تلویزیون NBC آمریکا:چه کسی هزینه اردوگاه سوم مجاهدین خلق را داده است؟و چرا؟

0
325

سعدالله حرف دل تمامی نجات یافتگان از فرقه رجوی را با شجاعت تمام ابراز نمود و دنیا آنرا شنید. او کاری کرد کارستان که قبلا هم در پر بیننده ترین شبکه تلویزیونی آلبانی یعنی Top Channel همراه با احسان بیدی و منوچهر عبدی به این مهم اقدام نموده بود. ناگفته نماند که سعدالله سیفی و بهمن اعظمی و مالک و دیگر کسانی که دست به افشاگری زده اند هم اکنون با فشارهای بسیار مالی و روحی از جانب فرقه رجوی در یک کشور غریب بدون حامی و پشتیبان روبرو هستند. این در حالی است که بیش از 200 نجات یافته در آلبانی به دلیل تهدیدات و فشارهای فرقه رجوی سکوت را برگزیده اند. او می گوید که هرگز ترس به خود راه نخواهد داد و از پای نخواهد نشست و حقیقت را برای دنیا آشکار خواهد ساخت. اعلام این برنامه از روز قبل در حساب تویتری تهیه کننده آن Richard Engel گذاشته شد که تا سه ساعت قبل از پخش چند صد هزار لایک و کامنت و ریتویت داشت.

افشاگری علیه مجاهدین خلق در بزرگترین شبکه تلویزیونی آمریکا

چه کسی هزینه اردوگاه سوم مجاهدین خلق را داده است؟ و چرا؟

شبکه تلویزیونی NBC آمربکا

برگرفته از سایت بنیاد سحر ـ 28.05.2018

لینک به بنیاد سحر

در تاریخ 25 ماه مه 2018 در ساعت 9 شب به وقت نیویورک (ساعت 5:30 روز بعد به وقت تهران) مستندی در بزرگترین شبکه تلویزیونی آمریکا یعنی شبکه NBC در پر بیننده ترین روز و ساعت پخش شد که به افشای ماهیت مجاهدین خلق و اردوگاه سوم آنان در آلبانی (بعد از اشرف و لیبرتی در عراق) پرداخت.

پخش این برنامه توجهات بسیاری را در سطح جهانی به ماهیت این فرقه جلب نمود. خصوصا تصاویر هوایی از اردوگاه سوم مجاهدین خلق در 20 کیلومتری تیرانا و سؤالاتی که حول آن مطرح است و همچنین صحبت های سعدالله سیفی تأثیر فوق العاده ای گذاشت و بلافاصله واکنش هیستریک فرقه رجوی را برانگیخت.

سعدالله حرف دل تمامی نجات یافتگان از فرقه رجوی را با شجاعت تمام ابراز نمود و دنیا آنرا شنید. او کاری کرد کارستان که قبلا هم در پر بیننده ترین شبکه تلویزیونی آلبانی یعنی Top Channel همراه با احسان بیدی و منوچهر عبدی به این مهم اقدام نموده بود.

ناگفته نماند که سعدالله سیفی و بهمن اعظمی و مالک و دیگر کسانی که دست به افشاگری زده اند هم اکنون با فشارهای بسیار مالی و روحی از جانب فرقه رجوی در یک کشور غریب بدون حامی و پشتیبان روبرو هستند. این در حالی است که بیش از 200 نجات یافته در آلبانی به دلیل تهدیدات و فشارهای فرقه رجوی سکوت را برگزیده اند. او می گوید که هرگز ترس به خود راه نخواهد داد و از پای نخواهد نشست و حقیقت را برای دنیا آشکار خواهد ساخت.

اعلام این برنامه از روز قبل در حساب تویتری تهیه کننده آن Richard Engel گذاشته شد که تا سه ساعت قبل از پخش چند صد هزار لایک و کامنت و ریتویت داشت.

 https://twitter.com/RichardEngel/status/1000035409735372800?s=19Richard EngelOur reporting shows members of President Trump’s inner circle, including Giuliani and Bolton, have deep ties to an Iranian group that was once classified as a terrorist organization. Tune in 9pm ESThttps://twitter.com/MSNBC https://twitter.com/OARichardEngel

ترجمه متن اعلام تویتری: گزارش ما نشان میدهد که اعضای حلقه درونی رئیس جمهور ترامپ، شامل جولیانی و بولتون، روابط عمیقی با یک گروه ایرانی دارند که زمانی به عنوان یک سازمان تروریستی طبقه بندی شده بود.

خلاصه برنامه که در حساب تویتری گذاشته شد:

(تصاویر هوایی اردوگاه سوم که با پهباد گرفته شده اند)

ما هرگز در گذشته تصویری از پایگاه سری مجاهدین خلق در آلبانی نداشته ایم. سازمان مجاهدین خلق یک گروه اوپوزیسیون ایرانی با تاریخچه ای تروریستی است. اخیرا این گروه هزاران دلار به بولتون و جولیانی پرداخت کرده اند.

این پایگاه برای یک گروه اوپوزیسیون ایرانی نظامی به اسم سازمان مجاهدین خلق ساخته شده است.

این اردوگاه از مقابل کاملا معمولی به نظر می رسد.

ولی همانطور که در تصاویر هوایی مشاهده می شود، یک مجموعه بزرگ با سبک نظامی است.

چه کسی هزینه همه اینها را می پردازد؟

(تصویر سعدالله سیفی)

عضو سابق مجاهدین خلق، سعدالله سیفی می گوید که پول مجاهدین خلق توسط دولت های ثروتمند عرب مخالف ایران تأمین می گردد.

مجاهدین خلق از خاورمیانه در توافقی با آمریکا خارج گردیدند.

آنان می گویند که خواهان یک ایران دموکراتیک بعد از “تغییر رژیم” هستند.

ولی عضو سابق سیفی می گوید که این گروه یک فرقه خطرناک خشونت طلب است، که حتی حقوق پیروان خودش را هم نقض می کند.

اظهارات سعدالله سیفی: شاهد شکنجه افراد بودم. شاهد کشته شدن افراد بودم. و خودم شکنجه شدم و خودم مورد تحقیر و توهین قرار گرفتم. با کسی که از خودشان بود و سی سال در آنجا خدمت کرد که ما باشیم چکار کرد که بعد فردا به ایران می رسید. قطعا مصیبت است. قطعا در یک نقطه ای آمریکا از کرده اش که از نظر ما جزو محالات است پشیمان خواهد شد.

(تصاویری نظامی از فرقه رجوی)

پس مجاهدین خلق واقعا چه کسانی هستند؟

(تصاویری از جولیانی و بولتون)

و چه کسانی در حلقه درونی ترامپ آنان را در قدرت می خواهند؟

“در بررسی با Richard Engel” در یک کار تحقیقی

کل برنامه در لینک زیر قابل مشاهده و دانلود است:


کلا 10 دقیقه مربوط به مجاهدین خلق است که از دقیقه 29 شروع می شود. برنامه اساسا در خصوص دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می باشد. 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید