سعدالله سیفی دربرنامه تلویزیون NBCآمریکا:آن کس که با خود چنین کند،با مردم نیز همین کند

0
1230

سعدالله سیفی در برنامه تلویزیون ان بی سی آمریکا: آن کس که با خود چنین کند، با مردم نیز همین کند

sadolah_seyfi_ُSurvivor_of_MEK_Maryam_Rajavi_Cult_Albaniaسایت نجات یافتگان در آلبانی، سی ام می ۲۰۱۸:… شبکه تلویزیونی NBC آمریکا به افشای ماهیت مجاهدین خلق و اردوگاه سوم آنان در آلبانی (بعد از اشرف و لیبرتی در عراق) پرداخت. سعدالله سیفی عضو جداشده از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی در این مستند شبکه NBC آمریکا شرکت داشت و سخنان وی تأثیر فوق العاده ای بر روی مخاطبان این برنامه گذاشت . سعدالله سیفی که چند … 

ریچارد انگل ان بی سی گزارش مجاهدین خلق فرقه مریم رجویموج گسترده جهانی انعکاسات مستند شبکه ان بی سی امریکا

لینک به منبع

سعدالله سیفی در برنامه تلویزیون ان بی سی آمریکا: آن کس که با خود چنین کند، با مردم نیز همین کند

سعدالله سیفی نجات یافگان از فرقه رجوی در آلبانیشبکه تلویزیونی  NBC آمریکا  به افشای ماهیت مجاهدین خلق و اردوگاه سوم آنان در آلبانی (بعد از اشرف و لیبرتی در عراق) پرداخت. سعدالله سیفی عضو جداشده از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی در این مستند شبکه NBC آمریکا شرکت داشت و سخنان وی  تأثیر فوق العاده ای بر روی مخاطبان این برنامه گذاشت . سعدالله سیفی که چند ماه قبل از مقر فرقه رجوی در آلبانی فرار کرده است، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا گفت گفت: علاوه بر اینکه خود شکنجه و زندانی شده است ، شاهد شکنجه و کشته شدن اعضای منتقد مجاهدین خلق در پادگان اشرف در عراق بوده است. سعدالله سیفی گفت: با کس و کسانی که از خودش ( فرقه رجوی ) بودند و سی سال به او خدمت کرده بودند، چه و چکار کرد ،  با مردم ایران چنین خواهد کرد. قطعا این مصیبت است. قطعا خود آمریکا هم در نقطه ای  از بکارگیری این فرقه برای اهداف آن ( که البته وقوع آن اهداف  از نظر من محال است ) برای رجوی پشیمان خواهد شد.

همچنین در این مستند شبکه ان بی سی آمریکا مسعود خدابنده از مسئولین  سابق سازمان مجاهدین نیز حضور داشت و در این گفنگو منابع مالی فرقه مجاهدین را افشا کرد و سازمان مجاهدین را یک فرقه مخرب نامید. مسعود خدابنده در توصیف این فرقه مخرب گفت که فرقه رجوی احساس ، روان و فکر  اعضای سازمان را مغزشویی و تحت کنترل قرار می دهد. همچنین خدابنده اشاره کرد که هیچ افسر و کارشناس کارآزموده اطلاعاتی  مجاهدین خلق را قابل اعتماد نمی داند چرا که این گروه یک فرقه مخرب است. همچنین مسعود خدابنده که از فرماندهان حفاظت مسعود رجوی بوده ، در گفتگو با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا اشاره کرد که یکی از منابع مالی فرقه رجوی کشور عربستان بوده و گفت:

“من شخصا برای مجاهدین  از عربستان سعودی به عراق پول آوردم، سه کامیون طلا بود، فکر می‌کنم هر کدام یک تن طلا داشت”

۳۰٫۰۵٫۲۰۱۸ ـ تحریریه سایت نجات یافتگان در آلبانی

—————————–

https://www.youtube.com/watch?v=H2EWCaoluvU&list=PLi6CyO25v18ecPTXNUe39qXIpyHQWQYCy&index=1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید