حمایت بولتون از رجوی، از واقعیت تا رؤیا

0
1098

حمایت بولتون از رجوی، از واقعیت تا رؤیا

 بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، بیست و هشتم مارس ۲۰۱۸:…  مریم رجوی روی این انتصاب خیلی حساب باز کرد که شاید جان بولتون اسباب جنگ با ایران را فراهم کند و “تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان” و این میان شاید چند لیس هم به رجوی ملعون برسد. رجوی باید خیلی خوش خیال باشد که تصور کند می تواند گزینه مناسبی برای آمریکا و دولت ترامپ باشد. همانقدر که احمد چلبی توانست در عراق کاسه شکسته ای بلیسد … 

 

حمایت بولتون از رجوی، از واقعیت تا رؤیا

محمد هاشمی (مستعار)
لینک به منبع

جان بولتون که یکی از افراطی ترین عناصر جناح جنگ طلب نومحافظه کاران آمریکایی و ضد ایران و ایرانی و ظاهرا طی این سالها حامی فرقه تروریستی رجوی است به عنوان مشاور امنیت ملی دولت ترامپ منصوب شد.

مریم رجوی روی این انتصاب خیلی حساب باز کرد که شاید جان بولتون اسباب جنگ با ایران را فراهم کند و “تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان” و این میان شاید چند لیس هم به رجوی ملعون برسد.

رجوی باید خیلی خوش خیال باشد که تصور کند می تواند گزینه مناسبی برای آمریکا و دولت ترامپ باشد. همانقدر که احمد چلبی توانست در عراق کاسه شکسته ای بلیسد قطعا رجوی هم خواهد توانست. ناگفته نماند که جان بولتون خود بارها اعتراف کرده بود که برای سخنرانی هایش برای دستگاه رجوی پول های کلان گرفته است.

اما جالب است که کسی که مریم رجوی آنقدر روی او حساب باز می کرد در اولین مشاوره هایش به دونالد ترامپ پیشنهاد مذاکره با پسر شاه را داده است و از وی خواسته تا او را زیر پر و بال خودش قرار بدهد. همین یک نکته کافیست تا بفهمیم که هیچ کس حتی همانهایی که مریم رجوی با صرف هزینه های هنگفت برای سخنرانی میاورد او و فرقه اش را به عنوان آلترناتیو قبول ندارند و اصلا جدی نمی گیرند. علت هم خیلی روشن است. همه آنها به خوبی میدانند که مجاهدین خلق هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارند و بلکه منفور آنان هم هستند. پیشنهاد جان بولتون به دونالد ترامپ به خوبی نشان داد که حتی سرسخت ترین دشمنان ایران و ایرانی حسابی روی مجاهدین خلق باز نمی کنند و مریم رجوی بی جهت دارد با دمش گردو می شکند.

مریم رجوی از این نمونه به خوبی باید جایگاه خود را بفهمد و بداند که سخنران پولی به مراسم آوردن به معنی مورد حمایت بودن نیست. به قول مسعود رجوی کسی روی اسب لنگ در مسابقات اسب دوانی شرط بندی نمی کند.

نجات یافته از فرقه رجوی – محمد هاشمی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید