لغو حکم اعدام و حقوق برابر برای زنان و…. دروغ های مریم رجوی – قسمت سوم

0
1298

لغو حکم اعدام و حقوق برابر برای زنان و…. دروغ های مریم رجوی – قسمت سوم

زهرا میر باقری ـ 28.01.2015
در قسمت اول و دوم این مقاله موضوع حجاب اجباری و زوایایی از اجبارات و دروغ در تشکیلات فرقه رجوی را مورد بررسی قرار دادم. اکنون می خواهم به ابعاد دیگری از دروغ های مریم رجوی در موضع گیری های جهانی بپردازم:
در سخنان مریم رجوی در پاریس آورده شده: ” ما در پی دمکراسی هستیم، یک دمکراسی بر اساس آزادی و برابری، جدایی دین از دولت، آزادی و برابری فردی برای همگان، کثرت گرائی، لغو حکم اعدام، حقوق برابر برای زنان از جمله برابری در آزادی ها و حقوق اساسی…”
اما ببینیم موضع گیریهای مریم رجوی در حال حاضرچگونه است؟!!
وی، پیام تسلیت سوزناکی برای مرگ ملک عبدالله، پادشاه عربستان سعودی انتشار داده است. در این پیام، مریم بیش از پیش پرده از ماهیت مسعود رجوی و فرقه اش برمی دارد. در این پیام آمده است:
” خانم مریم رجوی با یادآوری مواضع شجاعانه ملک عبدالله در مسائل مربوط به جهان عرب و اسلام و به‌خصوص مواضع او علیه دخالتهای فاشیسم دینی حاکم بر ایران و سیاستهای ضدانسانی و ضداسلامی این رژیم علیه کشورهای منطقه، ابراز امیدواری کرد که رویکرد مقابله و قاطعیت در برابر این رژیم که ملک عبدالله آن را به درستی «رأس مار فتنه و ریشه همه مشکلات منطقه» توصیف کرده بود، بیش از پیش تقویت شود.
رویکردی که نه فقط متضمن دفع شر و شرارت این رژیم ضدانسانی و ضداسلامی از مردم منطقه، بلکه در راستای مقاومت ملت بزرگ و شریف ایران برای رهایی از ستم و جنایت آخوندهای دجال و فریبکاری است که تحت نام اسلام و دین خدا، امروز رکوردار اعدام در جهان و بانکدار تروریسم بین‌المللی است و بدترین جفا و خیانت را اول به مردم ایران و سپس به تمامی کشورهای همسایه و همه مسلمانان جهان کرده است. “
دلیل مریم رجوی برای تجلیل از یک پادشاه جنایتکار چیست؟
او در پیام خود بخشی از مسائل پشت پرده بین شوهرش و ملک عبدالله در طی سال های طولانی را آشکار می کند:
” مریم رجوی با تأکید بر دوستی ملک عبدالله با رهبر مقاومت ایران و نامه‌ها و دعوتهای مکرر او به ریاض و مکه و مدینه و کازابلانکا در دوران ولیعهدی ‌اش از رهبر مقاومت، به‌ویژه هدیه قسمتی از پرده کعبه به مسعود، برای مردم سعودی در راستای صلح و آرامش در منطقه و خلع‌ید از رژیم آخوندی در کشورهای منطقه آرزوی پیشرفت و موفقیت کرد. “
اکنون (عطف به سخنان پیشین مریم رجوی که از “لغو اعدام و حقوق زنان” دفاع می کرد) نه تنها هیچ پیام و خبری از محکومیت وحشیانه سر بریدن یک زن در ملأعام و سایر موارد نقض حقوق بشر در عربستان را در سایت های فرقه مشاهده نمی کنیم بلکه با توجه به انتشار پیام تسلیت او در مورد “مواضع شجاعانه ملک عبدالله در مسائل مربوط به جهان عرب و اسلام” و اینکه ایشان “رویکرد دفع شر و شرارت از مردم منطقه” داشته است، می توانیم بخوبی مواضع بسیار بیشرمانه مریم رجوی را آشکارا ببینیم که با هیچیک از رخدادهای منطقه ای همخوانی ندارد. نگاهی به اخبار داخل عربستان بیندازیم تا دروغ های مریم رجوی باز هم بیشتر آشکار شود:
هفته گذشته در عربستان سعودی طی یک مراسم رسمی و دولتی، گردن زدن یک زن را در ملاء عام به نمایش گذاشتند. رسانه‌های عربی نوشته‌اند که لیلا بنت عبدالمطلب باسیم زن برمه‌ ای‌تباری است که مقام ‌های عربستان روز دوشنبه گذشته در حالی که چهار پلیس او را نگه داشته بودند، در یکی از خیابان ‌های مکه با شمشیر سر بریدند:

SA_201501_1

++سازمان دیدبان حقوق بشر می‌گوید که عربستان سعودی در دو هفته نخست سال ۲۰۱۵ میلادی، ۹ نفر، از جمله این زن را اعدام کرده است.
++عفو بین‌الملل گفته بود که وضعیت حقوق بشر در عربستان سعودی وخیم‌تر شده است. به گفته این نهاد بین‌المللی فعال در زمینه حقوق بشر، عربستان سعودی نه تنها به اصلاحاتی که وعده انجام آن را داده، عمل نکرده، بلکه میزان سرکوب‌ها را هم افزایش داده است.
++عربستان سعودی تنها کشوری است که زنان در آن رسما اجازه رانندگی ندارند.
++در چند هفته گذشته جهان شاهد موج اعتراض برعلیه اجرای ۱۰۰۰ ضربه حکم شلاق در ملاء عام برعلیه یک وبلاگ نویس در عربستان بود.

SA_201501_2

++در سال ۲۰۱۴ عربستان سعودی به لحاظ شمار اعدام ها در رتبه چهارم قرار داشته است. موارد نقض حقوق بشر در این کشور بسیاراست، و همچنین اغلب تحلیگران سیاسی بر نقش مستقیم و غیر مستقیم حکومت عربستان در حمایت مالی و معنوی از تروریست های اسلام گرا در پاکستان، سوریه، عراق، افغانستان و در اروپا تاکید می کنند. با این همه، مریم رجوی پادشاه متوفی عربستان را شایسته تجلیل دانسته و به مناسبت فوت او پیام تسلیت فوق را ارسال می کند.
ادعای فرقه رجوی در مورد مخالفت و “مبارزه” با رژیم جمهوری اسلامی برای دفاع از حقوق بشر یک دروغ و فریب بزرگ است. دروغی که مریم رجوی آن را مستمراً در سخنرانی ها و بیانیه ده ماده ای خود فریاد می کند. زیرا تجلیل از حاکم جنایتکار عربستان با سوابق مشخص در نقض مستمر و سیستماتیک حقوق بشر در کشورش، نشان می دهد که اصل و پرنسیب فرقه رجوی در ارتباط با حاکمان سیاسی نه پایبندی آنها به موازین حقوق بشر، بلکه میزان دوستی و نزدیکی آن حاکمان با مسعود رجوی می باشد. با چنین دیدگاهی که مریم رجوی آن را نمایندگی می کند، ارتباط و همکاری با جنایتکاری که در کشور خودش حقوق بشر را نقض کند اهمیتی ندارد. مهم این است که آن جنایتکار تا کجا از مسعود رجوی حمایت می کند.
تجلیل مریم رجوی از حاکم فوت شده عربستان- یکی از ناقضین بزرگ حقوق بشر- نشان می دهد که مخالفت فرقه رجوی با رهبران جمهوری اسلامی، تنها مبارزه ای برای کسب قدرت است. مبارزه ای که هیچ ربطی به دفاع از موازین حقوق بشر و منافع مردم ایران نداشته و در آن هر گونه دروغ و فریبکاری یا توسل به هر وسیله یا همکاری با هر حکومت جنایتکار دیگر برای رسیدن به هدف، کاملا مجاز است.
بنابراین، مریم رجوی سیاست های ضدایرانی و تروریست پرور عربستان سعودی که طی چندسال اخیر منجر به کشتار صدها هزار انسان بیگناه در خاورمیانه و به کنیزی رفتن هزاران زن و دختر کرد و ایزدی و عرب شده است را مورد ستایش قرار داده و ابراز امیدواری کرده که این سیاست های ضدبشری “بیش از پیش تقویت شود”. مریم رجوی ادعا کرده که این رویکرد و سیاست های ضدایرانی پادشاه عربستان نه فقط متضمن دفع شر و شرارت جمهوری اسلامی است، بلکه در “راستای مقاومت بزرگ مردم ایران” برای رهایی هم هست… منظور مریم رجوی از “در یک راستا بودن” چیزی نیست جز همسویی سیاست های جنایتکارانه آل سعود با سیاست های تروریستی فرقه رجوی.
ادامه دارد..

حجاب اجباری، برابری و… در تشکیلات مجاهدین و دروغ های مریم رجوی _ قسمت اول
حجاب اجباری، برابری و… در تشکیلات مجاهدین و دروغ های مریم رجوی – قسمت دوم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید