یا ۳۱۳ با ۴ برابر است یا مسعود رجوی خنگ بوده !

0
133

یا ۳۱۳ با ۴ برابر است یا مسعود رجوی خنگ بوده ! 

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۷:…  آورده اند که بعد از مرگ ویا مخفی شدن مسعود رجوی که زمانی مدعی شده بود که من با ۳۱۳ فرد صادق وشبیه خودم!! میتوانم رژیم را سرنگون کنم واین تعداد آدم را ندارم هنوز ، مریم رجوی دست به سوپرایزی زده واعلام نمود که من متاسفم که فقط با کمک ۴ نفر مجاهد واقعی ( دراصل رجویست تمام عیار ) میتوانم … 

rajavi-man-ki-hastam

یا ۳۱۳ با ۴ برابر است یا مسعود رجوی خنگ بوده !

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
لینک به منبع

آورده اند که بعد از مرگ ویا مخفی شدن مسعود رجوی که زمانی مدعی شده بود که من با ۳۱۳ فرد صادق وشبیه خودم!! میتوانم رژیم را سرنگون کنم واین تعداد آدم را ندارم هنوز ، مریم رجوی دست به سوپرایزی زده واعلام نمود که من متاسفم که فقط با کمک ۴ نفر مجاهد واقعی ( دراصل رجویست تمام عیار ) میتوانم این رژیم را – که موقعیت جهانی اش بهتر هم شده – سرنگون کنم واما دریغ ازاین ۴ نفر مورد احتیاج من!

یعنی این خانم فکر میکند که ۳۱۳ با ۴برابر است ؟

اگرنه ، خیلی بیخود میکند که حرف روی حرف مسعود میزند تنها دراین مورد والا اگر احتیاج تنها به ۴نفر بود که وجود دارد!

شاهزاده ترکی الفیصل ، نتنیاهو، جان مک کین و جان بولتن دقیقا چهار نفر اند و مجاهد نیز!

نه شوخی نمیکنم ، اگر مجاهد نبودند که مریم اینهمه قربان صدقه ی آنها نمی رفت!

یعنی میگویید که ۴ نفر مورد نظر مریم خانم باید باین ترکیب ۴نفره ای که رجویه شبانه روز میخواهد که ایران را آزاد کنند ، اضافه باید گردد؟!

چرا شفاف حرف نمی زنید عزیز برادر!

چرا می گذاری بازار طنز نویسی ها وانتقادات درمورد مواضع غیر شفاف ات گرم شود و رگ های گردن من از سر غیرت وتعصب ورم کند؟!

جریان ازاین قرار است که گویا چند نفر ازخانواده ها به دیدن عزیزان دربند خود به آلبانی رفته و این افراد برخلاف گذشته به امر ونهی های گماشتگان مخصوص رجوی اعتنا نکرده واحتمالا به دیدن عزیزان خود شتافتند که کار درستی هم نبود دراصل!

مریم رجوی که این کار ملاقات کنندگان را شکستن مرزهای سرخی که مسعود تدوین کرده و او اصرار برحفظ این ارزش های ضد خانوادگی ودرعین حال مقدس !! دارد ، این بی احترامی ومرز شکنی وکفر ورزی را برنتافته وبه آلبانی رفته که این مرتد ها را سر عقل بیآورد!

دوباره بساط نشست های دیگ برقرار شده وچرا که نه؟!

کار جهان که کشکی گتره ای که نباید باشد!

منهم با این ناخشنودی مریم خانم ازارتدادی که درتشکیلات رجویه روی داده موافقم واصلا چند روزی است که فکر میکنم باید سایر مسائل سازمان را رها کرد ودربست درخدمت این ارتداد ستیزی مریم قرار گرفت!

می بینی که چه برادر نازنینی داری خواهر مریم!

نترس روی من یکی دراین مبارزه با ارتداد در کمپ آلبانی ، حساب درست و حسابی بازکن تا پدر این مرتدین به رجوی را چنان درآوریم دونفری، که ملائک به حالشان گریه کند!
خیال کرده اند!

سعید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید