وحشت رجوی از صدور کارت شناسایی برای قربانیان فرقه مجاهدین خلق

0
839

در هر صورت در هفته های آینده باید صدور کارت شناسایی بیومتریک صادر بشود ، چون یکی از تعهدات  دولت آلبانی طبق توافق با اتحادیه اروپا می باشد که هیچ فرد خارجی در این کشور نمی تواند مستثنا از این قضیه باشد و کارت بیومتریک نداشته باشد. رجوی به خوبی می داند که با صدور کارت شناسایی برای افراد مستقر در زندان اشرف 3 ، اعضای قربانی سازمان مجاهدین اعتماد به نفس اولیه  برای اینکه روی پاهای خود بایستند و با چشم های خود به زندگی و مبارزه نگاه کنند را کسب خواهند کرد. این دلیل وحشت رجوی و فرقه مجاهدین خلق است اما دیر یا زود این امر به وقوع خواهد پیوست.

وحشت  رجوی از صدور کارت شناسایی برای قربانیان فرقه مجاهدین خلق

شارلاتان بازی جدید رجوی : پول نداریم هزینه صدور کارت شناسایی برای قربانیان را به دولت آلبانی بپردازیم

تحریریه سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 11.10.2021

براساس اطلاع رسانی مقامات اداره مهاجرت آلبانی ، این کشور اقدام به صدور کارت شناسایی معتبر بیومتریک برای افراد خارجی کرده است و به همین مناسبت کلیه پرسنل مربوط شروع به صدور آیدی کارت کرده‌اند ولی در رابطه با ایرانیان ، رهبری فرقه مجاهدین خلق  از آنجایی که دیده به هیچ وجه نمی تواند جلوی این قانون دولت را بگیرد به شارلاتان بازی جدیدی روی آورده  و مدعی شده است که پول نداریم برای کارت بیومتریک بپردازیم . این در حالی است که این کارت تنها حول و حوش ده یورو  هزینه دارد.

فرقه مجاهدین خلق در حالی که برای هر سخنران اجاره ای ده ها هزار دلار و برای هر تماشاچی اجاره ای صد ها دلار می پردازد، برای سنگ اندازی و مانع تراشی می گوید این هزینه را باید دولت آلبانی یا سازمان ملل بدهد چون ما پول نداریم .

به گفته مسئولین اداره مهاجرت این ها با این ترفند می خواهند که ایجاد مشکل و دردسر بکنند که صدور کارت برای ایرانیان تا جایی که می تواند به عقب بیندازند ولی این موضوع حداکثر دو هفته تا یک ماه به درازا نخواهد کشید و کارت برای ایرانیان هم باید صادر بشود.

در همین راستا افراد جداشده از سازمان در آلبانی به اداره مربوطه مراجعه کرده اند و  مطرح کرده اند که ما ایرانیانی که خارج از سازمان هستیم   می خواهیم بیاییم کارت بگیریم و هزینه را خودمان می دهیم . اما اداره مهاجرت پاسخ داده است که از آنجایی که اکثریت  ایرانیان مستقر در آلبانی در کمپ مجاهدین هستند  تا تعیین تکلیف شدن این موضوع صدور کارت برای کلیه ایرانی ها متوقف شده چون شما هم از نظر دولت آلبانی جزو کیس آنها محسوب می شوید.

در هر صورت در هفته های آینده باید صدور کارت شناسایی بیومتریک صادر بشود ، چون یکی از تعهدات  دولت آلبانی طبق توافق با اتحادیه اروپا می باشد که هیچ فرد خارجی در این کشور نمی تواند مستثنا از این قضیه باشد و کارت بیومتریک نداشته باشد.

رجوی به خوبی می داند که با صدور کارت شناسایی برای افراد مستقر در زندان اشرف 3 ، اعضای قربانی سازمان مجاهدین اعتماد به نفس اولیه را برای اینکه روی پاهای خود بایستند و. با چشم های خود به زندگی و مبارزه نگاه کنند را کسب خواهند کرد. این دلیل وحشت رجوی و فرقه مجاهدین خلق است اما دیر یا زود این امر به وقوع خواهد پیوست.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید