فرقه رجوی از خرابی های سیل تا ارتباط با مافیا و همسایه شدن با داعش – موج ریزش نیرو

0
1020

فرقه رجوی از خرابی های سیل تا ارتباط با مافیا و همسایه شدن با داعش

– موج ریزش نیرو

 بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، چهارم دسامبر ۲۰۱۷:… ظاهرا سیاست فرقه رجوی بر این است که این افراد را به تدریج آزاد کند و به سراغ کمیساریا بفرستد. در ضمن دفتر حسین تهرانچی که به جداشدگان مستمری پرداخت می نمود همچنان برقرار است و افراد مستمری های خود را گرفته اند. از قرار معلوم در کشار محلی برای قرنطینه جداشدگان درست کرده اند و اجازه نمی دهند … 

لینک به منبع

موج جدید ریزش نیرو در فرقه رجوی

فرقه رجوی از خرابی های سیل تا ارتباط با مافیا و همسایه شدن با داعش

طبق اخبار بدست آمده طی این مدت، تقریبا هر روز نفراتی از فرقه رجوی در تیرانا جدا شده اند. در میان جداشدگان افرادی در حد مسئولین بالا و فرماندهان قدیمی هم دیده می شوند. خبرها حاکی است که در روزهای آتی افراد بسیار بیشتری از سازمان جدا خواهند شد. کسانی که تاکنون به اشرف ۳ رفته اند حدود ۱۰۰۰ نفر تخمین زده می شود.

فرقه رجوی به کمیساریا اعلام نموده بود که مقر مفید را کاملا تخلیه کرده است اما خبرها نشان میدهد که هنوز بسیاری در قرنطینه در منطقه کشار هستند که حاضر به رفتن به محل جدید و امضای تعهدنامه سرسپاری کورکورانه و مادام العمر نشده اند.

ظاهرا سیاست فرقه رجوی بر این است که این افراد را به تدریج آزاد کند و به سراغ کمیساریا بفرستد. در ضمن دفتر حسین تهرانچی که به جداشدگان مستمری پرداخت می نمود همچنان برقرار است و افراد مستمری های خود را گرفته اند.

از قرار معلوم در کشار محلی برای قرنطینه جداشدگان درست کرده اند و اجازه نمی دهند کسی از تعداد و اسامی آنان مطلع شود. وحشت فرقه رجوی در حال حاضر از این است که این افراد به ناگهان به سراغ کمیساریا بروند و فضای عمومی را برای فرقه بدتر از آنچه هست نمایند.

کسانی که خارج شده اند اذعان داشته اند که آنان را از محیط بیرون از فرقه به شدت ترسانده اند و کسانی که تعهدنامه امضا کرده و با فرقه به محل جدید رفته اند اکثرا از ترس و از ناآگاهی نسبت به شرایط خارج از فرقه این کار را کرده اند.

سیل در سیتی پارک 

یکی از اردوگاه های فرقه رجوی در منطقه سیتی پارک در آلبانی قرار دارد که طی روزهای اخیر دچار سیل و خرابی شدید شده است.

http://www.tiranatimes.com/?p=134823
Floods paralyze Albania, damage hundreds of homes and businesses
TIRANA, Dec. 2 – Torrential rains and the resulting floods have wreaked havoc across Albania, causing the evacuation of hundreds of people and damage to infrastructure, homes and businesses. At least one person has died.
Heavy rains that started Thursday evening are expected to end on Monday, b

سیل به صورتی بوده است که مرکز خرید سیتی پارک کاملا زیر آب رفته و راه تیرانا به منطقه داروس (محل اشرف ۳) یک و نیم روز بسته بوده است.

http://www.exit.al/en/2016/11/08/tirana-flooded-government-helpless/
Tirana Flooded, Government Helpless – Exit
Heavy rainfalls have caused floods in almost all of Tirana. The Lana has left its river bed, flooding most all the main axes of the city. The neighborhoods of Selita, Don Bosko, Komuna e Parisit, Kombinat, and the large market are completely flooded, as well as Bregu i Lumit. The highway from Tirana to Durrës[…]

طبق اخبار رسیده عملا جایی در آن منطقه نبوده که زیر آب نرفته و خسارت ندیده باشد. تمامی منطقه دچار سیل شدید شده اند و احتمالا بیشترین خسارت البته به محل فرقه رجوی آمده است که یک طبقه بوده و در کنار مرکز خرید سیتی پارک و کنار جاده واقع شده است. اطلاع رسیده که فرقه رجوی در این محل از چادرهایی برای استقرار استفاده کرده است.

تاکنون بخشی از منطقه با کمک نیروهای پلیس تخلیه شده ولی بخشی هنوز زیر آب و گل و لای است و دولت این منطقه را بطور خاص بدترین منطقه از بابت آسیب های سیل اعلام نموده است. محل فرقه رجوی درست در کنار جاده و جایی که سیل و بارندگی به بیشترین میزان بوده قرار داشته که قطعا خسارات زیادی دیده است.

سیتی پارک محل فرماندهان است که مثل بدیع زادگان در عراق می ماند. اشرف ۳ قرار است جایگزین پادگان اشرف در عراق بشود. یعنی مانند عراق مقر فرماندهان بالا از مقر نیروها جداست. آپارتمان های مختلف در سطح شهرهای تیرانا و داروس هم هستند که بعنوان خانه های امن و کارهایی که نمی خواهند مستقیما به آنها وصل شود گرفته اند. درست مانند فرانسه که خانه های امن برای کارهای خلاف می گرفتند که در این رابطه جنجال مطبوعاتی هم درست شد.

ارتباط با مافیا

محلی که فرقه رجوی تحت عنوان اشرف سوم قصد دارد نفراتش را به عنوان گلادیاتورهای آمریکا ببرد محلی است نظامی که روی نقشه های گوگل دیده نمی شود. این محل هنوز در حال ساخت است و یک زمین بسیار بزرگ بوده که برای استقرار نیروهای فرقه رجوی اختصاص داده شده است. هنوز مشخص نیست که این زمین را چه کسی در اختیار آنان قرار داده است. آیا جزو اموال دولت آلبانی است؟ آیا آنرا پول داده و خریده اند؟ آیا جزو اموال و مقرات آمریکا و سازمان سیا یا پنتاگون است؟

مصالح ساخت این محل تماما از ایتالیا و به صورت قاچاق و توسط مافیا آورده شده است. اداره مبارزه با قاچاق آلبانی فعلا روی این موضوع حساس است. یادآوری می شود که اخیرا ارتباط لابی اصلی فرقه رجوی در آلبانی، یعنی خانم معاون وزیر کشور سابق، با مافیا برملا شده و به یک جنجال مطبوعاتی تبدیل گردید. این خانم حامی فرقه رجوی در آلبانی با یکی از سران معروف مافیای ایتالیا مخفیانه ارتباط داشته است. شوهرش هم مدتی در همین رابطه در زندان بوده است. او ولخرجی هایی هم داشته که همه را پنهان می نموده اما حالا معلوم شده است.

http://shqiptarja.com/aktualitet/2731/dokumenti-bashk-shorti-i-elona–gjebreas-fshehu-d-nimin-me-burg-455213.html?pos_21
Shqiptarja.com – Dokumenti/Bashkëshorti i Elona  Gjebreas fshehu dënimin me burg

ارتباط فرقه رجوی با شرکت های وابسته با مافیا در آلبانی محرز گردیده است. تمامی ساخت و ساز در پادگان اشرف ۳ توسط این شرکت ها صورت گرفته است که تمامی امور خود را با قاچاق و فرار مالیاتی و پولشویی انجام می دهند.

در همین رابطه فرقه رجوی دستگاه های ردیاب تلفنی برای کنترل مکالمات افرادی که به آنها گوشی های موبایل داده شده بود از همین شرکت ها خریداری کرده است که بعد از لو رفتن موضوع و تذکر مأمورین امنیتی آلبانی مجبور به جمع آوری آن شده و لذا گوشی ها را هم به بهانه های مختلف جمع آوری نمودند.

انتقال داعش به آلبانی

بحث آوردن سران فرقه تروریستی داعش که از سوریه و عراق رانده شده اند به آلبانی روز به روز قوت بیشتری می گیرد. حتی مطرح شده است که قرار است این افراد در منطقه کشار و در همان مقر مفید فرقه رجوی استقرار یابند. یک روزنامه در آلبانی نوشته است: “بعد از آوردن مجاهدین خلق به تیرانا، آیا دولت آلبانی این بار میخواهد میهماندار داعش بشود؟ آمریکایی ها چه بلایی می خواهند سر این کشور بیاورند؟”

http://www.citynews.al/2017/11/kryeministri-edvin-do-strehoje-ne-shqiperi-familjaret-e-terroristeve-te-isis-it/1
Kryeministri Edvin do strehojë në Shqipëri familjarët e terroristëve të ISIS-it?
Gjatë përpjekjeve për të grumbulluar materiale për një shkrim investigativ për lejen e ndërtimit të  dhënë nga Këshilli Kombëtar i Territorit për  grupacionin “Iranian Mojahedin Khalq” të njohur si…

بنیاد خانواده سحر – تیرانا
۴ دسامبر ۲۰۱۷

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید