آریا ایران : میلیون ها دلار پول، هزینه سالانه سخنرانان جلسات مریم رجوی

0
1173

سه ماه پیش بود که جرج مالبرونو ژورنالیست مشهور فرانسوی در توییتر خود نسبت به سخنرانان و شرکت کنندگان جلسات مریم رجوی دست به افشاگری زد. او از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی نقل کرده بود که مجاهدین برای هر آمریکایی شرکت کننده در جلسات مریم رجوی ۲۵۰۰۰ دلار و به هر سخنران فرانسوی ۱۲۵۰۰ دلار توسط مریم رجوی پرداخت می شود. و این روند از گذشته تا کنون در جریان بوده است. پیش از او نیز نشریه هافینگتون پست به رقم های بالایی اشاره کرده بود که توسط مریم رجوی و مسئولین سازمان مجاهدین به لابی ها و سخنرانان جلسات رجوی در پاریس پرداخت می شود. مسئولان مجاهدین خلق همه اینها را فریب و دروغ جمهوری اسلامی اعلام می کنند که برای بدنام کردن مجاهدین ساخته و پرداخته می شود. اما علاوه بر اکثر نشریات و خبرگزاری های معتبر بین المللی که از چند سال گذشته تا کنون نسبت به این موضوع حساسیت نشان داده و آن را پیگیری نموده اند، شخصیت ها و سخنرانان شرکت کننده در جلسات مریم رجوی نیز اعتراف کرده اند که برای هر سخنرانی در کنار مریم رجوی دستمزد دریافت می کنند. و در این میان مجاهدین خلق هستند که دروغ می گویند.

میلیون ها دلار پول، هزینه سالانه سخنرانان جلسات مریم رجوی 

 Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainآریا ایران، دوم ژوئن ۲۰۱۸

لینک به منبع

میلیون ها دلار پول، هزینه سالانه سخنرانان جلسات مریم رجوی

مستندی درباره سخنرانان اجاره ای جلسات مریم رجوی

مراسم نمایشی مجاهدین هر سال در ماه ژوئن یا ژوئیه برگزار می گردد. امسال نیز قرار است در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با ۹ تیر ۱۳۹۷ در یکی از سالن های ویلپنت واقع در شمال شرقی پاریس برگزار شود.

همانگونه که در سال های گذشته شاهد بودیم، نفراتی که سالن جلسه مریم رجوی را بنام ایرانیان مقیم اروپا و آمریکا پر می کنند، عمدتا دانشجویان و توریست های اروپای شرقی هستند. بعلاوه پناهندگان سوری، عراقی، افغانی و همینطور بی خانمان هایی که فرصت را غنیمت شمرده و از این سفره بهره مند می شوند.

امسال نیز علاوه بر دانشجویان و توریست های اروپای شرقی، عمده نفراتی که سالن جلسه را پر خواهند کرد از پناهندگان سوری و کشورهای آفریقایی هستند که با دریافت پول و مواد غذایی و همینطور وعده کمک به گرفتن کارت پناهندگی به جلسه مریم رجوی در ویلپنت گسیل خواهند شد.

سخنرانان جلسه نیز تفاوت کیفی با سال قبل نخواهد داشت. حضور جان بولتون تقریبا غیر ممکن شده است. اما رودی جولیانی وعده داده که در کنار مریم رجوی حاضر خواهد بود.

سه ماه پیش بود که جرج مالبرونو ژورنالیست مشهور فرانسوی در توییتر خود نسبت به سخنرانان و شرکت کنندگان جلسات مریم رجوی دست به افشاگری زد. او از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی نقل کرده بود که مجاهدین برای هر آمریکایی شرکت کننده در جلسات مریم رجوی ۲۵۰۰۰ دلار و به هر سخنران فرانسوی ۱۲۵۰۰ دلار توسط مریم رجوی پرداخت می شود. و این روند از گذشته تا کنون در جریان بوده است.

پیش از او نیز نشریه هافینگتون پست به رقم های بالایی اشاره کرده بود که توسط مریم رجوی و مسئولین سازمان مجاهدین به لابی ها و سخنرانان جلسات رجوی در پاریس پرداخت می شود.

مسئولان مجاهدین خلق همه اینها را فریب و دروغ جمهوری اسلامی اعلام می کنند که برای بدنام کردن مجاهدین ساخته و پرداخته می شود.
اما علاوه بر اکثر نشریات و خبرگزاری های معتبر بین المللی که از چند سال گذشته تا کنون نسبت به این موضوع حساسیت نشان داده و آن را پیگیری نموده اند، شخصیت ها و سخنرانان شرکت کننده در جلسات مریم رجوی نیز اعتراف کرده اند که برای هر سخنرانی در کنار مریم رجوی دستمزد دریافت می کنند. و در این میان مجاهدین خلق هستند که دروغ می گویند.

مستند حاضر علاوه بر گزارشات خبرگزاری های بین المللی به اعترافات سخنرانان اجاره ای جلسات مریم رجوی اختصاص دارد. همان هایی که در جلو دوربین اعتراف کرده اند از مجاهدین پول می گیرند تا در کنار مریم رجوی حرف های او را تکرار نموده و به مردم ایران درس حقوق بشر بدهند!

دوم ژوئن ۲۰۱۸ – آریا ایران

———————–

https://www.youtube.com/watch?v=H2EWCaoluvU&list=PLi6CyO25v18e0qaoHxgnap0QSWP0yvwrw

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید