بهمن اعظمی: مریم رجوی، تو یکی خفه!

0
931

مریم رجوی، تو یکی خفه! 

+ اوج دئانت و خیانت فرقه رجوی – قسمت سوم

 بهمن اعظمی، بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، یازدهم ژانویه ۲۰۱۸:… یک مثال می زنم. یک نفر که کاملا مخالف رژیم ایران است به ما گفت که اگر شما روزی به یک کشور اروپایی آمدید نگویید که در سازمان مجاهدین خلق بوده اید چون به دید بدی به شما نگاه میکنند و با شما ارتباط برقرار نخواهند کرد. من در جوابش گفتم اینها که در خارج طرفدار دارند. گفت سالهاست … 

مریم رجوی، تو یکی خفه!

بهمن اعظمی 
لینک به منبع

تظاهرات در ایران علیه گرانی برگزار شد. بعضی از وطن فروشان که در تاریخ ایران کم پیدا میشوند به له له  افتادند. یکی از این وطن فروشان در حال حاضر کسی نیست جز مریم رجوی و آن فرقه کاملا از هم پاشیده اش.

آخر تو یکی خفه! اول فرقه در بن بست خودت را جمع و جور کن که دیگر چیزی از آن نمانده، بعد به فکر ادامه وطن فروشی هایت باش. این که تو یک وطن فروش هستی برای همه ثابت شده است، دیگر چرا خودت را مثل قاشق نشسته وسط هر بشقابی می اندازی؟ می خواهی بگویی که هنوز هستی، ولی بدان که در ایران هیچ جایگاهی نداری و خودت هم خوب میدانی که چقدر تو و شوهرت و فرقه ات به دلیل وطن فروشی هایتان منفور هستید.

من در این ۲۷ سالی که در فرقه رجوی بودم هر سال می گفتند که شش ماه دیگر رژیم سرنگون می شود و ما به ایران می رویم و مردم در میدان آزادی از ما استقبال می کنند. می گفتند که ۷۸ درصد مردم ایران طرفدار مجاهدین خلق هستند. ما هم که خام بودیم و با هیچ کجا ارتباط نداشتیم و هیچ رسانه ای به جز سیمای به اصطلاح آزادی فرقه رجوی که کاملا اخبارش سانسور بود منبع دیگری نداشتیم، مجبور به قبول دروغ و فریب آنها بودیم.

چون خبر دیگری نداشتیم اجبارا اعتماد می کردیم و می گفتیم که لابد راست میگویند و امسال کار تمام می شود و به ایران میرویم. این دروغ و نیرنگی بود که مدام در ذهن نفرات فرو می کردند و به این صورت از اعتماد افراد سوء استفاده میکردند. در حال حاضر هم میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و فکر می کنند که می توانند سر سبوی شکسته و ماست ریخته کاسه لیسی کنند.

ای مریم رجوی، یک زمانی یک تعداد طرفدار فریب خورده داشتی که برایت یک کارهایی میکردند. ولی بعد از این همه افشاگریهایی که طی این ده سال از طرف نجات یافتگان انجام گرفت همه به ماهیت کثیف تو و آن شوهر خائنت پی برده اند. این تازه اول کار است. هنوز یک هزارم از آن خیانتها و جنایتهایی که کردی و مردم ایران خبر ندارند رو نشده است. البته بدان و آگاه باش که همین نفرات جداشده جدید از سطوح بالا آنها را رو خواهند کرد، یا نفراتی که در حال آمدن هستند و ما خبر داریم این کار را خواهند نمود.

ای مردم، بخدا جنایتهایی که فرقه رجوی انجام داده که من خودم دیده ام و در بینشان بودم حس میکنم که شاید خواب دیده ام. چون بقدری این جنایتها رذیلانه و تهوع آور است که کسی باور نمیکند و فکر میکند که ما داریم دروغ میگوییم. ولی ای مردم، در داستانها هم شاید شما نشنیده باشید از این همه جنایت آن هم حتی در قبال نفرات فداکار و وفادار خودشان. این فرقه میخواهد تظاهرات اعتراضی مردم علیه گرانی را به نام خودش ثبت کند تا اربابانش یعنی آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی استخوانی جلوی آنها بیندازند.

لعنت و نفرین بر تو ای مسعود رجوی که بخاطر قدرت چه کارها و چه جنایتهایی که نکردی. من خودم تمام صحنه های این تظاهرات را در شبکه های خارجی دیدم. بخدا سراسر دنبال این بودم که یکی کلمه مجاهد را بگوید. لعنت بر این فرقه کذاب و فریبکار.

می خواهم برای نفرات داخل فرقه رجوی که مرا می شناسند پیام دوستانه ای بفرستم. امیدوارم که به اطلاع آنان برسد. من حرفم را میزنم حتی اگر یک نفر از آن مطلع شود و نجات یابد غنیمت است. ای دوستان دربندم، بخدا سوگند تمام این صحبتهایی را که کردم نه از روی ترس است و نه کسی آن را برای من دیکته کرده است. این حقایق بیرون از فرقه رجوی است. بخدا این فرقه دارد از اعتماد شما سوء استفاده سیاسی میکند. بخدا عمر خودتان را دارید تباه میکنید و حتی آخرت خودتان را دارید از بین می برید چون خیلی فرصت ها برای نجات خودتان داشته اید.

چندین بار در اشرف، چندین بار  در لیبرتی، و الان هم در آلبانی این فرصت بوده است که سرنوشت خود را از سرنوشت رجوی جدا کنید. به شما اطمینان می دهم که نه رژیم سرنگون میشود و نه فرقه رجوی به قدرت میرسد. نه مردمی شما را در میدان ازادی در آغوش می گیرند و نه کسی جلوی شما فرش قرمز پهن می کند. اینها تماما نیرنگ و فریب یک شیاد و شارلاتان به اسم مسعود رجوی است که از صداقت و پاکی و اعتماد شما سوء استفاده میکند.

تنفر مردم ایران نسبت به این فرقه بقدری است که شاید به تعداد انگشتان یک دست از این فرقه طرفداری نکنند. حامیان این فرقه اجیر شدگان یا حقوق بگیرانی هستند که این فرقه بکار گرفته است. فرقه رجوی حتی در میان ایرانیان خارج از کشور که مخالف رژیم هستند هم به شدت منفور است. امروزه همه به ماهیت پلید رجوی پی برده اند و دیگر کسی نیست که فریب او را بخورد.

یک مثال می زنم. یک نفر که کاملا مخالف رژیم ایران است به ما گفت که اگر شما روزی به یک کشور اروپایی آمدید نگویید که در سازمان مجاهدین خلق بوده اید چون به دید بدی به شما نگاه میکنند و با شما ارتباط برقرار نخواهند کرد. من در جوابش گفتم اینها که در خارج طرفدار دارند. گفت سالهاست که این بحث تمام شده است. حداقل در این ده سال اخیر که جداشدگان خیانت ها و جنایت هایشان را رو کرده اند و همینطور جدا شدگان در آلبانی، دیگر همه از این فرقه و از رجوی نفرت دارند. تمام کسانی که کلی به این سازمان خدمت کردند و کمک مالی دادند افسوس می خورند. همه آگاه شده اند که این چه فرقه کثیفی است. این است دنیای بیرون از فرقه که متأسفانه افراد داخل از آن بی خبرند.

رفقای من، دلتان را به تظاهرات علیه گرانی در ایران خوش نکنید. این هیچ ربطی به فرقه رجوی ندارد. بیایید این چند سال عمری که از شما باقی مانده را به درستی صرف کنید تا در پیشگاه خداوند و در مقابل مردم ایران و در برابر خانواده ها شرمنده نباشید. فردا تک تک ما باید جوابگو باشیم که چرا وقتی فرصت داشتیم راهمان را جدا نکردیم.

امیدوارم که هر چه زودتر افراد درون فرقه با واقعیات بیرون از فرقه آشنا شوند و خود را نجات دهند و راه درست را انتخاب کنند. لعنت خدا بر مسعود رجوی فاسد و فرصت طلب که بهترین فرزندان این میهن را فریب داد و به راه خیانت کشاند. با امید به روزی که همه دوستان آگاه شوند و آزادی و رهایی خود را باز یابند. آن روز دور نیست. درود بر همه شما.

بهمن اعظمی – نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

اوج دئانت و خیانت فرقه رجوی – قسمت سوم

حسین نجات (مستعار)
لینک به منبع

لینک به قسمت اول
لینک به قسمت دوم

بیایید با هم نگاهی به برخی از خیانت های فرقه رجوی بیندازیم و ببینیم که به چه شیوه های دیگری وطن فروشی میکرد.

در زمانیکه جنگ عراق علیه ایران در اوج خود بود و صدام حسین از طرف غرب و بخصوص فرانسه به عنوان اصلی ترین شریک تجاری خود حمایت می شد و جدیدترین سلاحها و موشکها را در اختیار می گرفت، و همچنین چندین کشور عربی از جمله مصر وعربستان سعودی و یمن و اردن با ارسال نیرو و سلاح پشتیبانی تام و تمام خود از این کشور را به عهده گرفته بودند، اما عملا این کشور نتوانست پیروز جنگ باشد.

بنابراین عراق در دوران صدام حسین نیاز به یک ستون پنجم از نوع یک وطن فروش ایرانی داشت تا بتواند هم در داخل ایران ناامنی برپا کند و هم برای جاسوسی در جبهه های جنگ مورد استفاده قرار دهد تا بتواند بیشترین تلفات انسانی را از ایرانیان بگیرد. در این راستا چه کسی بهتر از مسعود رجوی برای خیانت و وطن فروشی که صرفا به دنبال کسب قدرت در  ایران به هر قیمت بود.

صدام نیز با همین استراتژی و بکارگیری این فرقه تروریستی تمامی امکانات و توان خود را در اختیار رجوی قرار داد تا بتواند بیشترین خدمات جاسوسی را بدست آورد. رجوی نیز با خوشرقصی کامل برای نشان دادن همکاری خود از هیچ اقدامی رویگردان نبود:

بنگرید که برادر رحمان (عباس داوری) چگونه در حال دادن اخبار مربوط به جبهه های جنگ و اوضاع داخلی ایران به دشمن است و چگونه افسر اطلاعاتی بعثی به او دیکته میکند که چه باید بکند:

پولهای طیب و طاهر که در مقابل دادن اطلاعات به دشمن به فرقه رجوی داده میشود:

می گوید ما نیز بخشی از سیستم جنگی شما هستیم. عین واقعیت را داشت میگفت:

و بعد هم دادن اطلاعات مربوط به جبهه های جنگ به دشمن:


حسین نجات – نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

*** 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید