فرو افتادن پرده ای دیگر از فریبکاری های فرقه رجوی

0
998

فرو افتادن پرده ای دیگر از فریبکاری های فرقه رجوی

انجمن نجات، مرکز مازندران، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۵:…  فرقه رجوی سال های متمادی ادعا می کرد «ایران برای بقای خود بدنبال بمب اتمی است و بمب اتم تضمین بقای آن است» . آنگاه با تکیه بر این تحلیل نتیجه می گرفتند که «پس ایران نمی تواند پای میز مذاکره درباره موضوع هسته ای برود و اگر هم رفت ، میز مذاکره را چپه خواهد کرد» . با همین تحلیل ، به جاسوسی علیه برنامه اتمی ایران و به سود جنگ طلبان غربی …

لینک به منبع

فرو افتادن پرده ای دیگر از فریبکاری های فرقه رجوی

فرقه رجوی سال های متمادی ادعا می کرد «ایران برای بقای خود بدنبال بمب اتمی است و بمب اتم تضمین بقای آن است» . آنگاه با تکیه بر این تحلیل نتیجه می گرفتند که «پس ایران نمی تواند پای میز مذاکره درباره موضوع هسته ای برود و اگر هم رفت ، میز مذاکره را چپه خواهد کرد» .

با همین تحلیل ، به جاسوسی علیه برنامه اتمی ایران و به سود جنگ طلبان غربی پرداختند و به تیز کردن کارد «تحریم» بر گلوی همه مردم ایران مشغول شدند ، و در حالی که تحریم‌های ضد انسانی ، حتی مانع از ورود دارو برای بیماران می شد ، تحت پوشش کنفرانس مطبوعاتی مدعی کشف مدارک جدید در برنامه هسته ای ایران شده و خواهان تحریم های باز هم بیشتر علیه ایران می شدند !!

اما واقعیت نشان داد که اوضاع به گونه دیگری حرکت می کند ، ولی آنها مثل تمام موارد پیشین که تحلیل هایشان کشک از آب در می آمد ، باز هم بر درست بودن تحلیل خود اصرار داشتند .

هر چند توافق ایران با ۱+۵ نشان داد که تحلیل آنها پوشالی بوده و فقط برای سر گرم کردن اعضای از دنیا بی خبر فرقه کارآیی داشته است ، اما رجوی باز بر تحلیل خود اصرار می نمود و در پیامی که بعد از این توافق داد ، این توافق را«شکست استراتژی تضمین بقای ایران با بمب اتمی» خواند و ادامه داد که «دیگر سبوی بمب اتمی شکسته و پیمانه آنها ریخته است …. استراتژی اتمی ایران به مثابه ضامن بقای آن در هم شکست» !!

قاعدتا اعضای از دنیا بی خبر فرقه منتظر بودند تا بر اساس این تحلیل ، حالا که «تضمین بقای» جمهوری اسلامی از بین رفته است ، اتفاقی برای آن بیافتد ، اما اتفاقی نیفتاد که تیفتاد ، و بر عکس ، این موضوع موجی از مسئله داری را در بین نیروهای فرقه ایجاد نمود .

به همین دلیل یکی از مسئولین فرقه به نام محمدعلی توحیدی تلاش کرد تا در یک باصطلاح مصاحبه با تلویزیون فرقه ، با رندی ، تحلیل های کشکی و بی پایه و اساس قبلی را ماست مالی کرده و با الگوی «از این ستون به آن ستون فرج است» یک تحلیل آبکی جدید را ارائه نماید تا شکست تحلیل قبلی را زیر سبیلی رد کنند و با موج مسئله داری اعضا مقابله نمایند .

نامبرده در این مصاحبه که در راستای هم سویی با متحجرترین حکومت های منطقه و تروریست‌های دست پرورده این کشورها یعنی داعش بود ، مدعی شد که مسئله روز ، سرنگون کردن دولت سوریه است و اگر این دولت سرنگون شود تکیه گاه جمهوری اسلامی نابود خواهد شد !!

وی بدون اشاره به تحلیل قبلی ، مطرح نمود که هدف ایران از برنامه هسته ای اش «هژمونی بر منطقه بوده است» !! وی گفت : «اصلاً ایران ، اتمی را برای هژمونی منطقه‌یی می‌خواست. می‌خواست مسلح به بمب اتمی باشد که بتواند هژمونی خودش را در سیاستهای منطقه‌یی پیش ببرد» !!

همانطور که ملاحظه می کنید دیگر خبری از اینکه «بمب اتم تضمین بقای ایران است» در این مصاحبه نیست و معلوم نشد که چگونه و چطور تحلیل «بمب اتم تضمین بقای ایران» تبدیل به تحلیل «بمب اتم برای هژمونی منطقه ای» شده است ؟

به این ترتیب یک پرده دیگر از فریبکاری های ضد انسانی این فرقه بر زمین افتاد . باشد تا به زودی تمام پرده ها فرو افتند .

صالحی

_________________________________

 

کانون ایران قلم نسبت به وقوع یک فاجعه انسانی در کمپ لیبرتی عراق هشدار می دهد

برادرم مصطفی بهشتی را آزاد کنید – ۴

این گزارش اگر چه امیدوار کننده است ولی هنوز مشکلات اساسی این قربانیان باقی می باشد و کمیساریای عالی پناهندگان  وظیفه خود را در قبال افرادی که به کشور آلبانی و یا کشور سوم دیگری که رفته اند بطور کامل اجرا نمی ک

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید