مجاهدین خلق و توافق با ایران

0
647

مجاهدین خلق و توافق با ایران

دانیل لاریسون، امریکن کانسرواتیو (ترجمه انجمن نجات)، هفدهم اوت ۲۰۱۵:…  چنانچه انتظار می رفت ایپک برای مخالفت با توافق هسته ای لابی کرده است و این هفته برای مخالفت های چند تن از افسران نظامی سابق علیه مذاکرات ، بازار گرمی می کند. هیو شلتون ا اولین کسی است که ایپک از او نقل قول میکنند ، وی به تازگی مقاله ای در مخالفت با توافق هسته ای و مدح و ثنای تروریست های سابق مجاهدین خلق ، یاهمان …

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

مجاهدین خلق و توافق با ایران

چنانچه انتظار می رفت ایپک برای مخالفت با توافق هسته ای لابی کرده است و این هفته برای مخالفت های چند تن از افسران نظامی سابق علیه مذاکرات ، بازار گرمی می کند. هیو شلتون ا اولین کسی است که ایپک از او نقل قول میکنند ، وی به تازگی مقاله ای در مخالفت با توافق هسته ای و مدح و ثنای تروریست های سابق مجاهدین خلق ، یاهمان شورای ملی مقاومت نوشته است . گفته می شود که نقل قول وی را ویرایش کرده اند و بخش حمایت وی از مجاهدین را از آن حذف کرده اند چرا که آن ها به درستی می دانستند که این موضوع از اعتبار اظهارات شلتون می کاهد.

شلتون از حامیان قدیمی مجاهدین خلق است و حتی پیش از آنکه این گروه از فهرست رسمی سازمان های تروریست خارجی حذف شود ، از آن هواداری می کرد. مجاهدین خلق در پی براندازی حکومت ایران است ،همانطور که هواداران امریکایی پرشمار این فرقه نیز هستند ، بنابراین قابل پیش بینی است که آن ها مخالف هرگونه توافقی با تهران باشند. هر کسی که با این گروه همراه می شود به دنبال دستورکار تغییر رژیم است که البته شدیداً در میان ایرانی ها نامطلوب است ، و بدین ترتیب در هیچ مورد مرتبط با مسائل ایران ، نباید جدی گرفته شوند.

چنانچه شلتون پیش تر نیز این کار را کرده است، این فرقه و شاخه هایش را ” اپوزیسیون اصلی ” ایران می نامد اما این موضوع کاملاً دروغین است. این گروه شدیداً مورد تنفر ایرانی هاست و در میان ایرانیان خارج از کشور تقریباً هیچ حمایتی ندارد. به هیچ عنوان نماینده ی آن چه بیشتر ایرانیان در ایران و هر کجای دیگر برای کشورشان می خواهند ، نیست و همچنین در نقطه ی مقابل چیزی است که بیشتر ایرانی ها درباره ی توافق هسته ای فکر می کنند. بیشتر ایرانی ها از توافق پشتیبانی می کنند، چنانچه بیشتر مخالفان داخلی نیز چنین هستند. پس بسیار غیرصادقانه است که ادعا کنند که مخالفت مجاهدین خلق با توافق نشانگر آرمان های ” مردم ایران” است . شلتون در حال بازیافت کردن پروپاگاندای یک فرقه ی متعصب تبعیدی ست و در تلاش است که فرقه را کاملاً متفاوت با آن چه واقعاً هست جا بزند تا به مناظره ی سیاسی بزرگتری در اینجا ، ایالات متحده ی امریکا ، نفوذ کند.

دنیل لریسون

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICongress cannot rely on Rajavi’s testimony – Camp Liberty residents must be taken to safety now

همچنین:

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید