حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

0
312

حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریا … 

حمله ی خود زنی گونه به کمپ لیبرتی

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
لینک به منبع

درآستانه ی برگزاری مراسم پر هزینه ای که مریم رجوی قرار است برپا دارد، ودرزمانی که جدا شدگان ازاین تشکیلات مستبد وفرقه گرا دست به افشاگری بی امانی زده اند، وهمزمان با لجن پراکنی برعلیه این افراد در خارج ازکشور و همچنین حملات کم سابقه ی باند رجوی به نهادهای مدافع حقوق اسرای لیبرتی ونیز بعضی ازخانواده های گرفتار ودرعین حال فعال، یکباره خبر حمله ی کاتیوشایی به کمپ لیبرتی با سرعت وسیع و پی درپی ، ازطرف رسانه های فرقه ی رجوی انتشار یافت!!

شورای ملی مقاومت رجوی طی ۴ اعلامیه – که همگی حکم واحد را دارند وسند ومدرک موثقی درتکمیل آنها ارائه نداده- ادعا کرده است که تعدادی ازاین ۵۰ موشک به خارج ازکمپ ، وتعدادی به کمپ اصابت کرده که سبب آتش سوزی هایی شده و تلفات جانی نداشته و۴۰ نفر که نام هیچکدام ذکر نشده، زخمی شده اند!!

با توجه به زمان اعلام خبر و نحوه ی اصابت کم خاصیت این موشک ها، ظن قالب برآن است که این عمل قرابت زیادی با خودزنی کم ضرر داشته ودارای اهداف زیر است :

۱- اجلاس روزهای آینده ی مریم رجوی، با پیاز داغ بیشتری برگزار شود!

۲- برای مدت کوتاهی هم که شده، ازانتقال این تیره روزان لیبرتی به خارج ازعراق خودداری گردد تا شاید دری به تخته خورد ونیروهای خارجی بیشتری به عراق وارد شد و لزومی برای خروج این اسرا ازعراق، احساس نشد!

۳- درهماهنگی با صهیونیزم جهانی، پرونده ی حقوق بشری حجیم تری برای دولت ایران تشکیل شده ودرسرراه اقدامات مثبت دولت، موانعی ایجاد شود!

۴- شکست های سنگین اخیرنیروهای دوستان رجوی ( تکفیری وتروریست های خوب غربی) در سوریه وعراق درسایه ی این ترقه بازی ها قرار گیرد!
در توضیح دلیل خود برای خودزنی نامیدن این حرکت میتوان گفت که برندگان احتمالی این ترقه بازی ها ، شخص رجوی واربابان جهانی ودوستان منطقه ای اوست وجمهوری اسلامی هیچ نفعی دراین حادثه ندارد که عقل سلیم استنباط منطقی خود را از این مسئله خواهد کرد!!

والبته خانواده های این اسرا- بعنوان کسانی که رجوی آنها را دشمنان اصلی خود میداند- نگران ومضطرب شده وبه سلامتی شان آسیب وارد میشود که بنفع رجوی میباشد!!

دراین مورد، خانم مریم رجوی که پنداشته که خواهیم گذاشت به آرزوهای پلید شوهر وخودش برسد فراخوانی بدین شرح صادر کرده است:

” فراخوان مریم رجوی به تضمین امنیت لیبرتی توسط آمریکا و ملل متحد تا انتقال همه به خارج از عراق – به دنبال موشک باران امشب لیبرتی توسط شبه نظامیان وابسته به نیروی تروریستی قدس، مریم رجوی ، با درود به پایداری پر شکوه و قهرمانانه مجاهدان لیبرتی و آرزوی بهبودی کامل برای مجروحان این حمله جنایتکارانه گفت:موشکباران لیبرتی آنهم پس از یک محاصره ظالمانه پزشکی، دارویی و غذایی که ۸ روز است ادامه دارد، نشاندهنده وحشت فاشیسم دینی حاکم بر ایران از مجاهدین و مقاومت ایران است که آن را تنها تهدید موجودیت خود می داند. به همین دلیل رژیم آخوندها با هر راه حلی برای لیبرتی که متضمن امنیت ساکنان باشد مخالف است و در آن کارشکنی می کند و تنها گزینه مطلوب رژیم یا وادار کردن ساکنان لیبرتی به تسلیم و دست کشیدن از مبارزه یا نابودی فیزیکی آنان است “.

اگر تهدیدات موجود برعلیه رژیم را رودخانه ای بدانیم، تهدیدات بالفعل وبالقوه باند رجوی، حکم پرکاهی را دارد که باند رجوی درآن شناور است!
ثانیا اتهام وارد شده ازطرف این خانم که دروغ گفتن به عادت همیشگی اش تبدیل شده وهمزادش گردیده، فارغ ازهرسند ومدرکی است!

مبارزه برای رهائی این اسرا وحفظ جان آنها عمدتا بردوش خانواده های ذیربط است ومسائل لیبرتی دراولویت های مهم جمهوری اسلامی قرار ندارد وخانواده ها همواره راه حل های مربوط به حفظ جان فرزندانشان را ارائه داده ودر موارد زیادی اعلام آمادگی برای کمک به این مسئله نموده اند!

نظر ما این است که این اسرا، هیچ مبارزه ای را انجام نمیدهند وتنها عمرشان را برای رجوی که شاید بتواند روزی ازآنها بهره برداری کند- وحالا هم میکند- به هدر داده وخانواده های خود را دچار زحمت و نگرانی میکنند!!

مریم رجوی به فراخوانش چنین ادامه داده است:

” مریم رجوی شورای امنیت و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو را به محکومیت قاطع حمله جنایتکارانه موشکی به لیبرتی فراخواند و گفت: حال که هیچ تردیدی در مورد نیات رژیم آخوندی برای به راه انداختن قتل عامهای بیشتر در لیبرتی نمانده است، اقدام فوری دولت آمریکا و ملل متحد برای تضمین و تأمین امنیت و سلامت ساکنان لیبرتی تا زمانی که همه آنها عراق را ترک کنند ضرورت مضاعف پیدا می کند. وی تاکید کرد: این منطبق بر تعهدات مکرر و مکتوبی است که آمریکا و ملل متحد در مورد امنیت و سلامت ساکنان لیبرتی داده اند “.

ماهم این نوع حملات را باقاطعیت بیشتری محکوم میکنیم وتنها این موضوع میماند که چه کسی باید محکوم شود؟!

شما با وجود اطلاع از اوضاع عراق که درپایتخت اش هرروزه دهها نفر قربانی تروریزم میشوند، بجای انتقال سریع این فرزندان مظلوم ما، سرگرم برگزاری نشست ها وترتیب دادن شوهای گرانقیمت هستید وبنابراین اگر قرار است که کسانی دراین مورد محکوم شود، شوهرتان وشما بعنوان متهمین ردیف اول ودوم محکوم میشوند!

شما دوباره آمریکا رادعوت کرده اید که درعراق حضور پررنگ تری داشته باشد تا ضمن تهدید مرزهای ایران، فضای تردد شما درهمکاری با ” عشایر انقلابی رجوی” را وسیع تر کند ودراین میان فراموش کرده اید که عراق مال عراقی هاست با دولتی قانونی وشما حق حاکمیت این کشور را که مهمان ناخوانده ی آنها هستید ، ابدا برسمیت نشناخته و درمقابل،حق آزادی عمل گسترده تر برای آمریکا قائلید!

ما بارها این هدف شوم وضدبشری شما را در دعوت ازآمریکا به عراق، توضیح داده وافشا کرده ایم واحتیاجی به تکرار آن نمی بینیم!
گروهی از خانواده های اسرای رجوی

تبریز

حمله موشکی به اسیران کمپ لیبرتی محکوم است

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
لینک به منبع

روز گذشته ساعت ۲۰۳۰ در کمپ موقت لیبرتی که تعداد ۱۹۰۰ تن از اسیران فرقه رجوی در آنجا اسیر هستند مورد تهاجم موشگی قرار گرفتند.هدف قرار دادن افراد بی سلاح و بی پناهی که اسیر رهبران فرقه هستند از جانب هر گروهی و دولتی که باشد محکوم است .

مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریای عالی پناهندگی، سران فرقه با مانع تراشی های مختلف مانع از انتقال این افراد به کشور ثالثی هستند . این اتفاق ناگواری که روز گذشته افتاد برای سران فرقه رجوی یک مبهت الهی محسوب می شود. به همین دلیل تعداد موشک های که به کمپ لیبرتی شلیک شده تمام خبرگزاری ها به نقل از شاهدان عینی ۲۰ الی ۳۰ فروند اعلام کرده اند، اما فرقه رجوی برای تلیغات خودش تعداد ان را ۵۰ فروند اعلام کرده است .از سوئی دیگر بجای انکه تخلیه کردن کمپ لیبرتی را تسریع کنند، مریم قجر عضدانلو از سازمان ملل و امریکا درخواست تضمین امنیت لیبرتی را نموده است .

در این میان به اصطلاح فعالان سیاسی چند گانه سوزی که دستشان این روز ها بهتر رو می شود ، پس از هر اتفاقی به سود فرقه وارد میدان می شوند . فریاد داعشی های وطنی سر می دهند . جنایت های که داعش در این دو- سه سال انجام داده است ومی دهد. مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو از سال ۱۳۶۰ در ایران شروع کردند .در تاریخ سیاسی فرقه ها تاکنون هیچ فرقه ای به اندازه فرقه رجوی جنایت نکرده است . اقایان حقوق بشری خوب است چشمان خودتان را باز کنید و وجدان نداشته خود به قضاوت بگذارید ، اگر واقعا فعال حقوق بشر به معنای واقعی کلمه هستید دست به دست هم بدهیم کمک کنید اسیران در کمپ لیبرتی از عراق نجات پیدا کنند . بار دیگر این جنایت بر علیه اسیران کمپ موقت لیبرتی از جانب هر گروه و دولتی باشد محکوم است.

حمله به لیبرتى و سوء استفاده رجوى از آن

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
لینک به منبع

شامکاه دوشنبه ۴ ژانویه افراد حفاظت شده در کمپ لیبرتى در مجاورت فرودگاه بغداد مورد حمله خمپاره اى قرار گرفتند که خوشبختانه تلفات جانى در بر نداشت. ضمن محکوم کردن این عمل بزدلانه، رجوى و سرانش را مقصر اصلى دانسته چرا که این رجوى و سرانش بودند که در حق مردم عراق مرتکب جنایات زیادى شده و در امور داخلى این کشور دخالتهاى بیجا داشته و زمینه چنین عملیاتهاىی را محیا میکنند و از تروریسم و تروریست پرورى در این کشور حمایتهاى همه جانبه کرده تا جایى که اتحاد تروریستى بعث و داعش در قتل عام مردم بیگناه را قیام مردم انقلابى بر ضد دولت قانونى عراق می نامند و براى ورود آنها به موصل و الانبار و راه انداختن حمام خون از بیگناهان و از جمله زنان و کودکان بخصوص زنان مظلوم ایزدى، کف و دف میزدند. لذا نباید تاوان جنایات رجوى و سرانش را نیروهاى رده پائین و اسیر در چنگالشان بپردازند. رجوى در سوراخ موش خزیده، و زن مفلوک و پیتاره او در فرانسه دنبال همچنین دستاورد و موقعیتى هستند و با توجه به نزدیکى برگذارى خیمه شب بازى شان، خود را روى آنتن خبرى برده و واحسینا واحسینا، سر دهند و مظلوم نمایى کنند.

بعنوان عضو قدیمى و جدا شده از این فرقه، نگران وضعیت سلامت دوستان گرفتار در چنگال رجوى هستم، لذا از تمامی دولتهاى در گیر در این قضیه و کمیساریاى سازمان ملل و انسانهاى آزاده و مدافعین حقوق بشر و همچنین انجمنهاى حقوق بشرى، میخواهم که بدون فوت وقت وعدم توجه به خواسته هاى نامشروع عفریته جهل و جنایت این زن شیطان صفت یعنى مریم رجوى، زمینه انتقال افراد را فراهم و خواستار انتقال فورى و بى درنگ آنها از عراق باشند و وجدانهاى بیدار نگذارند مجددا رجوى از خون عده اى بیگناه و اسیر در چنگالشان ارتزاق شوند.

از دولت قانونى عراق نیز مصرانه میخواهم که تا این انتقال صورت میگیرد، مسئولیت حفاظت جان ساکنان لیبرتى در اولویت قرار داده و نگذارند افراد بیگناه قربانى سران جنایتکار آنان شوند.

در آخر خواهان دستگیرى عاملان این حمله هستم و نیز از دولت عراق و محاکم قضائى آن میخواهم کسانى که جنایت در حق مردم عراق مرتکب شده اند را به پاى میز محاکمه بکشند و سران این فرقه نباید از این امر مستثنى باشند و در یک دادگاه عادلانه به جنایاتشان رسیدگى شود.

„پایان“

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید