علت متهم کردن ایران ازطرف باند رجوی ! (+ نام جعلی)

0
789

علت متهم کردن ایران ازطرف باند رجوی ! (+ نام جعلی)

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم آوریل ۲۰۱۶:…  اخیرا، این فرقه ی ننگین آرام وقرار ندارد که ثابت کند که ایران عامل حملات ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱ بوده وباید که بیشتر تحریم شود واگر دست داد، مورد حمله ی نظامی قرار گیرد!! این تشبثات خبیثانه ، علاوه براینکه تشکیل پرونده ی جنایی علیه مردم ایران را در ذات خود دارد، تلاش مضاعفی است که عربستان را هم که اینک به یار غار رجوی – به عبارت بهتر … 

علت متهم کردن ایران ازطرف باند رجوی !

لینک به منبع

اخیرا، این فرقه ی ننگین آرام وقرار ندارد که ثابت کند که ایران عامل حملات ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱ بوده وباید که بیشتر تحریم شود واگر دست داد، مورد حمله ی نظامی قرار گیرد!!
این تشبثات خبیثانه ، علاوه براینکه تشکیل پرونده ی جنایی علیه مردم ایران را در ذات خود دارد، تلاش مضاعفی است که عربستان را هم که اینک به یار غار رجوی – به عبارت بهتر، ارباب اصلی رجوی- تبدیل شده ، از زیر ضربات واتهامات خارج کند.

خبر زیر ابدا ازیک رسانه ی موافق جمهوری اسلامی نیست که باند رجوی ملقب به مزدوری اش کند وتنها – وشاید بطور تصادفی- چهره ی کریه این جریان ضد ملی را بهتر مینمایاند.

وحید

” عربستان : درصورت تصویب لایحه حملات یازده سپتامبر صدها میلیارد دلار از دارایی های خود را از آمریکا خارج میکنیم

فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۵ | Author: روشنگری

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله ای نوشته است که عربستان سعودی به دولت آمریکا گفته است در صورتی که کنگره این کشور لایحه ای را تصویب کند که براساس آن دولت عربستان در دادگاههای آمریکا به خاطر داشتن هر گونه نقشی در حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی مسئول شناخته شود، این کشورصدها میلیارد دلار از دارایی های خود را در آمریکا خواهد فروخت.

به گفته نیویورک تایمز عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان ماه گذشته در جریان دیدارش از آمریکا شخصا به این کشور هشدار داد.

براساس این گزارش آقای جبیر به قانونگذاران آمریکایی گفته است که در صورت تصویب این لایحه عربستان مجبور خواهد شد تا ۷۵۰ میلیارد دلار از دارایی های خود را در آمریکا قبل از آن که دادگاه‌های این کشور به مسدود شدن این دارایی ها حکم بدهند، آنها را بفروشند.

هر چند برخی از کارشناسان اقتصادی با بدبینی این هشدار عربستان را ارزیابی کرده و گفته اند که در صورت عملی شدن آن، اقتصاد این کشور با عواقب ناخوشایندی روبرو خواهد شد، اما گفته شده که این تهدید عربستان نشانه دیگری از افزایش تنش ها در روابط بین دو کشور است.

این لایحه از حمایت هر دو حزب در کنگره برخوردار است، اما دولت باراک اوباما نسبت به عواقب جدی دیپلماتیک و اقتصادی این مسئله هشدار داده است.

در صورتی که کنگره این لایحه را تصویب کند و پس از آن به امضای آقای اوباما برسد، آن گاه راه برای تحقیق و بررسی نقش دولت عربستان در دادخواست های مربوط به حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ هموار خواهد شد.

عربستان همواره داشتن هر گونه نقشی را در حملات القاعده به شهرهای نیویورک و واشنگتن در سال ۲۰۰۱ انکار کرده است. اکثر مهاجمان این حملات شهروندان عربستان بودند “.

محمود نیشابوری رجویست، نام خالی وجعلی را باماهیت قضیه عوضی گرفته!

لینک به منبع

اودر نوشته ای که رسانه های رجوی منتشرش کرده، آورده است:

” بنازم مجاهدین را که خواب ازکله این دجالان چنان پرانده اند… مگر مجاهدین تمام نشده اند! -از آن روز گفتند این « گروهک» تمام شد، نابود کردیم. اما چند روز بعد آخوند فرومایه دیگری اراجیف گویی را شروع می کرد. خلاصه کلام، ۳۷ سال گفتند تمام شدند، در همه جا “.

هموطن عزیز!

شما میتوانید به سازمان مجاهدین بنازید وکسی دراین مورد متعرض ومانع شما نیست !

اما جواب سئوال شما (مگر مجاهدین تمام نشده اند ) مثبت است واین جریان دهه هاست که با عاملیت درجه اول مسعود رجوی تمام شده وجای خود را به باند رجوی یا فرقه ی وابسته باو داده است که ازبدی روزگار!! این یکی هم درحال فروپاشی تدریجی است!!

این هموطن توهین کننده به ” خلق قهرمان ایران ” ، نام باند منحوس، منحرف وتوطئه گر رجوی را به خلق قهرمان چسبانده وخواسته است که خیانت های این دشمنان منافع ملی ایران را با مردم ، بطور بالمناصفه تقسیم کند!! واین درحالی است که ” خلق قهرمان” سالهاست که سفره ی خود را ازاین متحجرین مدرن نما جدا کرده است!
نیشابوری در قسمتی دیگر ازاین دروغ هایش آورده است:

” …بنازم مجاهدین را که خواب ازکله این دجالان چنان پرانده اند که نمی دانند چکار کنند. بلی، با خلق قهرمان ایران و مجاهدین نمی شود در بیفتند، طومار این رژیم نابکار با مجاهدین و مردم ایران بر چیده خواهد شد “.

البته هیچ رژیمی نمیتواند با ” خلق قهرمان” دربیفتد ومن دراین قسمت با شما هم رای میباشم اما مردم ایران با پدیده ای بنام باند رجوی دمخوار نیستند و درعوض، هررژیمی میتواند بساط رجوی خود شیفته را درهم بریزد.

معمولا این بهم ریختن ها، دیر وزود دارد ولی سوخت وسوز هرگز!

درادامه میخوانیم:

” در صورتی که رژیم میلیونها دلار می خواهد خرج کند که یک رئیس جمهوری از هر کشوری شده، از جیبوتی، اسرائیل، قبایل قطب شمال و… به ایران بیاورد و کلی تبلیغ کند، چه رسد ملاقات با رئیس جمهور اتریش که اگر اتفاق می افتاد، یکماه خوراک تبلیغاتی رژیم بود “.

ایران روسای جمهور بمراتب مقتدرتری را درخاک خود پذیرفته ومتقابلا رئیس جمهور وهرمقام دیگر ایران به با اقتدارترین کشورها رفته وقدر دیدند وبرصدر نشستند دراین میان طبیعی است که استثناهایی هم باشد!

اما روابط ایران با اتریش هم در سطح نرمالی است وانجام نشدن یک سفر درحکم یک جنگ نیست و دنیا را هم به آخر نمی رساند!

درهرصورت، الهام دهنده ی باند رجوی درانتشار اینگونه مقالات، درراستای این اصل روانشناسانه است که بموجب این اصل، گروه های فرقوی هرحادثه ی نیک وبد را بحساب پیروزی خود میگذارند و تا فرقه ی رجوی وجود دارد، شاهد این نوع تحلیل ها خواهیم بود وما نیز بنوبه ی خود مردم راازماهیت این نوع نوشته ها وصاحبانشان مطلع خواهیم کرد!

فرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید