هراس زود رس رجوی از آزاد سازی فلوجه!! (+ مویه ی رجوی برمرگ یک تروریست)

0
900

هراس زود رس رجوی از آزاد سازی فلوجه!! (+ مویه ی رجوی برمرگ یک تروریست) 

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، چهارم ژوئن ۲۰۱۶:…  سیاست دولت ایران که رشد تولید ملی و ایجاد اشتغال و رفع آثار ایران هراسی را هدف قرار داده، کمک به حفظ صلح درمنطقه وجهان است وایران اگر همه کاره ی عراق بود، میتوانست پایگاه شما درلیبرتی را برهم چیند که عملا میبینیم این خانواده ها هستند که دست باین اقدام بزرگ زده ونشان داده اند که ایران دستی بدان گشادی درعراق ندارد که باند رجوی مطرح میسازد … 

رجوی داعش 5The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

هراس زود رس باند رجوی از آزاد سازی فلوجه!!

لینک به منبع

باند رجوی درآستانه ی بازپس گیری فلوجه ، دست به تخریب نیروهای مردمی پشتیبان ارتش عراق زده که اتفاقا قرار است این نیروها برای برنیانگیختن حساسیت های قومی – مذهبی، وارد فلوجه نشوند وبگذارند ارتش، این شهر طاعون زده را پاکسازی وآزاد کند، پرداخته است.

فرقه ی رجوی دراین مورد، یادداشتی را بنام ” تروریست‌های وابسته به آخوندها در فلوجه ” از سایت معلوم الحال العربیه که دشمنی آشکار و پرکینه ای با ایران نشان میدهد ، در رسانه های مجازی اش گذاشته که نام نویسنده اش ” فارس بن حزام ” است که البته بنده ایشان را نمی شناسم.

دراین یادداشت مفید به حال داعش وتروریزمی که داعش بازوی اصلی آن درعراق امروزبحساب میآید ، آمده است:

” بحثی بر مشروعیت جنگ بزرگ عراق برای پاکسازی‌اش از تروریسم وجود ندارد، اما عفونت تروریسم هم این جنگ را فرا گرفته است. این جنگ آلوده از تروریست‌های رسمی است که آن را از نبردی برای شرافت ملی به سمت رذالت تندروی سوق دادند “.

البته تروریزم درهرشکل رسمی؟! وغیر رسمی اش محکوم است وتند روی هم که آفت هر تحرک مثبتی بوده واعتراضی براین نظر وارد نیست!

ابهام این پاراگراف ازنویسنده ای که العربیه و مجاهدین رجوی با خوشحالی زیاد از آن استقبال کرده اند، درآنست که به شفافی حرف نزده ودرلفافه میخواهند بگوید که مثلا گروه های شیعه بودند که تند روی کرده و …

من ضمن اینکه هرنوع تند روی ازطرف هردسته از جناح های فرقه ای ومذهبی درعراق را بضرر اکثریت تام مردم این کشور بلازده میدانم ، این موضوع را هم مجبور به طرح کردنش هستم که درعراق قبل از استیلای آمریکا، سنی ها وشیعه ها در مسالمت ودرکنار هم زندگی میکردند واین عمل آمریکا بود که با بازکردن غده ی پنهان و غیر فعال مذهب گرایی وطایفه بازی، این غده ی غیر فعال را متعفن کرد که چاره اش تنها معالجه با چاقوی جراحی ای بنام وحدت ملی است که آمریکا آنرا درهم ریخت!!

همچنین:

” طی دو سال گذشته، از صدای فرماندهان ارتش فرو کاسته شد و صدای فرماندهان شبه‌نظامیان، رساتر شد. شرافت نظامی و روحیه ملی، از صحنه به در شد و تاریخ خیانت ملی به صحنه آمد. ستارگان شبه‌نظامیان «حشد الشعبی» امروز، نیروهایی از مزدوران ارتش ایران در جریان جنگ هشت ساله با عراق هستند که آرشیو صوتی و تصویری فعالیت‌هایشان، علنی شده است “.

متاسفانه این ارتش دست ساز آمریکائی درعراق که با صرف هزینه ی ۲۵ میلیارد دلاری آمریکا تشکیل شده بود ، درسر بزنگاه، درمقابل نیروهای وانت سوار داعش فرمان عقب نشینی داده ویک سوم عراق را باین سادگی به داعش سپرد با تمام سلاح ها واوات مدرن وسنگین!!

پس لااقل مشکل فرماندهان ارتش این بوده که ملی نبودند وبجای حفاظت از آب وخاک ومنافع ملی کشور، گوش بفرمان آمریکا و … داده وبه منافع ملی خود خیانت کردند و البته که این مسئله ی بسیار حیاتی، عواقب بدی مانند تند روی ها و … را درپی خواهد داشت و مردم عراق بزودی به اینگونه ارتش اعتمادی نکرده وازدیگرانی که جلو آمده وازکشور دفاع میکنند ، حمایت خواهند کرد و تند روی های احتمالی آنها را مسئله ی اساسی خود نخواهند داشت!

میخواهم بگویم که آمریکا چرا چنین ارتشی ساخت که درمقابل آن، مردم با اکثریت شیعه ناچار به حمایت ازتند روها شوند؟؟!!

دراین میان مقصر اصلی واقعا کیست؟!

دوباره آمده است:

” … رهبری سیاسی عراق در برابر تمام جنایت‌های زشت حشد الشعبی سکوت کرده‌اند و فرماندهان نظامی هم، در برابر خواسته‌های بیمارگونه فرماندهان شبه‌نظامیان، سر خم کرده‌اند. نه سیاستمداران اقدامی در برابر جنایت‌های حشد الشعبی کرده‌اند و نه نظامیان…”.

حشد الشعبی هرچه که هم باشد، تنها نیروی عمده ی عراقی است که برای آزاد سازی فلوجه میجنگد و تعهد خود به دولت عراق دایر بر عدم ورود به داخل فلوجه را تاکنون نقض نکرده است!

مسلما تعدادی ازاهالی فلوجه هم همکاری هایی با این عشایر انقلابی رجوی ( داعش) داشته اند که حساسیت منفی شیعیان را برانگیخته اند که دراین میان دولت، مجلس وروسای قبایل و مخصوصا مردم عراق باید درایت بخرج داده ودست به انتقام جوئی نزنند تا شعله ی این آتش مهیب، گسترده تر نشود!!

ونیز:

” امروز عراق شاهد صحنه علنی جولان دادن ایران است که سعی می‌کند «حشد الشعبی» را به عنوان نهادی مستقل و شبیه به سپاه پاسداران، در صحنه بزرگ نظامی آینده عراق تثبیت کند. همه این‌ها در سایه مخالفت با تشکیل نیروی گارد ملی روی می‌دهد زیرا تشکیل نیروی گارد ملی که نماینده همه طیف‌های عراقی است و نه منتسب به یک مذهب ربوده شده از سوی تندروها، «حشد الشعبی» فرو خواهد پاشید “.

سیاست دولت ایران که رشد تولید ملی و ایجاد اشتغال و رفع آثار ایران هراسی را هدف قرار داده، کمک به حفظ صلح درمنطقه وجهان است وایران اگر همه کاره ی عراق بود، میتوانست پایگاه شما درلیبرتی را برهم چیند که عملا میبینیم این خانواده ها هستند که دست باین اقدام بزرگ زده ونشان داده اند که ایران دستی بدان گشادی درعراق ندارد که باند رجوی مطرح میسازد.

تمام هم وغم رجوی درنوشتن این قبیل یادداشت ،مقاله وخبر، واهمه ایست که از آزاد شدن فلوجه دارد که رویاهای طلایی خود را برروی ابقای آن دردست ” عشایر انقلابی رجوی ” استوار کرده بود!

نوید

مویه ی رجوی برمرگ یک تروریست ” خه بات” کردستان

لینک به منبع

هم برابر اطلاعیه ی خود گروه نامطرح ” خه بات کردستان” وهم باند رجوی، آقای کاک رحمان پور کریمی دربرخورد با مامورین امنیتی ایران کشته شده وچون هردو اطلاعیه ازماهییت همسانی برخوردار است، نگاهی به اطلاعیه ی باند رجوی کافی بنظر رسد.

دراین اطلاعیه که با امضای سازمان مجاهدین خلق ایران منتشر شده، آمده است :

” سازمان خه بات کردستان ایران طی اطلاعیه‌ای از شهادت کاک رحمان پورکریمی کادر و پیشمرگ دلسوز و فعال این سازمان در منطقه بوکان به دست مزدوران رزیم آخوندی خبر داد. در اطلاعیه کمیسیون سیاسی – نظامى سازمان خه بات کردستان ایران، ضمن اشاره به اینکه کاک رحمان، پس از عموی خود، دومین شهید خانواده پورکریمی است، آمد ه است: کاک رحمان پورکریمی در سال ۸۲ فعالیت‌های خود را با همکاری در هسته تشکیلات مخفی بوکان به مدت یک سال شروع می‌کند و پس از شناسایی توسط رژیم آخوندی به صفوف پیشمرگان سازمان خه بات کردستان ایران می‌پیوندد…عزم راسخ و باور عمیقش بە سازمان خەبات زمینەهاى ترقى و پیشرفت در درون تشکیلات را برایش فراهم نمود و در مدت سالیانى کە پیشمرگ بود، توانست مسئولیت‌های بسیارى را در شمارى از ارگانهاى سازمان بە عهدە گرفتە و با موفقیت وظایفش را انجام دهد. اطلاعیه کمیسیون سیاسی– نظامى سازمان خه بات کردستان ایران … میافزاید: شهید رحمان پورکریمی در حین انجام کار تشکیلاتى و وظایف مبارزە و سازمان خەبات در داخل کردستان و در زمانى کە بە ملاقات خانوادە خویش رفتە بود گرفتار کمین نیروهاى مزدور رژیم شدە و بە مقام والاى شهادت رسید. .. بی‌تردید خون پاکش درنبرد رهایی‌بخش هم‌وطنان کرد و مردم سراسر ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی حاکم و نیل به آزادی و حاکمیت مردم به ثمر خواهد نشست “.

لازم به ذکر است که این سازمان کردی ، تشکیلاتی است بسیار ضعیف که مردم کردستان توجهی بدان ندارند وباند رجوی هم باوجود بی علاقه گی به سرنوشت مردم کرد ، ازاین جریان که دست پرورده ی خودش هست، حمایت میکند واین حمایت صرفا بخاطر داشتن پایگاهی ولو کوچک برای استفاده از گذرگاه های مرزی و… است وگرنه اگر روزی دری به تخته خورد و باند رجوی احتیاجی به این جریانی که خود کردها هم بخوبی نامش را نشنیده اند ، نداشته باشد، مانند دستمال یکبار مصرفی به کنار خواهد انداخت.
فعلا منافع حقیر متقابل، مسئول این گروه را وامیدارد که درمصاحبه اش اعلام کند که دوستی بهتر وباشکوه تر ازمریم رجوی ندارد و ….

باری!
ازمتن بیانیه روشن است که نامبرده یک پیشمرگ مسلح ومخفی بوده ودربرخورد با مامورین دولتی- که مزدور برای وطن شان معرفی شده اند- کشته شده است!

حال آنکه ما میدانیم که درهمه جای جهان ، این اصل امنیتی را که زنده گرفتن متهم ومجرم بهتر از کشتن اوست ، رعایت میشود و اینکه چرا درمورد این عضو خه بات چنین چیزی اتفاق نیافتاده است ، به چه نظریه ای بهتر ازاین میتوان دست یافت که او بطرف مامورین تیراندازی کرده و تکلیف این قبیل انسان ها دراین نوع موارد چیزی جز هدف قرار گرفته شدن و مرگ نیست!!

این جریان خود را یک سازمان سیاسی- نظامی میداند ودرهیچ کجای جهان اینگونه سازمان ها از رسمیت برخوردار نبوده ومجامع بین المللی هم اشکی برای کشته شدن آنها نمی فشانند!!

جالب اینکه باند رجوی که برای مجاز به حساب آوردن اقامت خود درفرانسه و… بطور مداوم میکوشد که حرف های بارنگ وبوی تقدس سلاح را برزبان نیآورد که دراین مورد نتوانسته و بازهم بی گدار به آب زده است!!

دیگر اینکه اگرقرار است واقعا هم حاکمییت مردم مستقر گردد، باند رجوی و زوائدش چیزی دستگیرشان نمیشود وعاقلانه بود که این آرزو را نمیکردند!!

سعید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید