محمد رزاقی:ترس ـ وحشت رجوی داعشی از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی !

0
564

ترس ـ وحشت رجوی داعشی از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۵:…  البته سکوت رجوی داعشی از حضور خانواده های اعضاء نگون بخت نشان دهنده ترس واقعی رجوی داعشی از خانواده ها می باشد و رجوی داعشی بهتر از هر کسی می داند اگر صدای اه و ناله مادران و پدران چشم گریان به گوش اعضاء نگون بخت برسد باعث بر انگیخته شدن احساس انسانی انها خواهد شد و در پی ان باعث فرار اعضاء ولو یک نفر و بدین …

لینک به منبع

ترس ـ وحشت رجوی داعشی از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی !

محمد رزاقیاز صبح روز جمعه عده ای از خانواده های اعضاء نگون بخت فرقه رجوی برای دیدار و ملاقات با عزیزانشان از استانهای اذربایجان شرقی ـ استان مرکزی و اصفهان پشت دیوارهای کمپ لیبرتی تجمع کرده و بطور خاص بعد از حمله مشکوک موشکی به لیبرتی خانواده ها نگران از وضعیت عزیزانشان برای مطلع شدن از وضعیت انها خواهان ملاقات حضوری هستند

مادران و پدرانی که با اه ـ ناله و چشمان پر اشک از پشت دیوارهای بتونی نام فرزندان خود را فریاد می زنند شاید صدایشان به گوش عزیزانشان برسد و متوجه حضور خانواده شان در پشت دیوارهای بتونی شوند

البته معلوم نیست دولت اقای العبادی بر اساس کدام قانون و منطقی استفاده از بلند گو و تلفن برای خانواده ها را ممنوع کرده و این قانون سخیف کی و چطوری از زیر دشداشه پس مانده های حزب بعث ؛ و یا از طریق لابی های اسرائیلی فرقه رجوی داعشی و یا از زیر میز سفارتخانه امریکا بیرون اورده اند وبه اقای العبادی دیکته کرده اند .

اما از اینها که بگذریم انچه در صحنه واقعی دیده می شود ترس ؛ وحشت رجوی داعشی از حضور خانواده ها در پشت دیوارهای بتونی کمپ لیبرتی می باشد .

۲ روز از حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی می گذرد صدائی از شیاد خانه شورای بی شرفان رجوی داعشی در نیامده !

۲ روز مادران و پدران پیر فریاد می زنند و اشک می ریزند گویا رجوی داعشی خودش را به کری و کوری زده تا وانمود کند اتفاقی نه افتاده و خبری نیست .

البته سکوت رجوی داعشی از حضور خانواده های اعضاء نگون بخت نشان دهنده ترس واقعی رجوی داعشی از خانواده ها می باشد و رجوی داعشی بهتر از هر کسی می داند اگر صدای اه و ناله مادران و پدران چشم گریان به گوش اعضاء نگون بخت برسد باعث بر انگیخته شدن احساس انسانی انها خواهد شد و در پی ان باعث فرار اعضاء ولو یک نفر و بدین خاطر رجوی داعشی حاضر نیست حتا با اطلاعیه دادن اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی متوجه حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ شوند .

اما از این طریق به خانواده ها به مادران و پدران عزیز می گویم من و همه دوستان جدا شده از این فرقه رجوی در هر کجا که باشیم از خواسته های به حق شما که همانا ملاقات با عزیزانتان هست پشتیبانی می کنیم و صدای شما را به گوش مجامع بین المللی و ایرانیان با شرف در داخل و خارج ایران می رسانیم وبا افشا گریهای خود پرده از چهره کثیف و شیاد رجوی جنایتکار کنار زده و باز خواهیم زد تا دوستانمان از چنگال رجوی داعشی در اسارت گاه کمپ لیبرتی ازاد شوند .

مادران ؛ پدران و خانواده های گرامی مطمئن باشید و با یقین و ایمان می گویم از حضور شما در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رجوی داعشی از سر تا پا به لرزه می افتد !

حضور شماها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی هزاران بار بدتر از موشک بر سرو کله شخص رجوی داعشی و مریم قجر و دیگر سران فرقه فرود می اید .

رجوی داعشی از شما خانواده ها و جدا شده هائی که ماهیت رجوی داعشی را افشا می کند انقدر ترس ـ وحشت دارد که با سفسطه و هذیان گوئی وصف نا پذیر مادران پیری را که حتا خیلهایشان طاقت ایستادن چند ساعته را ندارند نیروی قدس خطاب می کند !

مادران ـ پدران و خانواده های گرامی به شما اطمینان می دهم که با حضور شما درپشت دیوارهای کمپ لیبرتی به دستور شخص رجوی داعشی هم اکنون اعضاء نگون بخت در کنترل شدید سران فرقه رجوی می باشند و حتما تعداد و محل نگهبانی ها را برای جلو گیری از فرار اعضاء چند برابر کرده اند و حتما اعضاء را در سالن های نشست با پخش نوار و نشستهای پوچ مشغول کرده اند تا صدای شما به گوش عزیزانتان نرسد این شیوه شناخته شده رجوی در کنترل اعضاء می باشد .

اما بدانید حتا یک نفر از اعضاء صدای شما را بشنود خبر حضور شما در بین اعضاء در کمپ لیبرتی خواهد پیچید و مطمئن باشید فردا و یا در فرداهای دیگر باز شاهد فرار و جدا شدن اعضاء از چنگال رجوی جنایتکار خواهیم بود .

من از راه دور دست شما مادران و پدران ؛ خانواده های عزیز را می بوسم و برای شما ارزوی سلامتی و ارزوی ازاد شدن عزیزانتان را دارم .

شما هم ما را دعا کنید تا بتوانیم دست در دست هم عزیزانتان را از چنگال و اسارتگاه رجوی جنایتکار ازاد کنیم .

پاریس : محمد رزاقی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید