حضور حتمی خانواده های اعضای فریب خورده فرقه مجاهدین در آلبانی

0
384

حضور حتمی خانواده های اعضای فریب خورده منافقین در آلبانی

 موسسه راهبردی دیده بان، دهم اکتبر ۲۰۱۶:… خانواده‌ها بعد از بستن قلعه اشرف و زندان لیبرتی با ایمان و اعتقادی راسخ به این باور رسیده‌اند که کارشان نه‌تنها آزادی عزیزانشان از چنگال فرقه رجوی است بلکه بستن فرقه‌ای است که به ایران و ایرانی زیان و ضرر فراوان رسانیده و می‌رساند. به همین خاطر است که رجوی حتماً منتظر خانواده‌ها در آلبانی خواهد بود و خانواده‌ها هم بدون تردید سران فرقه رجوی را در آلبانی آرام نخواهند گذاشت تا همه فرزندانشان … 

لینک به منبع

آغاز بزرگترین ضربه به منافقین در اروپا

حضور حتمی خانواده های اعضای فریب خورده منافقین در آلبانی

رجوی حتماً منتظر خانواده‌ها در آلبانی خواهد بود و خانواده‌ها هم بدون تردید سران فرقه رجوی را در آلبانی آرام نخواهند گذاشت تا همه فرزندانشان را از دست‌های آلوده و کثیف این فرقه خشونت‌طلب و آزادی کُش آزاد کنند.

به گزارش دیده بان،سران فرقه رجوی تمامی پتانسیل روابط با سرویس های جاسوسی در سراسر جهان را بکار گرفتند تا مانع حضور خانواده‌ها در مقابل قلعه اشرف و اردوگاه لیبرتی شوند. برخی مسئولین بین‌المللی و عراقی نسبت به تلاش بی‌اندازه دستگاه فرقه‌ای رجوی در این رابطه ابراز تعجب کرده و می‌پرسند که مگر تعدادی غیرنظامی که حتی اجازه حمل موبایل و دوربین هم نداشته و اغلب مسن هستند چه تهدیدی می‌توانند برای امنیت اردوگاه اشرف و لیبرتی و ساکنان آن داشته باشند که رجوی این‌قدر از حضور آنان در پشت دیوارهای این اردوگاه‌ها وحشت کرده است.

درگذشته در مقابل پادگان بدنام اشرف هم عزم و اراده خانواده‌ها ازیک‌طرف و ضعف و هراس رجوی از طرف دیگر را به‌خوبی مشاهده کرده‌ایم. اراده‌ای که تحصن چندین ساله را رقم زد و نهایتاً به بسته شدن این قلعه مخوف فرقه‌ای منجر گردید و ترسی که درنهایت رفتن به اردوگاه لیبرتی و ترک پادگان اشرف را به‌شرط عدم حضور خانواده‌ها پذیرا شد.
وقتی به مسئولین عراقی و ملل متحد و صلیب سرخ گفته می‌شود که حتی تبهکارترین زندانی‌ها حق ملاقات با بستگان درجه‌یک خود را دارند صرفاً سکوت کرده و سر می‌جنبانند. واضح است که شرایط سیاسی بین‌المللی این دست‌باز را به رجوی داده بود تا همچنان به مغزشویی در محیط ایزوله لیبرتی مشغول باشد و قربانیان خود را از طبیعی‌ترین حق انسانی محروم نماید؛ اما به همت و تلاش بی‌وقفه مستمر خانواده‌ها و جداشدگان دیدیم که این اردوگاه‌های مغزشویی فرقه رجوی بسته شد و این نه‌تنها نجات عزیزان این خانواده‌های عزیز و ارجمند از باتلاق ساخته‌شده رجوی است بلکه پیروزی مهر و محبت بر خشونت و جنگ‌طلبی فرقه رجوی بود که رجوی به‌طور علنی از ۳۰ خرداد ۶۰ آن را شروع کرد.

پیروزی عقل و تدبیر بر بی‌منطقی و هوچی گری رجوی بود که همیشه هر انتقادی را با مارک زدن و فحاشی جواب می‌داد بدون شک همانطوریکه ایران در صحنه جهانی در برابر قدرت‌ها نشان داد که با زور و قلدری نمی‌توان ملت بزرگ، فهیم و شجاع و دلیر ایران را وادار به تسلیم کرد خانواده‌ها و جداشده‌ها هم که جزئی از این ملت هستند به رجوی و فرقه‌اش و اربابانش نشان دادند که با صبر و مقاومت و ایمان به آزادی عزیزانشان تنور خشونت‌طلبی و دکان مبارز طلبی دروغین او را گل گرفتند.

پس فرقه رجوی باید این را بداند خانواده‌ها بعد از بستن قلعه اشرف و زندان لیبرتی با ایمان و اعتقادی راسخ به این باور رسیده‌اند که کارشان نه‌تنها آزادی عزیزانشان از چنگال فرقه رجوی است بلکه بستن فرقه‌ای است که به ایران و ایرانی زیان و ضرر فراوان رسانیده و می‌رساند. به همین خاطر است که رجوی حتماً منتظر خانواده‌ها در آلبانی خواهد بود و خانواده‌ها هم بدون تردید سران فرقه رجوی را در آلبانی آرام نخواهند گذاشت تا همه فرزندانشان را از دست‌های آلوده و کثیف این فرقه خشونت‌طلب و آزادی کُش آزاد کنند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انتقال به آلبانی، پیروزی برای چه کسی؟

آرشیو موضوع : نجات یافتگان در آلبانی، ایران آزادی

کریم غلامی:نامه ای به اعضای مجاهدین اسیر در آلبانی

نامه ای به اعضای مجاهدین اسیر در آلبانی  کریم غلامی، ایران فانوس، دهم اکتبر ۲۰۱۶:… او در جواب گفت که، اگر ارتش آزادیبخش را منحل کنیم و روش غیر مسلحانه را پیش بگیریم، این موضوع اینجا ختم نخواهد شد و من باید پله به پله عقب نشینی بکنم و همه کارهایی که کرده ام را پس بگیرم و بگویم که …

نامه میر باقر صداقی به برادرش میر واقف صداقی در تیرانا کمپ مجاهدین

نامه میر باقر صداقی به برادرش میر واقف صداقی در تیرانا کمپ مجاهدین  میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، پنجم اکتبر ۲۰۱۶:…  داداش در آخر خواستم بگویم حال مادر خوب نیست چند روزیست که در بیمارستان بستری است خیلی دوستت دارد میخواهد صدایت را بشنود همیشه سراغت را از من میگیرد متاسفانه در این مورد …

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید