عاشورا و بازهم بهانه برای فرقه مجاهدین خلق + محرم و رجوی

0
1030

عاشورا و بازهم بهانه برای فرقه مجاهدین خلق

+ محرم و رجوی

 بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوم اکتبر ۲۰۱۷:… حسین با علمدار با وفایش درس آزادگی به انسان و بشریت میدهند و شهید خسرو گلسرخی علیرغم مارکسسیت بودن خود میگوید مولایم حسین، و ببینید که فرقه رجوی که خود را تنها وارث خون خدا میداند چه با اعضای دربند خود می کند. یا حسین شاهد باش علمدارت عباس درس وفا داد و شد مظهر قسم و … 

عاشورا و بازهم بهانه برای فرقه

مجید آتش افروز (مستعار)
لینک به منبع

عاشورای حسینی آمد و همه به عزاداری امام حسین (ع) نشسته اند و فرقه رجوی نیز البته در این بین همچنان بدنبال فشار بیشتر بر روی اعضای گرفتار در بند خود است و به بهانه عاشورا و اینکه امام حسین خون خود را در راه آزادی و کرامت داد فشار را بیشتر کرده است. این در حالی است که این فرقه هیچ تناسبی و رابطه ای با امام حسین (ع) ندارد و همه اعمال و کردارش ضد رفتار امام حسین و در جهت اعمال یزید است.

فرقه رجوی اعضای در بند را مجبور به نوشتن تعهد نامه کرده و از آنان میخواهد تا با نوشتن به قول خودشان نقشه مسیر تعهد بدهند که تا آخرین نفس و آخرین قطره خون خود با رجوی می مانند. کجای این کار به رفتار امام مظلومان شبیه است؟ رفتار این فرقه را بنگرید، آنهم با ادعاهای آنچنانی که مدعی است تنها وارث خون حسین است و غیر از آنها در جهان مسلمان دیگری وجود ندارد. رجوی همیشه شعار داده است که: “هر که با ما نیست بر ماست”.

حسین با علمدار با وفایش درس آزادگی به انسان و بشریت میدهند و شهید خسرو گلسرخی علیرغم مارکسسیت بودن خود میگوید مولایم حسین، و ببینید که فرقه رجوی که خود را تنها وارث خون خدا میداند چه با اعضای دربند خود می کند.

یا حسین شاهد باش علمدارت عباس درس وفا داد و شد مظهر قسم و راستی و جوانمردی همچون پدر والامقامت علی (ع). بعداز تو بنگر که این انسانهای فانی چه میکنند و خون تو بهانه ای شده تا بر ادامه قدرت طلبی خود پا فشاری نمایند و اعضای در بند را که سالیان سال با مغز شویی و محصور کردن همچون کودکان عقب افتاده نگه داشته اند حال که به دنیای آزاد و دور از یوغ اهریمنی هم مسلکان این بی دینان که تشنه به خون اینها بودند و آنهم تنها به این دلیل که این مسعود رجوی بدنبال خون بیشتر بود تا بتواند بر اریکه قدرت تکیه بدهد و با آن بقول خودش دنیا را به واکنش وا دارد.

در اینجا نیزمریم رجوی و سر انگشتان جنایت کار خود با تهدید به قطع کردن پول افراد هنوز هم بدنبال فشار آوردن و تحت قید و بند نگه داشتن آنهاست و در این بین کمیساریا نیز که نقش تسهیل کننده کار آنهاست و دولت فاسد آلبانی نیز همه دست در دست هم این اعضا را تحت فشار قرار میدهند. آیا کسی هست که به این مظلومان کمک کند؟

تف بر تو ای دنیا که حریصان به تو و تشنگان قدرت چگونه حتی از خون بناحق ریخته شده خدا نیز نمیگذرند و آن را بهانه خود قرار میدهند و افراد را همچون اسرای کربلا حتی در خارج از مناسبات خود به اسارت میگیرند و چه عمر بن سعد ها و حرمله هایی که برای این دستگاه کثیف و اهریمنی جاسوسی و ایفای نقش می کنند.

اما باید گفت که خورشید در پشت ابر پنهان نمی ماند و همانطور که این دنیا بر هیچ پادشاهی وفا نکرد، اریکه و فساد این دستگاه کثیف نیز بر ملا میشود و همانطور که از مدتی پیش علائم ان نمودار شده روند اضمحلال و فروپاشی با سرعت هر چه تمامتر پیش میرود.

به امید آزادی هر چه زودتر اعضای در بند در فرقه رجوی

مجید آتش افروز – رها شده از فرقه رجوی در آلبانی

ماه محرم و فرقه رجوی

مجید آتش افروز (مستعار)
لینک به منبع

این ماه، ماه خون است. ماه خون خدا که تمامی شیعیان عالم عزادارند و راه امام حسین(ع) را پی می گیرند و این عزاداران خون خواه حسین هستند، از مردان و زنان و کودکان مسلمان و خیلی های دیگر، که ارادت خاص به امام حسین دارند.

اما خواستم در خصوص فرقه رجوی بگویم. چون این فرقه همیشه به دنبال جنگ طلبی است، از این روز مقدس هم در مسیر شوم و پلید خودش سوء استفاده می کند. فرقه رجوی به دنبال انتقام از مردم ایران است، مردمی که سالیان رنج برده اند و این فرقه باز هم می خواهد آنان را دردمند نماید.

مراسم گرفتن فرقه رجوی هم تماما برای ظاهر سازی و با تقلب و دوز و کلک است. آنها چیزی از خودشان ندارند و همیشه با صحنه سازی و شانتاژ می خواهند بگویند که ما راه حسین (ع) را در پیش گرفته ایم و در مسیر او هستیم که تماما دروغ و نیرنگ است. درست مثل شمر و یزید دروغ می گویند و هرگز با ملت ایران نبوده اند بلکه علیه ملت گام برداشته اند.

فرقه رجوی تلاش می کند تا تحریم ها را بیش تر کند تا فشار بیشتری بر مردم ایران وارد بیاید و مردم در تنگنا قرار بگیرند. همین کاری که خودش با نجات یافتگان آلبانی می کند و سعی می کند آنان را تحت فشار قرار دهد تا تمکین کنند. مگر امام حسین با مردم خودش چنین کرد؟ مگر امام حسین درس آزادگی به همه نیاموخت؟ پس چرا رجوی برای فریب دم از این راه می زند؟ چرا رجوی فقط بخاطر قدرت حاضر است علیه ملت خود هر اقدامی را انجام دهد؟ درست مثل یزید پلید که آب را بر یاران امام حسین بست، مستمری کسانی که در آلبانی تسلیم نشدند را قطع نمود.

یزید زمانه ما هم همین رجوی ملعون است. جای دوری نرویم. همین ما که در کشور آلبانی هستیم. چند بار پول ما را به بهانه های واهی قطع کرده است. مگر ما جزو مردم ایران نیستیم؟ مگر عمری را با این فرقه نبودیم؟ مگر او ما را به عراق نبرد و بعد به آلبانی نیاورد؟ مگر خانواده های ما جزو مردم ایران نیستند؟ چرا باید حتی عواطف خانوادگی از نفرات گرفته شود و خانواده را باید دشمن دانست. مگر امام حسین حتی در شب عاشورا چنین گفت؟

قربان امام حسین برم که اول خانواده خودش را وارد جنگ کرد. ولی رجوی چکار کرد؟ ناز پرورده درست کرد. رسیدگی ویژه به پسرش و دختر مریم و خیلی های دیگر کرد. چگونه است که دم از راه امام حسین می زند ولی رسم کثیف یزید را پیش می گیرد؟ چگونه است که دستور داد به خانواده های ما سنگ بزنند ولی برای خانواده های نزدیکان سنگ تمام گذاشت. آیا امام حسین این چنین می کرد؟

پس خواهش می کنم به اندازه دهانتان حرف بزنید و دروغ نگویید و اشک تمساح نریزید. چون همه عالم شما را شناخته اند و به این روز قسم که شما نه راه حسین را می روید و نه ذره ای به فکر ملت ایران هستید. حرفهای تکراری را کنار بگذارید و بروید دنبال زندگی تان که ما هم اینجا راحت بشویم و به زندگی خودمان برسیم.

آنهایی که در داخل شما گیر کرده اند باید آزاد باشند و بگذارید بروند دنبال زندگی خودشان. نگهداشتن نفرات با فشار فایده ای ندارد. بستن دهان جداشده با قطع مستمری دیگر فایده ای ندارد و سودی به شما نمی رساند. هر کاری بکنید دیر یا زود همه فراری خواهند شد.

تیرانا – آلبانی – نجات یافته از فرقه رجوی – مجید آتش افروز

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید