محمد رزاقی: رجوی نان به نرخ ثانیه ها میخورد !

0
526

رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کردند به فرانسوی ها و اروپایی ها چنین القا کنند که گویا افکار ارتجاعی و فرقه گرایانه ندارند و در ایکی ثانیه رجوی زنباره چهره عوض کرد .در اروپا مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در پشت درهای بسته به شکر خوری افتاده بودند و مدعی بودند اصلا سلاح ندارند که کار نظامی بکنند و سالیان سال از مبارزه مسلحانه دست کشیده اند ! اینهم یکی دیگر از نان به نرخ ثانیه خوردن رجوی داعشی . رجوی زنباره در زمان صدام ملعون روی سن دست سلاحی که اهدائی صدام ملعون بود می گذاشت و اعضاء نگون بخت تهدید می کرد و می گفت هر کس بخواهد سلاح زمین بگذارد بی نامسی کرده و خائین هست !

رجوی نان به نرخ ثانیه ها میخورد !

محمد رزاقی ـ 27.06.2015    بعد از سرنگونی ارباب سابق رجوی داعشی مریم قجر که اعضاء فرقه رجوی را در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده به پاریس گریخت هر ساله برای سرپوش به شکست استراتژیک جنگ مسلحانه و برای سرپوش به فرار رجوی داعشی شوئ های مختلفی برگزار می کند و بزرگترین و پر هزینه ترین شوء ویلپنت می باشد و هر سال هم مریم قجر با نام گذاری های پر طمطراق سعی می کند این شوء را بانی و باعث سرنگون شدن رژیم ایران به اعضاء نگون بخت قالب کند .

دقیقآ یادم هست در پائیز سال ۷۲ رجوی داعشی یک نشست درونی گذاشت و برای اولین بار بدون مریم قجر روی سن امد . طیق سناریوای که از پیش نوشته شده بود وقتی رجوی داعشی پشت میزنشست نشست یکی از زنان داد زد که پس خواهر مریم کجاست؟

رجوی چند دقیقه ای شامورته بازی در اورد و دست گذاشت بغل گوشش که گویا نمی شنود !

بعد چند دقیقه رجوی بادی به غبغب انداخت و گفت مریم قجربعنوان موشک استراتژیک شلیک کرده به قلب رژیم ! به فرانسه !

ان روز اکثر اعضا ء از رفتن مریم قجر به فرانسه متناقض شدند و سوالی که مطرح می کردند این بود که ایا مریم قجر از فرانسه می تواند رژیم ایران سرنگون بکند؟

در همان روز رجوی داعشی چند عکس از مریم قجر در ویلای اور سوراواز نشان داد که یکی از عکسها مربوط به دیدار مریم قجر با کلود شسون وزیر خارجه سابق فرانسه بود در ان عکس مریم قجر جلو کلود شسون دستهایش را روی هم گذاشته بود که رجوی یکباره شروع کرد به راه رفتن روی سن و شروع کرد به صحبت که اری مریم حاضر نشده با کلود شسون دست بدهد به خاطر اینکه ما نان به نرخ روز نمی خوریم !

رجوی زنباره در ادامه گفت : روزی که مریم بخواهد با یک مرد دست بدهد یعنی بی ناموسی ! بی شرفی و به معنی برداشتن روسری از سر مریم و خواهران مجاهد !

سال ۷۵ با شروع انتخابات ریاست جمهوری در ایران و انتخاب شدن اقای خاتمی و اینکه رجوی چه در داخل مناسبات فرقه و چه توسط جیره خواران خود تحلیل های ابدوغ خیاری می داد که گویا ناطق نوری به ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد !

اما وقتی رجوی دید اقای خاتمی به ریاست جمهوری رسید و دیگر حنای رجوی و مریم قجر در اروپا رنگی ندارد این موشک استراتژیک سرگردان رجوی بعد چند سال به میان اعضاء فرقه خورد و رجوی باز برای شکست خود شروع به ابداء بندهای جدید انقلاب ایدئولوژیک کرد و زمانی که برگشت مریم قجر از پاریس به عراق را در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون در بوق و کرنا کرد مدعی شد که ما سیاسی کار نیستیم و در هیبت ارتش ازادیبخش رژیم ایران سرنگون خواهیم کرد و به همان خاطر مریم قجر از پاریس به عراق برگردانده .

البته همه تحلیل های رجوی مثل تحلیل های سرنگون کردن رژیم ایران در عرض چند ما و برگشتن به داخل کشور با اب شدن اولین برف تو خالی در امد . این را هم باید اضافه کنم رجوی هیچ وقت از اوضاع ایران تحلیل مشخصی نمی داد از انجا که یاوه گوی خوبی بود با جمع بندی اتفاقات گذشته و یکسری رنگ و لعاب دادن به ان به عنوان تحلیل به خورد اعضاء بی خبر از همه جا می داد .

قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر به همراه نزدیک ۲۰۰ نفر از سران فرقه واموزش دیده های فدائیان صدام بدون اینکه اعضاء نکون بخت خبر داشته باشند فرار کرده و در ویلای اور سوراواز به خوش گذرانی های خود مشعول بود و رجوی هم به سوراخ موشی خزیده و برای حفظ جانش هزاران نفر در زیر شدید ترین بمباران تاریخ بشر رها کرد .

رجوی زنباره با دیدن اولین سرباز در عراق طی اطلاعیه ای به اعضاء اعلام کرد در مقابل صاحب خانه جدید یعنی امریکاییها دامن می پوشد و همکاری کامل می کند یعنی رجوی در ثانیه ارباب ثابق خود صدام ملعون با امریکاییها عوض کرد .

سال ۲۰۰۳ با یورش پلیس ضد تروریسم فرانسه به مقر فرقه رجوی داعشی در اور سوراواز مریم قجر به همراه ۱۶۰ نفر دستگیر و نزدیک به ۱۰ ملیون دلارنقد از اتاق خواب مریم قجر کشف شد !

مر یم قجر بعد از ۲ هفته با گذاشتن وثیقه از زندان ازاد شد در همان روز برای اینکه وانمود کند رهبر تشکیلات فرقه گرایانه نیست به دستور شخص رجوی مریم قجرمدعی شد که اصلا مجاهد نیست و از سال ۷۲ از سازمان مجاهدین خارج شده و هیچ مسئولیتی در تشکیلات ندارد !

یعنی مریم قجردر ایکی ثانیه از مجاهد بودن چهار نعل عقب نشینی کرد ! به زبان ساده رجوی ایکی ثانیه شروع کرد نان به نرخ ثانیه خوردن !

بعد از انهم یک مراسم برگزار کرد که این برنامه بطور مستقیم از تلویزیون فرقه رجوی پخش می شد و همه اعضاء شاهد بودند مریم قجر با ورود به سالن مراسم با شهردارهای فرانسه دست داد و حتا یکی از شهردارها دست به کمر مریم قجر انداخت وی را به سمت سن هدایت کرد !

رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کردند به فرانسوی ها و اروپایی ها چنین القا کنند که گویا افکار ارتجاعی و فرقه گرایانه ندارند و در ایکی ثانیه رجوی زنباره چهره عوض کرد .

در اروپا مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در پشت درهای بسته به شکر خوری افتاده بودند و مدعی بودند اصلا سلاح ندارند که کار نظامی بکنند و سالیان سال از مبارزه مسلحانه دست کشیده اند ! اینهم یکی دیگر از نان به نرخ ثانیه خوردن رجوی داعشی .

رجوی زنباره در زمان صدام ملعون روی سن دست سلاحی که اهدائی صدام ملعون بود می گذاشت و اعضاء نگون بخت تهدید می کرد و می گفت هر کس بخواهد سلاح زمین بگذارد بی نامسی کرده و خائین هست !

با حضور سربازان امریکایی در اردوگاه بد نام اشرف رجوی زتباره دستور داد همه اعضاء سلاحهای خود را تحویل ارتش امریکایها بدهند یعنی در عرض چند ثانیه رجوی باز در ثانیه ها نان به نرخ روز خورد .

در سالهای گذشته شاهد برگزاری شوهای مختلف از طرف فرقه رجوی داعشی توسط مریم قجر در اروپا و بطور خاص در فرانسه بودیم مریم قجر سعی کرده و می کند تا تمامی جنایات داعشی های دست ساز موساد و شیوخ مرتجع عرب را برای خوش ایند اربابان جدید با یاوه گوییهایی مثل ؛ در عراق داعش نیست یلکه عشایر انقلابی و مردم بپا خواسته قیام کرده اند ! یا وحشیهای داعش ادمخواران در سوریه را رزمندگان سوری می نامد و برای لاپوشانی جنایاتشان به هر رذالتی دست می زند تا بتواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد .

امسال هم مریم قجر در شوء ویلپنت روح و جوهره حرفهایش تمامآ حرفهای نتانیاهو و شیوخ عربستان بود فقط تنها تفاوتی که داشت مریم قجر خواسته و نظرات نتانیاهو شیوخ عربستان به زبان فارسی رله بیان می کرد و می توانم به جد بگویم که رجوی باید بعنوان کسی که می تواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد باید اسمش درلیست پفیوزها در صدر باشد .

اما در اخر مطلب به یک نکته گم شده اشاره کنم که در شوء مریم قجرماشاالله تا انجا که لیست جا می گرفت وزیرسابق ؛ وکیل سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق و … بود مثل این لیستی که فرقه رجوی داعشی منتشر کرده :

از آلبانی فاتمیر مدیو، وزیر دفاع سابق از آلمان، ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال، گونتر فرهویگن، نایب رئیس پیشین کمیسیون اروپا؛ زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری؛از آمریکا: رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و کاندیداری ریاست جمهوری (۲۰۰۸)؛ تام ریچ، اولین وزیر امنیت داخلی؛ لوئیس فری، رئیس سابق اف.بی.آی (۲۰۰۱-۱۹۹۳)؛ اد رندل، فرماندار سابق پنسیلوانیا؛ ژنرال هیو شلتون، رئیس سابق ستاد مشترک ارتش آمریکا( ۲۰۰۱ـ۱۹۹۷)؛ فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)؛ یک هیأت از کنگره آمریکا شامل شیلا جکسون لی، دینا روهرا باکر ، رابرت پیتنجر؛ الیانا چاد، وزیر سابق کار؛ مایکل موکیزی، وزیرسابق دادگستری آمریکا (۲۰۰۹ – ۲۰۰۷، بیل ریچاردسون، فرماندارنیومکزیو و سفیر سابق آمریکا در ملل متحد؛ جان بولتون، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل؛ سفیر جیمز وولسی، رئیس سابق اطلاعات مرکزی؛ هاوارد دین، فرماندار سابق ورمونت و رئیس حزب دموکرات (۲۰۰۵-۲۰۰۹)؛ ژنرال جرج کیسی، رئیس سابق ستاد ارتش آمریکا و فرمانده نیروهای ائتلاف در عراق ( ۲۰۰۷-۲۰۰۴)؛ ژنرال جیمز کانوی، سی و چهارمین فرمانده نیروی تفنگداران دریایی؛ رابرت توریسلی، سناتور سابق و نماینده قانونی ساکنان اشرف و لیبرتی، چاک والد، معاون اسبق فرماندهی اروپایی آمریکا؛ مارک گینزبرگ، سفیر سابق آمریکا در مراکش، مشاور کاخ سفید در امور خاورمیانه؛ سفیر فیلیپ کراولی، دستیارسابق وزیر امور خارجه آمریکا (۲۰۱۱-۲۰۰۹، سرهنگ وسلی مارتین، فرمانده سابق ضد تروریسم اتئلاف در عراق و فرمانده حفاظت آمریکا در اشرف؛ از ایتالیا: جولیو ماریا ترتزی، وزیرسابق خارجه (تا آوریل ۲۰۱۳)؛ لخو ویدال کوادراس، نایب رئیس سابق پارلمان اروپا و رئیس بنیاد در جستجوی عدالت؛ از کشورهای عربی شخصیتهایی چون سید احمد غزالی، نخست وزیر سابق الجزایر؛ محمد العریبی، وزیر خارجه سابق مصر و صالح قلاب، وزیر اطلاعات سابق اردن؛ از فرانسه:میشل آلیو ماری، نماینده فرانسه در پارلمان اروپا و وزیر سابق دفاع، وزیر دادگستری و وزیر کشور (۲۰۰۲-۲۰۱۱)، برنار کوشنر، وزیر خارجه سابق ؛سناتور آلن نری، ژان پیر بکه، عضو سابق شورای استان والدواز، از کلمبیا، اینگرید بتانکور، کاندیدای سابق ریاست جمهوری؛

از مالدیو، انسیه احمد، معاون وزیر حقوق و برابری؛از هلند، ادریانوس ملکرت، رهبر سابق حزب کارگر و نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد (۲۰۰۹-۲۰۱۱)؛ کیم کمپل، نخست وزیر سابق کانادا؛ ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال آلمان، لیندا چاوز، رئیس سابق روابط عمومی کاخ سفید. فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)، میشل آلیو ماری،نماینده فرانسه در پارلمان اروپا وزیر دفاع سابق، وزیر دادگستری سابق و وزیر کشورسابق زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری آلمان، اینگرید.بتانکورد، کاندایدای سابق ریاست جمهوری کلمبیا، ماریا فرناندز دلا وگا، معاون سابق نخست وزیر اسپانیا، راما یاد ،مشاور سابق وزیرخارجه در امور حقوق بشر و معاون حزب رادیکال فرانسه؛مریدیت برگمن، از اعضای ارشد حزب کارگر استرالیا و رئیس سابق سنای این کشور و……..

اما رجوی زنباره در اوج زرنگی از یک نفر سابق نام نبرده که من مجبورم اینجا ان را به لیست سابقون اضافه کنم که شوهر سابق مریم قجر در شوء ویلپنت شرکت داشته ! خخ

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع : وبلاگ آقای رزاقی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید