افسوس که رهبران اولیه این سازمان توسط ساواک دستگیر و مدتی بعد اعدام شدند که ماحصل آن باعث شد که شما در به رهبری این سازمان برسید و با جاه طلبی به فنایش ببرید وبه یکی از فرقه های این …

لینک به منبع

آقای مسعود خان رهبر فرقه مجاهدین خلق

تا چند روز دیگر به سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق می رسیم . سازمانی ضدامپریالیستی که توسط محمد آقا ودیگر دوستان اش در تهران تاسیس شد . اما افسوس که رهبران اولیه این سازمان توسط ساواک دستگیر و مدتی بعد اعدام شدند که ماحصل آن باعث شد که شما در به رهبری این سازمان برسید و با جاه طلبی به فنایش ببرید وبه یکی از فرقه های این روزگار تبدیل گردد.

ازشما میپرسم:

۱- آقای مسعود رجوی بعداز پیروزی انقلاب مردم ایران، شما دریک موقعیت خوب درکشور به دست آوردید . چون شما هم خودتان را بچه مسلمان می نامید و درآن شرایط برای شما میدان بیشتراز دیگران داده شده بود چرا درآن موقع از آن فرصت استفاده نکردید وراه “هرکس با ما نیست بر ما ست” را در پیش گرفتید.

۲- چرابعداز مدتی در ۳۰ خردادسال ۶۰به جای اصلاح اشتباهات خود، دستوراقدام مسلحانه و عملیات ها کورکورانه که شامل ترور مردم عادی نیز شد و اعضای خود را به زندانها فرستادی . بله اختلافاتی دربین بود که با وساطت افراد وشخصیت های دلسوز حل می شد چرا از فرصت استفاده نکردی ودست به سلاح بردی؟

۳- دلائل اصرارتان برای ادامه استراتژی شکست خورده که از ایران فرار وبه فرانسه رفتید وبعداز آن با امضاء صلح دوشادوش نیروهای صدام با ملت ایران جنگیدید ودر آخر هم خود به این وجه مصالحه شدن خود را بیان می کردی اما چرا درآن زمان که ارتش بس شد با یک انتقاد از خود برای همشیه وجدان خودرا راحت نکردی؟ ودرعوض دست به زندانی کردن نیروهای کردی که با اعتبار محمد آقا به آن سازمان آمده بودند؟ درس فرقه گری با نام انقلاب مریم برایشان گذاشتی ودر طی سال های ۶۷ الی ۸۲ کردی آنچه باید نمیکردی. دوشا دوش استخبارات در آن جنگ خلیج فارسی در کنار صدام ایستادی وعاقبت آن درست کردن حرمسرا و … در اشرف شد !

دراین ۳۴ سال هنوز هم به این تحلیل های آبکی سرنگونی و … دل خوش کردی و بیشتر به مزدوری روی آوردی؟آن حرکت مسلحانه چه خیری برای رشد فضای دمکراتیک ایران داشته است ودارد ؟

۴- علل شکست مبارزه مسلحانه در شهرها بنظرتان چه بوده است از طرف شما بود یا همان رزمندگان که از سال ۱۳۶۹در اشرف وامروز هم درلیبرتی زندانی هستند ؟

۵- با توجه به اینکه موقعیت سازمان در این برهه بمراتب ضعیف تر از سال ۱۳۶۰ ارزیابی میشود چرا برای اقدام مسلحانه اصرار می ورزید که آن خط را خودتان در مصاحبه ها نفی کردید ومریم هم درفرانسه آن را نفی می کند اما چرا درسیمای به اصطلاح آزادی به مبازره مسلحانه ویا همان ماندن درعراق که خود آنجا را زندان می دانی اصرا ر داری ؟

۶- خانم مریم رجوی طی کمتر از ۱۱ سال اخیر راه حل سوم را در صحبت هایش مطرح می نماید . آیا این اعلام رسما نفی حرکت مسلحانه باید تلقی شود یا اینکه راه حل سوم یک راه بدون نفی مبارزه مسلحانه است ؟

این روزها موضوع تغییر هست ، قبول دارید که تغییر بجز اقدام قهرآمیز میباشد . چرا نمی توانید با صدور بیانیه ای نسبت به این ابهامات پاسخ ارائه کنید ویا این ۳۳ سال را دریک گزارش بگویید درکجا بودیم .الان چه شدیم آیا قبول دارید که الان شما درایران مثل سال ۶۰هوادار ندارید هیچ وآن دسته خانواده ها را که خود تان هوادرا خود می دانستید از دست داده اید ؟

۷- آقای مسعود رجوی به لحاظ ماهیت فرقه ای و ساختار مغزشویی علیرغم جداییهای اعضا ، انشعابی که خارج از هر وابستگی یک جریان و دیدگاه جدیدی را نمایندگی کند در مورد سازمان اتفاق نیفتاده است بنظرتان براساس حداقل ۱۷۰۰ جداشده از سال ۱۳۸۰ تاکنون و احتمال قریب به یقین ۱۲۰۰ نفر از کمپ لیبرتی براساس اظهارنظر جدا شده ها ،و آن نفرات که امروزه در آلبانی زیر نظر UN می باشد واز شما جدا می شوند فکر میکنید پای آنها که در لیبرتی شما زندانی کردید به آلبانی برسد وبا توجه به سن شان، نیرویی قابل حساب برای شما خواهند بود؟

۸- آیا می دانستید روزی صدام سرنگون شود و پته تجاوزات جنسی شما به اعضای ارشد شورای رهبری رو شود ؟ آیا به مصداق باورهای توحیدی و ادعاهای ژیگولی که همیشه به رخ می کشیدید چگونه در برابر خدا و خلق او میتوانید از خود حرفی داشته باشید ؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید